Проф. Димитрова?

  • 4 987
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 27
Някой може ли да ми даде координатите на проф. Димитрова от 1-ва хирургия? Някой има ли наблюдение върху работата й?Дали е добър оператор, внимателна ли е ?
Между нея и Д-р Димитров от Онкологията кой ми препоръчвате? Благодаря ви предварително.

# 1
  • Мнения: 27
Някой може ли да ми препоръча добър коремен хирург? Става дума за операция на стомаха. Благодаря ви предварително

# 2
  • Мнения: 67
д-р Владов - ВМА
д-р Драганаов - Токуда
д-р Николов - 5та градска

# 3
  • Мнения: 67
Не разбрах за каква операция става въпрос, защото ако е онкологична и проф, Димитров и д-р Ангелова от онкологията да много добри.

# 4
  • София
  • Мнения: 2 109
За Виолета Димитрова ли става дума?
Ако- да, за мен е на-добрата Peace

# 5
  • Мнения: 27
Можете ли да ми дадете някакви координати на проф. Димитрова ? А за проф. димитров от онкологията също ми казаха, че  е добър. Операцията е онкологична. Ако можете да ми дадете и негови координати?

# 6
  • Мнения: 2
Можете ли да ми дадете някакви координати на проф. Димитрова ? А за проф. димитров от онкологията също ми казаха, че  е добър. Операцията е онкологична. Ако можете да ми дадете и негови координати?
Edva li moje da se sre6tne po-misle6t i moje6t hirurg ot Prof.Dimitrova

# 7
  • Мнения: 27
Въпросът е че не мога да намеря нейни координати. Ако някой може да ми даде ще съм много благодарна Simple Smile

# 8
  • Мнения: 27
За съжаление и проф. Димитрова и проф. Димитров са в отпуска. Някой може ли да ми препоръча друг добър коремен хирург? Става дума за операция на стомаха.

Общи условия

Активация на акаунт