Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 275
Поздравявам всички с добрите резултати, дано и останалите на които им предстоят изследванията да се успокоят и да продължат традицията от последните няколко дни с добрите новини.  Praynig
Иначе относно дрехите, засега не мога да се оплача. Аз не съм напълняла нито грам, спокойно си влизам в дънки и панталони, само блузките лееееко започвам да ги опъвам вече в областа на коремчето и не са ми достатъчно комфортни. Смятам да пазарувам нови дрешки след около месец, когато хем по-видимо ще ми личи, а и ще са излезли новите колекции.
Още не съм казала за бременноста на моя пряк началник, а много спешно трябва да му съобщя новината. Събирам сили да го направя днес, но май ще го отложа за следващата седмица.
Момичета посъветвайте ме моля. От около седмица непрекъснато ме боли глава, зверска болка, понякога даже се събуждам сутрин с главоболие. Позволявам си да пия само в редки случаи Парацетамол, но той е за понижаване на температура, облекчава ме временно, но после с нова сила се връща главоболието понякога с виене на свят. А по принцип, преди бременността дали и 3 пъти годишно ме заболява главата. Направо незнам какво да правя, не се издържа.  Cry
Вчера бях на проба за сватбена рокля, очертава се да се получи страхотна. А и тази сватба колкото и тесен кръг да е, ме изнервя допълнително.
Хайде, оплаках ви се, сега отивам да се оправям за работа, добре че е петък  Grinning
Целувам ви всички   bouquet

# 61
  • Мнения: 30
Добро утро момичета,вчера бях и аз при д-р Янкова.
Останах много доволна-всичко е наред newsm44

Tasty0703 - не можах да те видя ,аз дойдох в 3ч.
Ти не се притеснявай за сърцето всичко ще е наред.
Радвай се на добрите новини и мисли позитивно.

demi70 -радвам се и за теб за добрите новини.
Antoniya The One - и мен много често ме боли главата,виж как ти е кръвното.

# 62
  • Варна
  • Мнения: 46
Antoniya The One добро утро първо, относно главоболието има и други като теб,мен рядко ме боли, и понеже от кафето ми става зле, си правя чай действа също ободряващо, Парацетамола не пречи, но ми се струва, че напрежението ти идва в повече. Убедена съм, че сватбата ще е страхотна, ще чакаме и снимки после Simple Smile)) Шефа ти ще научи колкото повече го отлагаш накрая сам ще види Simple Smile) Аз да се оплача мен ме мъчат зъби........и нищо не мога да пия......не можах да спя

# 63
  • Варна
  • Мнения: 46
peteeee newsm44 бравоооо само така и занапред Simple Smile))) Добро да ти е утрото и слънчев деня Simple Smile)

# 64
  • Мнения: 135
 HugДобро утро и от мен...аз да се оплача малко писна ми от безсънни нощи ooooh!сутрин ми се доспива,а тогава трябва да ставам.Не си спомням дали се похвалих,че поне гаденето ми не е така постоянно и съм доволна от това,а от всичко друго си имам LaughingЗа главоболието,ако не е друг фактора -аз съм с ниско кръвно и мен ме наболява,но си пия кафе и се ободрявам  и като пия съм добре-даже ако ви кажа как ме съблазнява кафето няма да вярвате умирам за кафе EmbarassedАйде стига съм мрънкала пак.хубав ден

# 65
  • Мнения: 10
Добро утро и от мен.Вчера се върнах от морето,отпочинала и свежа Simple SmileЗа една седмица сте изписали 2 теми,не мога да ви изчета Simple SmileРадвам се много за хубавите новини от феталните морфологий.Аз съм във вторник,вече нямам търпение.
Хайде лек и успешен ден на всички!

# 66
  • Мнения: 6
Добро утро момичета. Стиснете едни палчета и за мен. След половин час ми е прегледа. Надявам се всичко да е наред

# 67
  • Мнения: 3 246
добро утро и от мен Hug
mimito83, стиснати палчета за прегледа  Peace
Antoniya The One, за главата - да не т пада кръвното, можеш да пиеш айран със сол и да си направиш масаж, друго май освен парацетамла за който си писала не се разрешава newsm78

# 68
  • Мнения: 41
Добро утро и от мен момичета, днес трябва да се стискат много палци и аз съмна преглед в 17.00ч.
Как исках да е по - раничко, тия следобедни прегледи ме тормозят цял ден.
Не знам за вас, но аз започвам да се чувствам все по - зле, вчера бях толкова изморена, че ме болеше главата и очите и всичко. Само тази седмица съм повръщала два пъти, като единия път е тази сутрин.  Да взимаме вече да се оправяме....

# 69
  • Мнения: 521
Добро утро и от мен!

Пете, много хубави новини и от теб!  Hug Ама много на кратко... искаме подробности!

mimito83 стискаме палци и като се върнеш да разкаваш!

hiki_miki и на теб следобед ще стискаме палци. Не се притеснявай прекомерно, сигурна съм че всичко ще е наред!

Антония трябва на всяка цена да говориш с доктора да се види от какво е главоболието, особено след като продължава толкова дълго!

Кали добре дошли от морето! Хубаво ли си изкарахте?

# 70
  • София
  • Мнения: 618
Добро утро  Hug
 fingerscrossed на всички, които са на преглед днес.
Моят мина, всичко е нормално - гънки, носле и т.н.  newsm44 . Беше заспало по корем, голямо ръчкане падна да се обърне  Grinning

# 71
  • Мнения: 26
Добро утроооооооо слънчица  newsm51  .....днес се събудих в страхотно настроение, не че има някаква особена причина  Simple Smile ...... иска ми се ви го предам и на вас  Hug

Стискам палци на мамите с прегледи днес....и съм убедена ,че ще се върнат с хубави новини  Simple Smile

Много усмихнат ден на всички   love001

# 72
  • Мнения: 521
Бадемче много се радвам за хубавите новини! Нашето също спеше на прегледа, но имахме късмет, че беше легнало по гръбче и много удобно, за да се мери и гледа всичко. Момичета, май почти на никого не са се ангажирали да предвиждат пола? Наща докторка отказа категорично, каза да имаме търпение още 4 седмици... Ама от де да го вземам вече това търпение?! То капка не остана...  hahaha

# 73
  • Мнения: 26
Tink    При мен също не се ангажират с пол..., но следващата седмица съм при Д-Р Марков и според него на неговата апаратура може и да се види...нямам търпение newsm17
много се надявам да го види...и да е момче де  Simple Smile....ама ще видим, не съм се настроила, за да не се разочаровам.

# 74
  • Мнения: 521
Аз малко се разочаровах, че дори прогноза не пожела да даде. Мисля мойта си докторка щеше да каже ама тая заместващата нещя.  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт