107 тиквички в САЩ очакват Морков

  • 12 231
  • 289
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 674
А,как така това си е сериозен документ-после и  за поколенията може да потрябва.Дай да сядаме да  им пишем пак писмо.... Laughing

# 61
  • Мнения: 1 800
А,как така това си е сериозен документ-после и  за поколенията може да потрябва.Дай да сядаме да  им пишем пак писмо.... Laughing
Joy
като оправя проблема с лампата, те4а и още 4-5 неща може и това да оправим Simple Smile

# 62
  • Мнения: 2 563
Аз пък съм сама от неделя. Мъжът ми е на кратка мъжка ваканция и да ви кажа това не е живот.  Mr. Green Осъзнах, че без него умирам от скука, страх ме е да спя сама, 15 минути ми отнема да си пусна едно ДВД, няма кой да ме нахрани и паркирам колата по 4-5 пъти докато я напасна равно.  Whistling

# 63
  • Мнения: 940
Оооо и аз съм по писмата  трябва наистина да съм ядосана да седна да пиша но наскоро купих пица от  тези малките в органичния сектор на "Kashi" за детето. Оказа се доста люта а никъде на кутията не пише че съдържа пикантни съставки или пък не пише че има чушка та поне да си помисля че кофти чушка е попаднала.Пица от домати и кашкавал -толкоз.
Писах писмо на разярена майка защото детето хапна и почти ревна от люто а и аз се ядосах защото после тя пита за всяко ядене да не е люто,като че си загуби доверието в мен заради това.
Отговора им беше потресаващ,1во много несвързани обяснения ,като че писано от братята индийци.Резлултата-изпратиха ми 2 купона за който и да е продукт под 5 долара  Rolling Eyes.
Все ми е тая ,не това ми беше целта а просто тяхно извинение че те са сгрешили и някакво обяснение защо беше толкова люта пицата все пак?!
Не падат по гръб обаче ,отговора така извъртян като че лютото е плод на въображение на мен и дъщеря ми........ Rolling Eyes

Ванхорн...и мен това ме измъчи като го правих,такъв глад и такава слабост ,а моя беше по-краткия,ако стигна и аз до 3 часовия не знам .... Crazy  И този гаден гаден вкус  Sick
Стискам палци!

# 64
  • Мнения: 1 593
анет, попаднах на laptop lunch ideas и се сетих за теб. големите снимки имат надписи със съдържанието.

аз също правих трипъл тест, но на мен оранжевото сокче ми харесва даже много. Всъщност единственият ми проблем с теста беше, че умрях от студ 4 часа в чакалнята  Grinning

# 65
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
Ники, в твоя чест и за благото на другите бременни майчета, ще се оплаквам саааамо мъъъъничко от тояа лято /или по скоро от липсата му/ Laughing Hug

Хиър, наистина си е скука като я няма половинката в къщи.  От една година мъжо ходи на у-ще всяка вечер и се прибира в 10 вечерта.  Докато децата си бяха тук не усещах, че го няма, освен по това, че няма кой да ми помага вечер. Но сега като ги нямаше децата 1 месец, направо вечерите издивявах от скука. То не бяха филми, книги, и-нет, ама пак си е скука. Затова и все повтарям колко е хубаво човек да е женен - има си винаги приятелче в къщи! Simple Smile

За мен днес ще бъде дълъг и напрегнат ден. Малките кацат довечера в 8ч. Ще има да рефрешвам компа....

Лек ден!

# 66
  • Мнения: 3 367
анет, попаднах на laptop lunch ideas и се сетих за теб. големите
благодарско!не съм се повторила вече 10 дни,голяма занимавка ми е Grinning Вербувах и други майки та имаме лаптоп лънч "клуб",най-важното е че дете си дипли кутийките и не превъзнася корндога.Мерси много!

# 67
  • Мнения: 1 173
Ванхорн дано да е ОК теста . И на мен на първия ми показа 151 , но на другия всичко беше ОК . Не ти ли дават веднага резултата ?
 Иначе е гадост , аз вече на последното вземане на кръв щях да припадам . А как ми "гореше" гърлото за вода от онази оранжева гадост  ooooh! ...
 Стискам палци да е наред всичко.

Аз изтървах последните 3-4 теми , и то станало време за малките бебоци . Леко раждане на Ники и Бубка  Hug
 Бенс вие докъде стигнахте с гърнето ( Стела се похвали , че се сетих да попитам) .
Матю не иска и това е ... ooooh!

Момичета предполагам всички сте видели на заглавната страница че се събират средства за Поли. Тук на сайта може да се дари чрез PayPall
 http://help-polly.info/index.php?option=com_content&view=cat … id=57&lang=bg .
Ако вече се е коментирало , моля да ме извините , прочетох само новата тема  Embarassed

# 68
  • Мнения: 1 800
рая, много се радвам да те видя Hug, бях се присетила скоро за теб, 4е отдавна не съм те мяркала в темата.

Аз...такова...фейлинг мадърхууд...детето на 2.3 години пие мляко от биберон, спи с 3 залъгалки и е още с памперс Embarassed Готов е за гърне, но отиваме скоро на ваканция и наро4но не го у4а, за да не се занимавам с обществени тоалетни. Към биберона не е привързан, пие от вси4ко друго, но е лесно като стане и още сънен иска мляко, хубавото е, 4е още пие по литър мляко на ден. Залъгалките ще ги мъ4им и тях като се върнем. Айде оправдах си грешките, сега приемам съвети как да оправя нещата Simple Smile

ирка,стискам малци вси4ко да е наред с полетите на децата Hug

Аз също умирам от скука, когато мъжа ми го няма, също и детето. Намирам си какво да правя, но не е същото.
Понякога двамата ме оставят за няколко 4аса да оправя  къщата или да си по4ина и докато се върнат на мен ве4е ми липсват, особено детето, до сега не съм била без него за пове4е от половин ден.

# 69
  • Мнения: 2 563
Бенс, ужасна майка си, памперс на 2.3! Не знаеш ли, че се сваля на 1?!  Mr. Green

# 70
  • Мнения: 1 173
Бенс, ужасна майка си, памперс на 2.3! Не знаеш ли, че се сваля на 1?!  Mr. Green
То нали е доказано че момчетата се учат по -трудно ....Хайде и аз си намерих извинение  Laughing

Дида беше на 1.7 г когато махнахме памперса , това малкото инато магаре стои по един час и нищо не прави в гърнето  Confused

# 71
  • САЩ
  • Мнения: 170
Бенсон и аз съм от тия, как ги нарече, фейлинг майките  Laughing Моето дете и то до 2.6 години беше с биберон, след два месеца ще стане на 3 години и още е с памперс, е виж само по точката с шишето ви бием, вече пие от чаша  Mr. Green
Биберона го махнахме доста лесно, за моя голяма изненада. Един ден реших и отрязах всички биберони и като се прибрахме и тои си ги потарси остана много изненадан. Казах му че едно голямо куче е влязло у нас докато ни е нямало и ги е изяло. Даже куче набедих от квартала  Mr. Green Той гледа, гледа, пробва ги даже така отрязани, но не му харесаха. Вечерта малко мрънка докато заспи, но до седмица напълно ги беше забравил. Сега дори като види по-големичко дете с биберон вика че било бебе. Боже, боже викам как бързо забрави  ooooh!
За гърнето пък вчера ми дали едни бумаги от градината че вече ще го тренират на гърне и аз бая се ококорих понеже аз отдавна го тренирам и смятах, дори бях сигурна че и те го слагат на гърне. После видях че учителката му е писала че ако започна да му слагам гащи според нея след няколко инцидента щял бързо да се  научи. Та май това писмо е по скоро за мое усещане, не че те сега са започнали. Та има надежда и на този фронт. Но, както и вие и ние сега се стягаме за ваканция, та ще изчакам още седмица и после стягам няколко чифта дрехи, обувам му гащите и да видим какво ще става.

# 72
  • Мнения: 1 169
Бенс, Хитруша хич не си падам аз по: на 1 се маха това, на 2 се прави онова и т.н. Ееее като чуя такива иии. Да, истина е, че момченцата се приучават по- късно (от наблюдение на приятелски дечица) еми са к'во да го биеме ли. Учиш и то се научава като е готово.
Аз дето каза Кюбит се опитах да чета в Майки Бъдещи и Настоящи  Crazy но уей просто. Такива капацитет-ки не сте срещали просто. Нерви нямам и за това там не влизам, че зачета ли след мен потоп....

# 73
  • Мнения: 131
Момичета не се кoсете за тези стереотипи кое на колко трябвало да стане-ами, да -може и да е по-добре, но в края на краищата е важното децата да са обичани и щастливи...всяка майка си решава сама за себе си и никoй не може да я съди, защото не знае какво и е ежедневието... Simple Smile
И тъй като попаднах на една мноооого смешна тема ви давам link, които има време да се посмее... http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=416562.0
И да ви се похваля малко със срам.... Embarassedднес ходих до DDS и си взех PC теста за шофьорската книжка пък утре кормуването...и то чак сега от несериозност.Но пък на мъж ми му бяха казали, че с международната шоф. книжка може да карам цяла година.И тъй като наближава се взех в ръце и прочетох пустата книжка и вече минах листовките....хихихихи
Стискайте палци да мина кормуването, въпреки че си карам без проблем, ама знаеш ли на какъв чи4ка ще попадна... newsm78

Последна редакция: чт, 27 авг 2009, 22:39 от mickey_82

# 74
  • САЩ
  • Мнения: 170
А хич не се и кося даже. Знам че ще се научи рано или късно, но понякога е изнервящо, понеже го виждам че знае за какво става съпрос, може, но го мързи ли, какво ли и аз не знам. Все с нещо по важно е зает и няма време за тоалет. Но да не ви занимавам повече с моите поти трейнинг неволи
Мики успех на кормуването! Ако е като при мен, като ме скъсаха първия път само ми казаха да се упражнявам още 2 седмици и пак да се явя. Не е да не ми разрешават да карам, така че хич не си го сложих на сърце. На следващия път го взех и така.

Общи условия

Активация на акаунт