Аксесоари за коса

  • 30 521
  • 96
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 199
Момичета,аз пък си търся като средната-червената диадема.Моля ,ако някой е виждал да пише.
http://www.kozmetikata.com/show.php?storyid=4825

# 31
  • Мнения: 18
Аз даже имам такава,но черна.Модела е същия,но няма толкова много разстояние между двете.Купувана е от пазара на Младост 1

# 32
  • Мнения: 199
Мерси, asq_90  аз и черна търся.При пръв удобен случяй ще проверя там.Намерих зелена в Кауфланд,но детска.

# 33
  • Мнения: 1 416
Момичета ето такъв ластик си търся Да изглежда точно като естествената коса на човек. Къде в София мога да  намеря такова нещо???

# 34
  • Мнения: 25
Това според мен не е ластик, просто хващаш кичур от косата си и го завърташ около опашката и слагаш една обикновенна фиба дано да си ме разбрала Embarassed

# 35
  • Мнения: 36
ДА , Харесвам, нося и ми отиват аксесоарите за коса Flutter Flutter Flutter

не е лошо   http://images.ibox.bg/2008/12/31/misha8/519x521.gif

# 36
  • Мнения: 1 416
Това според мен не е ластик, просто хващаш кичур от косата си и го завърташ около опашката и слагаш една обикновенна фиба дано да си ме разбрала Embarassed
Разбрах те, мерси Simple Smile Обаче аз като съм пробвала и не ми стои стегнато опашката, а се разваля някакси, затова ми се искаше ластик. Еее...никой ли не знае къде се продава Sad

# 37
  • Мнения: 718
Това на снимката е естествена коса, но ти трябват фуркети, а не обикновени фиби. С тях се закрепва по-стабилно, а и не се виждат. Правиш опашката с обикновен ластик, после  увиваш кичур около него.
За ластик провери в подлеза на БСФС, мисля,че там съм виждала Peace

# 38
  • Мнения: 1 416
Това на снимката е естествена коса, но ти трябват фуркети, а не обикновени фиби. С тях се закрепва по-стабилно, а и не се виждат. Правиш опашката с обикновен ластик, после  увиваш кичур около него.
За ластик провери в подлеза на БСФС, мисля,че там съм виждала Peace
Мерси  bouquet, но имам взпрос / какво е БСФС и кзде точно се намира тоъи подлез?

# 39
  • Мнения: 718
Стори ми се, че си от София Simple Smile БСФС е Спортната палата, подлезът се намира до сградата, на ъгъла на Бул. Патриарх Евтимий и ул. Гурко Peace

# 40
  • Мнения: 428
Moмичета, аз пък се нуждая от такава приставка за обем:



Знам, че ги има в Ибей, но аз няма как да поръчам от там.
Ако някой случайно е виждал в Бг такова чудо, нека ми пише. Благодаря!

# 41
  • Мнения: 1 152
Момичета ето такъв ластик си търся Да изглежда точно като естествената коса на човек. Къде в София мога да  намеря такова нещо???

това е естествената и коса, увъртяна в началото на опашката, никой ластик няма да стои така  Peace

# 42
  • Мнения: 105
много интересно и полезно
ако някои знае от къде мога да го поръчам  Grinning

# 43
  • Мнения: 199
Е,такова чудо като приставката за обем не бях виждала. ShockedАко видя някъде ще пиша.

# 44
  • Мнения: 25
И аз искам такава приставка newsm03

Общи условия

Активация на акаунт