Юли-2006 тема 88

  • 15 228
  • 294
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 326
И ние сме от вчера на градина. сутринта рева беше от вкъщи, но някакси с много такт и търпение успях да обесня и да се съгласи да отидем. Там госпожата беше разкошна покани и мен вътре влязохме поогледахме се , гушна Криси и му показа аквариум с рибки а на мен каза да се изнасям. Ходих на обяд, но бил сравнително спокоен - хапнал е закуска, ходил все след госпожата, но да съм го оставила. Взеха ми тел ако не иска да спи да ми се обадят, но така и не се обадиха. Взех си го в 15:30 беше спокоен. Спинкал и само изпил айряна от закуската. Вчерата беше по страшна - изпадаше в агресии, за най-малкото пищеше неистово и трепереше, но добре че бяхме само двамата с много игра, усмивки и търпение се пооспокой. Тази сутрин беше пак притеснен малко поплака вкъщи, после и в градината позаплака, но директорката го гушна и го качи горе. Надявам се да се е успокоил. На мен ми е нервно, но си казвам че и това ще мине.   Praynig

Ели добре сте се завърнали, с перипетии както винаги, но иначе няма да сте вие.  Hug

Рено теста хваща хормона, така че успява доста по бързо от лекаря. Всичко ще е наред след 1 седмица.  Hug

# 226
  • Варна
  • Мнения: 1 858
Ехоооооооооо  Hug
Здрасти от ветровита Варна ooooh!
Тука,духа та не се трае..........тъй набързо ви прегледах

Добре завърнала се на Арлина с малката Лора  bouquet
Ели ,и вие Добре дошли  bouquet
Рени,и на мен отначало не ми се видя плод,даже като имах проблем, в АГто във Варна не ми вярваха че съм бременна и ми изписаха рецепта за Лексотан,че не съм била добре Shocked ooooh!.Ще се види другата седмица Peace Hug
Дано всички дечица да слушат в градините и да няма проблеми.
Аз онзи ден ходих да боядисвам във нашата "градина".с Димитър....няма да ви обяснявам..докъде ни докараха #Cussing out
И така,вчера бях на работа на Златни,издуха ме направо cold Аз ако бях турист,направо newsm49.. Mr. Green

Бягам,имам много работа из къщи,целувам ви Heart Eyes

# 227
  • Мнения: 1 341
АЗ например, рядко успявам да накарам Вяра да я среша, да й сложа фиба или направя опашка – сигурно хората ми се чудят що за мйака съм да си оставям детето чорлаво, ама ...на... то пиши и бяга само при споменавянето на думата фиба, ластик и т.н.

Бели кахъри имаш - представи си минус 15 гр, на 3500м в планината, сняг вали на парцали, духа ужасно силен вятър, ние опаковани с шапки, шалове и очила а Ясмин по гола глава и без ръкавици. а иди обяснявай, че детето не иска  Crazy Crazy Crazy


Joy Големи скици сте!

Майра, затова пък децата ти са калени и почти не боледуват, или  ако има нещо то е лека хрема и евентуално кашлица! Peace Дано и занапред са все така здрави и двете. Hug

Моята пък все се облича, ако духне лекичко или започне да киха. Имало студ. Crazy При 32 градуса вкъщи нашата се завива, с чаршаф де, но е достатъчно.
Вчера с 300 зора я накарах да облече дрехи, искаше да ходи на градината с пижама. ooooh!

Пепи, много хубави снимки! Вяра е голяма чаровница.
Радвам се, че й харесва в градината.

Дани, много мъчно ми става като чета за Криси. Дано скоро започне да ходи с желание. Представям си как се чувствате и ти и той. Confused

Рени, всичко ще е наред след седмица! Peace

Арлинка, добре дошли с малката Лора! Чакаме подробно включване от теб, когато имаш възможност.

Дидито, стискам палци Влади да се адаптира така бързо и лесно както Ема в новата среда. Голямо облекчение е да знаеш, че ходи там с кеф. Peace Ще чакаме 15-ти да кажеш как е минало.

Жоржи, Heart Eyes

Тук спирам и обличам Ема за градина. Simple Smile

# 228
  • Мнения: 433
Ронкаа,накъде си с твоите жилищни неволи? SadГледай бебо да е добре,пък другото ще се нареди..Спомням си,че и Емката не искаше да излиза дълго време и се скатаваше на топличко в коремчето на мама Mr. Green
Рени,направи се още един тест,защото на мен с първата бременност два пъти ми даде различни показатели Shocked
Жорка,как така вие боядисвате??Ох,на мен ми действа много гадно градината,но вече взех да притръпвам.Дано лятото да ни огрее за ремонт-.Честно казано и аз бих грабнала четката само и само децата да са в по-уютна обстановка.Ужасен вятър #Cussing out

# 229
  • Костинброд
  • Мнения: 198
Арлина, добре дошли с беборанка. Хайе, бързо да се оправяй и те чакаме със снимки.

Ронка, Чела ли си ТАЙНАТА /ЗАКОНЪТ ЗА ПРИВЛИЧАНЕТО/ на Ронда Бърн?
Ако имаш възможност я прочети, мечтай си за най- хубавия апартамент, който скоро ще бъде ваш, представай си постоянно как ще си го обзаведеш и как ще сте щастливи цялото семейство в него, никога не си и помисляй, че скоро няма да ви се усмихне щастието да си купите ново жилище и ще видиш как в най- неочаквания момент ще ти се сбъдне мечтата Laughing

Пепи, страхотно снимки, много сте сладки всички.

Дани, и Вики като се прибере от детска е същата- рев за всичко...даже снощи се принудих да я изведа в дъжда да срещнеме баща й, за да се разсее малко. Ще свикнат, дано обаче е по- скоро.

Диди, малко остава и при вас, но дано Влади е спокоен и напразно да се тревожиш.

Рени, ако искаш си направи още един тест за твое успокоение, пък другата седмица ще видиш и точката, бъди сигурна.

Мен вчера ми се оплакаха от Вики- не е спала и постоянно е говорела и е пречела на другите да спят. Иначе там била много спокойна, само като се прибере и изтерясва, но даноотмине скоро.

# 230
  • София
  • Мнения: 512
ЧЕСТИТО БЕБЧЕ НА АРЛИНА, ДА СТЕ ЖИВИ И ЗДРАВИ  Hug

Рени  Hug

Момичета и ние от вчера сме на градинка, след повече от месец ваканция, но нали сме си "стари кучета", не ревем  Peace

Сега се моля и да не се разболяваме, че аз нямам платена отпуска нито един ден и не знам, какво ще правим,ако се наложи да отсъствам   Praynig
Вчера ми разказваше, как леля Мария им казвала, като легнат да спят- не се въртете, заторете очичките, ама с такъв заповеден тон  Joy А иначе ние сме от послушните (да чукам на глава), но има едно приятелче, което го подстрекава да правят бели и да не слушат. И в общи линии е това  Hug
Бързо адаптиране на мъниците, стрес си е за тях, но свикват, поне повечето  Peace

# 231
  • Мнения: 1 341
Моето дете днес се съдра от рев като я оставих на училище! Confused Едвам я успокоих, но не си тръгнах докато не спря да плаче. Хубаво е, че поне се вслушва в това което й говоря. Има много плачещи деца и си мисля, че и това допринася за нейното състояние. Отделно всяка забележка от страна на учителките приема като каране. Обяснявам аз, че не й се карат, а просто й казват какви са правилата там. Вчера каза, че са й се карали, защото е пипала нещо на двора. После ми каза, че някакво момченце я е хванало за гушата. Днес не пожела да ми го покаже. Аз не мога да й вярвам на 100% защото детето може просто да е искало да я гушне или в играта да я е ударило без да иска. Не вярвам да я е наранило нарочно и да не е имало намеса от страна на учителките. Тук се пада по една учителка на 3 деца! Peace

Лети, до под кривата круша сме с апартамента, но нали знаеш, че надеждата умира последна! Crazy

Яница, книгата не съм я чела, но филма съм гледала няколко пъти. Peace
Аз съм голям оптимист по природа, но понякога с този мой оптимизъм на моменти се чувствам глупаво, защото до последно вярвам, и накрая се разочаровам. Не само за апартамента, принципно.

Вчера майка ми много ме ядоса, направо полудях, ако беше пред мен още по-голям скандал да съм й вдигнала. #Cussing out
Купих й билет за самолета в датите които  ми е казала. На много изгодна цена изпадна билета, но разбира се няма нищо идеално, полетите са късни. Пристига тук в 23"40ч. и на връщане по същото време. Като викна тази жена, че не можела да пътува в тези часове, че кой ще ангажира да я прибира от Рим... #Crazy Брат й живее там със семейството си, а тя ми обяснява, че няма да го ангажира по нощите да я взима и ще седи на летището. Е вярвайте, че пощурях...като викнах...леле, леле разтреперих се цялата направо луда ме направи тази жена. За един полет се прави на ощипана госпожица.
Тя си беше намерила някакъв билет до Барселона, и й бе хрумнала гениалната идея Калин да отиде да я вземе от там. Е да, но то излиза дори и по-скъпо. Като я питах кога ще й е полета от Барса, тя ами не знам. Аааа не знае тя, значи Калин да пътува 900км.  за един ден, за да я вземе и тя да не се съобразява какъв ден е и по кое време е, а да я интересува само да не притесни брат си. Да не говорим, че по това време най-вероятно ще съм родила, или че колата ни изобщо не става за движение извън градско, какво остава до Барселона да се отиде с нея.
Карахме се, навиках се и затворих. После ми звъни баща ми, да ми каже, че няма нищо страшно и че майка ми драматизира напразно. И двата дни в които ще пътува баща ми е почивка и ще отиде да си я прибере, ама на...тя да вдигне парата и да се изкаже неподготвена. #Cussing out

Хайде наоплаках се, отивам да правя нещо за обяд.

# 232
  • През девет земи в десета
  • Мнения: 2 001
Еххоооо......ей ме и мен!
Времето е безумно гадно,действа ми ужасно на нервната система.

Арлинка,добре дошли с Лорка.

Дю,радвам се,че ви е удобна количката и не съм те подвела в избора.Аз нашата още я ползвам,не слиза от колата,а портбебето само да не духа отстрани евентуално.

Ронка гадост е тази квартира,но всички стискаме палци да се оправят нещата,ама може ли пък толкова една свястна квартира да не могат да ви намерят тия агенции за недвижими имоти,нали си плащате в крайна сметка.
Редактирам се,аз съм едно дете,но това изобщо не означава,че майка ми се съобразява с мене,ние сме длъжни каквото и когато поиска да правим за нея,пък тя за нас ако е на кеф.И не,че е лоша,просто е ужасно несъобразителна.И се сърдииии...........

Рени,наистина тестовете откриват бременността преди лекарите,не се шашкай от това,което са ти казали.

Дани,писах ЛС.

Диди и ние сме редовни посетители на природо-научния музей,на мен ми е кеф да зяпам експонатите,въпреки,че сме ходили безброй пъти,представям си на децата колко им е интересно.

Последна редакция: вт, 08 сеп 2009, 10:29 от Зла Гад®

# 233
  • Мнения: 1 174
Здравейте, момичета! Simple Smile

Прощавайте, че така отникъде идвам и съобщавам, но предположих, че може да ви е интересно да видите ЕДНА ИЗЛОЖБА! Simple Smile

# 234
  • През девет земи в десета
  • Мнения: 2 001
Иве,чудесна покана,дано варненските мами да успеят да се възползват Peace

# 235
  • Варна
  • Мнения: 1 858
Да,Прекрасна покана, Благодаря!
Дано да е хубаво времето,ще дойдем на всяка цена Peace  bouquet

Ронка,не се ядосвай на майка си душко.Много те прегръщам Hug Hug Hug

Отивам да опна кълки до Димитър Crazy

# 236
# 237
  • Мнения: 1 241
Арлина, добре завърнали се! Желая ви само хубави мигове заедно! Много е сладка малката Лора.

# 238
  • Мнения: 1 298
Мерси момичета.Знам че е така,но друг тест засега няма да правя.Каквото е такова  Crossing Arms Др седмица ако нямам кървене пак ще отида на видеозон,понеже бързам да си пусна 2-ри договор,та затова ми е спешно.  Hug

Арлина много хубави снимки.На мъжа ти много му отива тази прическа  Peace Каката как се държи?

Ронка и двете сте реагирали по-импулсивно,спокойно  Hug

# 239
  • Мнения: 314
Малко по-късно ще се включа с подробен разказ за раждането и престоя в болницата,само да кажа че съм страшно доволна от всичко.
Лора много слушка,спи и яде и ака,абе идеалното бебче.Каката е в страшна еуфория има я за жива кукла и много и се радва.Нарежда и разни нейни играчки до леглото,искаше и с шоколад да я черпи вчера.За сега няма ревност,както очаквах поне за това, защо я кърмя или защо спи при нас в нейната кошара...Снощи преди да си легне дойде в спалнята да и каже лека нощ и да я помилва по главичката.Много ми е сладка и добричка. WinkЗа изписването и беше купила дрънкалка и като видя ,че е в леля й и като ревна това дете...даже я има на една снимка как реве.И ние ShockedА то милото си мислило,че леля й ще и вземе дрънкалката за бебето.Взе си я и я подари на Лора,направо ви кавам така се просълзих Cry Cry CryДнес я пратих на градина,утре ще идва педи да види Лора и ще се консултирам с нея дали да ходи или да поседи у дома.
Айде до после.

Общи условия

Активация на акаунт