Турски език за начинаещи 5 - Хош гелдин

  • 69 861
  • 515
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 0
 еее няма нищо де Simple Smile толкова инфо пусна, случва се, ама нали сме ученички исках да го уточним, че като го зауча един път грешно отидееее.... Simple Smile Embarassed

# 511
  • Мнения: 3
Günaydın!
Güzel ve güneşli bir günde!  bouquet



# 512
  • Мнения: X
Браво за поста ortabudala.  bouquet newsm10 newsm74 .Само поздрава да преведеш , моля.Аз си преведох хубав и слънчев ден и нататък зацепих. LaughingДуми може и да поназнайвам, ама граматиката все още само я наобикалям. Искам да попитам  като стигнем 40 страници, ще правим , нова тема , те номер 6.Само искам да знам как се прави това и кой има право да го прави, защото не съм аз автор на прекрасната тема. Thinking

# 513
  • Мнения: 3
Браво за поста ortabudala.  bouquet newsm10 newsm74 .Само поздрава да преведеш , моля.Аз си преведох хубав и слънчев ден и нататък зацепих. LaughingДуми може и да поназнайвам, ама граматиката все още само я наобикалям. Искам да попитам  като стигнем 40 страници, ще правим , нова тема , те номер 6.Само искам да знам как се прави това и кой има право да го прави, защото не съм аз автор на прекрасната тема. Thinking

 Simple Smile Поздравът е точно такъв: Добро утро! Хубав и слънчев ден!

# 514
  • Мнения: 0

Çok güzel şarkı! Tskler! Ben de bu sahilde ve bu denizde istiyorummmm Simple Smile

А нова темичка и аз не знам как се прави...
Дано някоя от другите ученички взлезе, за да каже... До сега май само Шуши ги правеше.

# 515
  • Мнения: 3
Това ако съм успяла е новата тема
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=590848.msg18995128#msg18995128

Ако не съм успяла .... Embarassed ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт