Отминават летните горещи дни,ЮЛЧЕ за морето ще тъжи!(тема 126)

  • 13 682
  • 288
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 219
Честит имен ден на всички Александри и Александровци! Да са живи и здрави и с гордост да носят това хубаво име!  bouquet

# 286
  • Мнения: 115
такааааааа  newsm78 я да видим сега кой колко помни  Mr. Green (щото аз не помня  Blush)
 на пролет една мама беше ходила на едно прекрасно място с много зеленина и вода....и водопади имаше. Искаше ми се да се сетя как се казва мястото и да попрочета за него. Каним се да ходим с мъжО на почивка ...........на балкан с рекичка и полянки да тича Дзверилии , та се чудих дали не може някъде на близо до това място да сме  newsm78.
 Хайде да видим сега, коя ще се сети. Mr. Green.............
май ми се върти нещо из главата като да е Дещо ....ама...............

п.п Ра радвам се че си тук вече  Hug . Как изкарахте?

Последна редакция: нд, 30 авг 2009, 16:49 от iucka

# 287
  • Мнения: 790
Честито на Алекс, Алекс и Алекс  Mr. Green !

Юцка, Аелия също бяха на готин язовир, но не помня къде.

Аелия, мнението ми се припокрива с твоето почти изцяло, относно концерта. Танците бяха много яки, танцьорите страхотни. Организацията по влизаянето в началото беше супер. Много добре влязохме, без ръганица. Местата ни бяха готини и всичко виждах. Знаех, че ще закъснее и въпреки това се възмутих. Аз знаех, че бис няма да има и се изнесохме веднага щом мернахме "game over"-a. Концерта свърши в 12, а ние в 12:10 бяхме вече вкъщи да приспиваме Симона. Приспиването продължи до 3. Затова и не ти дигнах като ми звънна, нямах нищо хубаво да ти кажа. Много ни се излизаше, ноооо нямаше как. Симона заспала като пич в 9 обаче минути преди 12 се събудила, и като я няма баща й да я гушне и люшне, се разсънила. В общи линии, Мадона не можа да ме измори тотално, но Симона да Laughing

НБМ, не се притеснявай. Дано тати се оправи бързо.

Инка, дентокинда не помага ли? Милия Боби, дано бързо избиват, тези зъби.

Сисони, как е Никол?

Ра, време беше да се появиш. Много отсъствия, много нещо  Hug

# 288
  • Мнения: 782
Хелоууууууууууууу  Grinning
Днес се прибрахме от морето ... Прекарахме си Ч-У-Д-Е-С-Н-О  Party Даже още ми се седеше, но мъжО не се нави да дойде до София и да доведе Бобо на морето  Laughing Вече ми беше много мъчно за него ...

Пух, честито на патерица   bouquet

Честито християнче и на Мамаиви  Simple Smile

НОВАТА ТЕМА ДАМИИИИИИИИИИИИ

Последна редакция: нд, 30 авг 2009, 18:51 от Shada

Общи условия

Активация на акаунт