Жената Овен- Аз съм /3

  • 24 131
  • 741
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 608
Делтичке, ако спреш да се шегувкаш и усмихваш тук, няма вече да влизам в  темата  newsm17 newsm45 .Че то твоето лъчезарно настроение и майтапи ни привличат като силен магнит тук newsm51

Ти даже не видя, че синчето ми има рожден ден  smile3518

Знаеш ли, че май не съм виждала твои постове без емотиконки?  newsm12

Много те обичкам, не се сърди  Hug

# 676
  • Varna
  • Мнения: 2 596
EЛИЧКА, НА ТВОЕТО ВЕЧЕ ГОЛЯМО МОМЧЕ МУ ПОЖЕЛАВАМ МНОГО ЗДРАВЕ И ВСИЧКИ ЗАДАЧКИ КОИТО СИ Е ПОСТАВИЛО ДА СИ ГИ СБЪДНЕ  БЕЗ ВСЯКАКВИ СПЪНКИ newsm10
  И за мама Еличка защото това е и неин ден thumbsup

Еличка извинявам, се, че по късно изпращам поздравлението, бързах за физиотерапия, закъснявах а не обичам да закъснявам, исках на спокойствие да избера картинките за поздравленията.

# 677
  • Мнения: 189
 smile3518 Къде сте бе хора, доскуча ми smile3507 тук сама smile3516?
Да взема едно кафе да сложа, така може и да ви подлъжа някак си.....
А, ето я и Делта, появи се  love001 то защото помириса кафето, което ще ви сервирам newsm47.....

# 678
  • Мнения: 638
elica676, това за теб, да ти е жив и здрав рожденика Simple Smile

# 679
  • Мнения: 608
Благодаря за поздравленията   bouquet Hug
Медузкее-оттук ти помирисах кафето  Laughing Седнах и аз да изпия едно, че трябва да се заредя със сили да оправя разбърканата кухня. Не знам как сте вие, ама аз особено като правя сладкиши-все едно бомба е паднала в кухнята. Laughing На всичко отгоре прибягвам и до хола да довърша бутилката, че окъснях с подаръчето. Толкова ми е добро детето, днес го прегръщам и му се извинявам, че нямам пари за подарък като хората, а той ме успокоява, че аз съм му достатъчен подарък  Heart Eyes

# 680
  • София
  • Мнения: 819
ЕЛИЧКА, ДА ТИ Е ЖИВ И ЗДРАВ МОМЪКА, МНОГО КЪСМЕТЛИВ, УМЕН, КРАСИВ И БОГАТ, И МНОГО ДА ГО СЛУШКАТЕ С ТАТИ!!!  bouquet  bouquet  bouquet

# 681
  • Мнения: 608
Историята за раждане на сина си я бях описала в темата "Смешно ли е раждането" Та я копвам тук да се посмеете, а аз да си спомня кога и как съм станала за последно майка  Grinning

" Второ раждане. Първото го бях закучила на 2 денонощия, та този път реших като му се види перчема, тогава да бягам в болницата. Термин-цял ден майка ми и мъжа ми през пет минути се обаждат как съм,отговарям им "Само контракцийки-няма страшно". Вечерта мъжа ми се прибира,а аз бързам да напълня хладилника с манджа, че той какъвто пишман готвач е, да не вземе да запали семейното гнездо при опит да изпържи едни яйца(правил го е 2 пъти). Майка ми и тя пристига и настоява да се отърват от мен и овенския ми инат,като ме експедитират към АГ-то. Седнах пред ТВ-то и се запънах-филма ми харесва. Хеле,навиха ме поне да ме прегледат в спешния на АГ-то и после да се върна да спя. Ама не-9 см разкритие..Че кога ги направих толкова?  В преродилна си лежа, ама защото не боли -скукааа,съклеет. Уж не помня вицове, откъде ми дойде тогава музата не знам, ама ги ръсех повече от час и половина. Акушерката само притичваше до тоалетната, че да не подмокри гащите и престилката от смях. По едно време й викам "Аз ще стана да се поразходя, че вече ме хваща беса от това лежане." Правя караул на коридора-шляп с чехлите 20 наляво,20 надясно и водите ми изтекоха. Айде дошло вече време за родилната. Една музика по радиото-ама нежничка такава,приспивна. Викам на акушерката-намери нещо друго- рок ли, метъл ли, че ще взема да задрямам на магарето. Напъвам аз,ама все зяпам като се сгъна,та ме скастриха " Не си ли си я виждала? Огледалце за по-добър изглед искаш ли?" Та роди се синчето след няколко минути, а аз тръгвам да споря с акушерката, че професор Протопопов ми е обещал момиче на ехографа само преди седмица. А той миличкия проспа цялото ми раждане в съседната стая, защото прецени, че нямам нужда от него (е,наистина нямах..)
Та така..бях чела за безболезнено раждане,ама на- и мен късметлийката ме споходи, та малко остана да си го родя у дома синчето. "

# 682
  • забравих си мисълта...
  • Мнения: 5 728

Елинце, да ти е жив и здрав синът, пожелавам му много щастие и здраве и нека Бог го благослови и всичките му мечти осъществи!


Happy Birthday



# 683
  • Мнения: 219
Еличке, да ти е живо и здраво синчето, да ти доведе добра снаха, че с кеф да им помагаш WinkКартинки няма да слагам, че малкия ми е в ръцете и ми гука  Heart Eyes, ама раждането ти е било перфектно. То и аз синчето лесно го родих, ама болеше повече, но пък за кратко Simple Smile Само дето вместо вицове решавах судоку  Joy

А аз искам някой да ми вземе децата за 3-4ч и аз да си изчистя като хората в къщи, ама няма да стане, та ще е на части, колкото може. Вени, а тия голи мъже....смени ги с цветя, или направо слънчогледи. Като казах, Делте, покажи си вратите, че ми стана интересно, а не мога да си го представя.

# 684
  • забравих си мисълта...
  • Мнения: 5 728
Tsvetito,  аз и писах вече на Делтичка на лична, надявам се да ме разбере.

# 685
  • Мнения: 608
Хапнахме домашни вкусотийки, тортичка и пихме винце. Разказахме и си припомнихме много семейни истории  Grinning
Рядко пия, но винцето ми хареса, та реших да ви почерпя и с него:



Хайде-лека ви нощ и утре всички на линия-усмихнати и заредени с добро настроение. Hug

# 686
  • Varna
  • Мнения: 2 596
ОВНЕТАТААААА Hug
Ха'ди на закускатааааа newsm47
Обожавам гюзлеми та да ви поднеса и на вас. СИгЪ нИ отговарям за тези които спазват диета дале няма да пУсегнат, ама ниЙ няма да видим де smile3503

# 687
  • Мнения: 638
Здравейте овнета Simple Smile
DELTA_DELTA, последно съм яла гюзлеми преди 7-8 години.....в София никъде не съм виждала да продават....А баба ми Бог да я прости правеше "два пъти токано", абсолютно  същото на вкус Simple Smile
Аз само ще ги гледам, няма да се почерпя, защото съм разделничка и имам още 2-3 кг. за сваляне Simple Smile
elica676, следя те в темата за Рисуване върху стъкло и естествено, това за теб   bouquet, много си талантлива.
Аз също рисувам, утре ще купувам материали, че съм захванала една витрина и вече втори месец не мога да я довърша  Embarassed.
А ето и хороскопа:
"Комуникациите днес ще са малко затруднени, особено с жените. Не се опитвайте точно днес да спорите с представители на закона, нищо няма да постигнете, само ще си загубите времето. Отделете повече внимание на детайлите в работата си."
от: http://www.astrohoroscope.info/daily_horoscope.htm

 

# 688
  • Мнения: 608
Добро утро, момичета  Grinning
Я ме открехнете, какво е гюзлеми, че даже думичката не съм чувала, пък за вкус да не говорим  Wink
Зайо, благодаря ти много  Hug Успех с витрината и да не забравиш да покажеш  Simple Smile Толкова големи неща досега не съм се наемала да правя. Какви материали ползваш?
Май ме боли главата от снощното винце, ама ще гледам да не се скатавам днес много  Laughing

# 689
  • Мнения: 638
Гюзлемите са от стандартно тесто: вода, мая, брашно, сол....май само това, но врътката е, че се пекат на сач .
За витрината и аз не знам как се навих, засега не съм особено доволна, големи свинщини сътворих...Най-голямата от които, че излях зелената боичка на дивана....Ползвам боите на Марабу, но залагам почвече на интересните стъкла, вкъщи съм събрала какви ли не.
Ето това рисувам на витрината:

Maлко е шаренийка, но моите цветове са по-поносими Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт