За първия рожден ден на октомврийчета 2008 в София!

  • 10 323
  • 365
  •   1
Отговори

Анкета

Да има ли подаръци?

Опции:

* Гласуването приключено: пт, 30 окт 2009, 09:03

# 330
  • София
  • Мнения: 1 476
тук съм, дочитах тъкмо, сега ще допиша  Laughing

Та такааа, както каза Рени аз също съм на мнение, че няма отказване и смяна на датата как да стане вече, прекалено е късно, тортата е готова, всичко е планирано толкова дълго....Наистина много хора се отказаха, ние също сме в голяма чуденка, защото от тази нощ Тони е с теч от носа, който може и от зъби да е, почти се е показал поредния, но мен ме притеснява малко...Бяхме и на консултация сутринта, прегледани сме и здрави, освен сополките, но не съм сигурна че трябва да излагам другите дечица на риск  Cry

Ради също днес много се замисляше, заради тази епидемия, за която се тръби и за която споделям мнението на Съни, че е един голям балон и е малко прекалена истерията, която медиите всяват. Както и други момичета обаче споделиха, дори и да отложим то цяла зима ще има болни и притеснени, няма да е по добре, сезона е такъв...

Ели тези дни не съм я виждала и чувала, предполагам по късно ще се включи или утре и ще се разбера и с нея.

Парички на тези, които няма да идват ще върна по някакъв начин, ще се разберем.

Аз мисля че партито трябва да се състои утре, както е планирано, независимо от броя отказали се, дано бързо се оправят болните дечица  Hug

Последна редакция: пт, 06 ное 2009, 19:32 от jijibiji

# 331
  • София
  • Мнения: 285
само да ви питам от колко часа е празненството?!

в колко за последно избрахте да бъде?!

  bouquet

# 332
  • София
  • Мнения: 1 476
само да ви питам от колко часа е празненството?!

в колко за последно избрахте да бъде?!

  bouquet

14:30 - 16:30    Hug

# 333
  • Lovech
  • Мнения: 25
Хайде, ние тръгваме. Децата са здрави, и двете. Щ есе видим в 14.30 часа. До скоро.
И вземете фотоапарати!!!

# 334
  • София
  • Мнения: 965
Хайде аз като вечно неразбрала да помоля за точен адрес на партито  Hug

# 335
  • София
  • Мнения: 1 521
бул. Цар Борис  трети , nomer 109.
идвайки от центъра е в локалното в ляво на 50 метра преди светпфара.

# 336
  • Lovech
  • Мнения: 25
Прибрахме се, беше хубаво, снимки утре като си отида в Ловеч.
Другите мами дето снимаха, да качват.
Тези, дето не доидоха, могат само да съжаляват.

# 337
  • Мнения: 132
Прибрахме се, беше хубаво, снимки утре като си отида в Ловеч.
Другите мами дето снимаха, да качват.
Тези, дето не доидоха, могат само да съжаляват.
Публично да кажа че Бебочка я чака голям октомврийски пердах че не дойде Laughing

# 338
  • София
  • Мнения: 1 476
Прибрахме се, беше хубаво, снимки утре като си отида в Ловеч.
Другите мами дето снимаха, да качват.
Тези, дето не доидоха, могат само да съжаляват.

bidapet не дойдохме не защото ни домързя, а за да не разболеем и вашите деца например  Crazy
Да, аз съжалявам, че не дойдохме, защото много дълго време чаках тази дата и се опитвах да организирам част от нещата и много исках Тони да се забавлява с други октомврийчета и ние да се видим  Peace

Ще чакам да качите снимки, за да се порадваме и ние на празника, който пропуснахме по една или друга причина...

Мацкии, как беше тортата, успяхте ли да се справите с нея  Heart Eyes

На децата хареса ли им празника?   bouquet

# 339
  • Мнения: 1 020
Диди разбирам те прекрасно... на няколко пъти ми идеше да грабна Алекс и в колата... ама няма как... не искам после и други дечица да са болни Sad Може би трябваше да я оставя на баща й, пък аз да дойда да си поклюкаря с вас  Laughing

# 340
  • София
  • Мнения: 278
Ох, и на мен ми мина същата идея през главата  Laughing Дени обаче определено е с вирусна инфекция, пак започна да вдига температура, Бистре, повярвай ми наистина ми се искаше да дойдем. Сигурна съм, че не си го казала обвинително  Hug

# 341
  • София
  • Мнения: 183
Момичета, разбрах, че сте си изкарали страхотно. Много ме е яд, че не присъствахме. И аз исках да се видя с вас на живо (Шивани  Hug ), да си побъбрим, да си поиграят децата. Кога ще е следващия купон?  Crazy

Давайте поне снимки да гледаме!

# 342
  • София
  • Мнения: 1 521
И за двете теми:

Първо искам да благодаря на Диди за съ-организирането на тържеството. Hug Особено съжалявам, че те не дойдоха, защото е 2 пъти по-гадно да си ходил 2 пъти го клуба да резервираш и да не дойдеш, защото детенцето ти е болно.

Иначе изкарахме добре - не можахме да седнем на масите и да си пием кафето и висяхме при децата.Много са мънички още.
Влади още си има спомен-една огърлчка от зъбки на бузата. Танко на Галя го ухапа, докато ние ядяхме торта. Mr. Green

Иначе с тортата се борихме геройски. Повечето ядоха по 2 парчета, като парчетата бяха по-голями от нормалните според мен.
Снимки аз не съм правила. Основно снимаха Съни, Енигма и Бидапет.

Относно финансовата част - има да се връщат пари за играта на децата на неприсъствалите на тържеството.
Ако някой има ощетен да се обажда.

# 343
  • Мнения: 217
Аз не съм се и съмнявала, че ще е весело и готино...... Другия път дано успеем да се включим и ние.... Хайде, чакаме снимките Simple Smile

# 344
  • Lovech
  • Мнения: 25
Привет. Пускам обещаните снимки. Извинете ме, но на повечето са моите деца. Ето албума http://plaki5.snimka.bg/children/obsht-rojden-den-oktomvriyicheta.440866

Общи условия

Активация на акаунт