Постещи, пируващи, с дечицата летуващи - в 124 арабска тема сте добре дошли !

  • 39 076
  • 742
  •   1
Отговори
# 315
  • Varna
  • Мнения: 2 596
ХАДИЛ Hug
кЪк маЙ яд, че не съм ти комшийче rotfImao
Навремето имах ей такива комшии мюсюлмани като тебе-голяма тайфа бяха. Ей, така по празници се събирахме и хапвахме. Няма да го забравяяяяяяя!!!
АЛВЕРЧИК- как си, научи ли от какво ти е алергията? Хайде бързо да преминава newsm10

# 316
  • Мнения: 5
нещо ми стана с пощата абв нито едно писмо немога да чета  #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out
и известия нищооооооо

# 317
  • Мнения: 2 171
Независимо дали я приемаш или не, чуждата религия е точно толкова личен избор, както и твоята собствена, та водейки се от този принцип, когато имаме деца вкъщи ние правим и козунак и курабийки за Великден, че и постни сарми на Коледа.

Това е принципа и в нашето семейство Peace. Смея да твърдя, че живеем в хармония, зачитайки вярата на другия Simple Smile. Мъжът ми празнува с мен Коледа и Великден, влиза с мен в църква, когато имам желание да посетя такава. От своя страна и аз уважавам религията му, празниците и тн. За мое щастие приятелите ни също са толерантни хора. Имаше и тесногръди, които смятаха, че ни правят услуга, приемайки ни на масата си Crazy, но поне ги разбрахме колко струват и вече не са от обкръжението ни. За щастие първите са много повече Simple Smile

# 318
  • Мнения: 171
Джи-джи виж дали не ти куца нещо на Encoding.

# 319
  • Мнения: 27 524

Благодаря ти  Hug
Ще изчакам тогава  Simple Smile

# 320
  • Мнения: 3 804



честит рожден ден на Алекс на Астарта.С пожелания за прекрасно детство изпълнено с много игри и усмивки.

# 321
  • Мнения: 2 171
Дон Койоте, много приятно ме изненада Hug, тъкмо влизах да почерпя Simple Smile. Днес Алекс става на цели четири годинки, почерпете се за негово здраве:

# 322
  • В един зелен, неспирен поглед, там далеч...
  • Мнения: 942
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА СЛАДКИЯ АЛЕКС!!!
ДА Е ЖИВ И ЗДРАВ, МНОГО ЩАСТЛИВО ДЕТСТВО!!!

# 323
  • Varna
  • Мнения: 2 596
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА АЛЕКС.
АЛВЕРЧЕ ДА ВИ Е ЖИВ И ЗДРАВ!!!
И за МАМА НА рожденника

# 324
  • Мнения: 24
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА АЛЕКС!!!
ДА РАСТЕ ЗДРАВ И ЩАСТЛИВ И МНОГО ДА РАДВА МАМА И ТАТИ

# 325
  • сред маслини и портокалов цвят
  • Мнения: 1 270
Астарта, да ви е живо и здраво порасналото момче! Много радост на ви носи и да се гордеете с него! Щастливи детски дни!

# 326
  • Мнения: 5
честит рожден ден на алекс много да е здрав весел и щастлив

ясминче сложих като твоя поздрав и го изтрих съвпадение  Hug

# 327
  • Мнения: 550
Весел празник и най–хубавите подаръци за малкия пораснал Алекс!

# 328
  • софия-napoli
  • Мнения: 213
здравейте мами
за пръв  път пиша но редовно ви чета
големи свежарки сте и много задружни
чак ви завиждам че сте такава хубава компания

# 329
  • Мнения: 4
Честит рожден ден на Алекс! Желая му да бъде здрав, послушен, много усмихнат и жизнерадостен!

И за мама Астарта букетче, че е "виновницата" за появата на това слънчице!
 

Общи условия

Активация на акаунт