Сгреших ли?!

  • 4 352
  • 36
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 1 162
Само така, погледни от веселата страна на нещата, колкото и трудно да я откриваш. Пък както дойде и да се тормозиш няма да се оправят нещата с магическа пръчка все едно, че нищо не е било.  Живей си живота и все ще се нареди някак. Никога не се знае зад кой ъгъл дебне щастието.

# 16
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
не мисля, че си сгрешила - щото освен твоите чувства - нищо друго не е пострадало, а ти - въпреки,че сега страдаш - си живяла поне известно време добре
Qeen - "one year of love is better then a lifetime alone" - та и ти така - по-добре да имате тези хубави дни на раздяла за да запазите нещо хубаво дори и от тези тежки времена
А защо прави секс с теб? По много причини - но повечето са далече от любав и желание за съвместен живот
НАй-вече по навик - в смисъл - знае, че си сигурна, знаете се... абе има много причини двама души да правят секс и след раздяла!
НО мисля, че ще е грешка да си мислиш, че това ще ви събере или че е признак, че иначе нещата ще се уредят
Секса е нужен за да върви едно семейство, но той не може да оправи нещата когато те не вървят - още повече ако до толкова не вървят, че да се разделте
Но пък човек не знае - може просто покрай раздялата да открие колко му липсваш и да преоткриете един друг - и това става!

# 17
  • Мнения: 597
Наистина у мен все още не е умряла надеждата,че един ден отново ще бъдем заедно.Незнам,може да звуча глупаво и да няма смисъл да живея в илюзии,но това чуства сърцето ми...
Незнам какво ще става от тук нататък,само се моля Бог да ми помогне да спася и да запазя брака си по някакъв начин.Готова съм да го направя с цената на всичко,защото наистина осъзнавам,че след толкова време отрицателни емоции,аз наистина не съм спряла да обичам този мъж,значи чуствата ми наистина са реални,но неговите уви си остават загадка...

# 18
  • Мнения: 278
Ани ако искаш да задържиш един мъж, начина не е като спиш с него. Това е най-голямата грешка на нас жените. След като може да спи с теб по всяко време защо ще му е да живее с теб. Мъжете винаги обичат да преследват. Спри да му се пускаш. Говори с него нормално т.е. като с баща на детето си а не като с любим, направи се че си имаш ново гадже - например помоли го да гледа детето, защото ти имаш среща (даже и да нямаш а да излезнеш с приятелки) Гримирай се, разкрасявай се и непрекъснато му говори, колко е готино новото ти гадже, като за негови качества изброяваш недостатъците на мъжа ти.
Това ще го стресне и ще се замисли какво губи. Мъжете са ловци по природа и ако хванат нещо веднага почват да гонят нещо друго. Освен това може и да разбере къде губи. А не това което правиш в момента само му показваш - "Аз съм толкова зле че само ти искаш да спиш с мен"
Така че Ани помисли. Казвам ти неща от собствен опит, но ти си взимаш решения.
И още един съвет от препатила - започни да казваш "аз искам" а не да питаш "харесва ли ти"
Успех Ани и дано наистина да успееш да съхраниш семейството си.

# 19
  • Мнения: 597
мимозка,аз го лъжа,че ходя на латино танци,че ходя по почивки на сандански,боровец....когато ме види винаги съм безупречна и той все го забелязва-т.е. прави му впечатление когато съм с нещо ново или с издухана прическа,но....това с новото гадже-страх ме е да му го кажа,честно...ами ако има обратния ефект?ако влоша нещата?

# 20
  • Sofia
  • Мнения: 6 941
Защо прави секс с мен-защото ме обича или просто задоволи нагона си?
На това можеш сама да си отговориш. Начинът , по който мъжът прави любов с теб разкрива много.

А онова с любовникът е много рисковано. Може вместо да изпишеш вежди , да извадиш очи.

# 21
  • Мнения: 597
И аз мисля,че е много рисковано да обявявам чужд мъж в живота си....
А относно секса...ами правихме го както винаги,т.е. насладихме се максимално на момента.Той винаги е знаел как да ми достави удоволствие и го направи и този път,никога не е гледал само да свърши за себе си.
Аз по-скоро дадох повече от себе си този път,последната вечер го подлудих максимално,така че той остана без дъх Embarassed
Незнам дали това има някакво значение,но се постарах да оставя незабравим спомен у него.
Извинете ме момичета,че споделям толкова интимни неща с вас,но ви чуствам близки наистина!

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 1 162
Не мисля, че това с гаджето е добър вариант, защото вашата раздяла не е защото сте си омръзнали, а защото имате голям дразнител в лицето на МАМА. Тактиката, която си подела си е направо супер, нека всеки път като те види и си спомни за 4-те дни заедно на морето да му омекват краката и да се замисля какво изпуща като се прибере при старото чудо в къщи. Горе главата, няма какво да загубиш, само може да спечелиш.

# 23
  • Мнения: 597
gmsvetla благодаря ти за хубавите думи,наистина се надявам да вървя в правилната посока,поне правя това,което ми диктува сърцето-дай Боже да имам положителен резултат.
Наистина не ми пука дали съм смешна в очите на всички около мен,не ми пука че ме мислят за несериозна,за жена без достойнство,но...докато сърцето ми казва-обичай го и се бори,ще го правя.
Лелеееееее незнам дали има друг такъв случай като моя???но....кълна ви се че ако един ден успея да ви се похваля,че всичко се е подредило както трябва,ще ви поканя на купон!

# 24
  • Мнения: 5 140
Дали си сгрешила не смятам,както каза в една друга тема - не действам с разума а със сърцето(ако не ме лъже паметта).
Наистина не е лесно,но пукнатото си остава пукнато.
От опит го казвам.Иначе ти желая от все сърце да се оправят нещата м/у вас(но дали ще бъдат същите,мила?)
Моля те не се терзай и не се измъчвай!  bouquet

# 25
  • Мнения: 597
Аз знам,че нещата никога няма да бъдат същите както преди...но единствено копнея вечер да заспиваме заедно,а сутрин да се будим пак заедно...

# 26
  • Мнения: 5 140
Щом го желаеш,наистина го обичаш този човек,от цялото си сърце,но ако той не отговаря на твойте съкровенни чувства към него,няма ли да те боли повече?
Просто говоря хипотетично,наистина дано всичко се оправи м/у вас!  bouquet

# 27
  • Мнения: 597
Ами синеочке,според теб като човек който гледа отстрани,как мислиш-той има ли чуства към мен?

# 28
  • Мнения: 5 140
Е не може да няма чувства все пак сам е пожелал да ви заведе двамата на море,а не само Влади.
А пък сте правили и секс,и то приятен и за двамата.
Незнам не го познавам така не мога да преценя,но ти със сигурност имаш мног дълбоки чувства към него.

# 29
  • Мнения: 1 425
Ами синеочке,според теб като човек който гледа отстрани,как мислиш-той има ли чуства към мен?

Не искам да те разстройвам - но това че сте правили хубав секс и че ви е поканил да почивате заедно няма никаква връзка с чувствата. Това е моето мъжко мнение базирано на сравнително малкия ми опит. По принцип като че ли жените много бъркат секс и чувства. При мъжете нещата могат да бъдат съвсем разграничени.
Та в случая - може да те обича още, може и да няма никакви чувства. Не мисля че страничен човек може да прецени по няколко мнения във форума.

Общи условия

Активация на акаунт