Постещи, пируващи, с дечицата летуващи - в 124 арабска тема сте добре дошли !

  • 39 078
  • 742
  •   1
Отговори
# 345
  • софия-napoli
  • Мнения: 213
eй ама вие сте много мили
благодаря за топлото посрещане

# 346
  • Мнения: 171
Габриела винаги си добре дошла, а и ние можем да ти кажем много неща, за да си в час, като идеш на гости в Сирия.

# 347
  • софия-napoli
  • Мнения: 213
благодаря
аз май вече доста съм в час
само като ви чета

# 348
  • Мнения: 5
еооо тук съм
да се "похваля" в на моя син класа са 18 момчета и 1 момиче всички многооо палави днес като отидохме да си ги прибираме наа обед  госпожата плачеше а директора ни чакаше сбили се цял ден някой с някой се е бил счупили един чин и печката незнам как ще я караме кво  етова чудо  Shocked 6-7 годишни деца да вдигнат на крак цяло училище незнам как да постъпя мой хубавец е счаствал в две от сбиванията а е първи ден на училище и ПЪРВИ КЛАС  smile3511 smile3514

# 349
  • Мнения: 171
Джи-джи, ти какво искаш - децата са буйни. По-добре така, отколкото темерути. Поговори си малко с него, ама то си е така. Ще свикнат до една две седмици. Всички сме били така.

# 350
  • Мнения: 3 804
GABRIELA75 в кой град е братовчедка ти  newsm78 Може и да се познаваме.

катенце къде изчезна  newsm78 newsm78 newsm78

Последна редакция: ср, 16 сеп 2009, 23:02 от Дон Койоте

# 351
  • Мнения: 2 171
Качих снимки в албума, за който му се гледа Simple Smile

# 352
  • Мнения: 52
                                             newsm59 4естит рожден ден алекс,бъди здрав с прекрасно детство. baloni

# 353
  • В един зелен, неспирен поглед, там далеч...
  • Мнения: 942
Здравейте, момичета!
Най-напред лека закуска за непостещите


А постещите-още малко и ще наваксвате  Simple Smile
Джи - джи, не се притеснявай, ще свикне детето.Те още не могат да разберат, че не са в детската градина и трябва да са по-дисциплинирани. А и учителката не е ли свикнала вече. Едва ли тази година децата са много по-различни от миналите години.А и по-добре е твоето синче да не се дава на побойниците. Само му обясни, че не бива да започва пръв и да слуша учителката
Астарта, много сладки снимки. Селото ви беше към Белоградчик, нали?Красота!
За сега толкова. Поздрави на всички !   bouquet

# 354
  • сред маслини и портокалов цвят
  • Мнения: 1 270
Честит имен ден на всички именници! Да сте живи и здрави, и вярата, надеждата и любовта да са винаги в живота ви!  
Честит празник на софиянци!  


Любе, мила ми приятелко, за теб са най-прекрасните ми пожелания! Hug

# 355
  • Мнения: 550
4естит празник и от мен на всички празнуващи днес!

Джи–джи, какъв е този клас само с едно момиче и толкова много калпазани  newsm78 Който е подредил децата в такова съотношение просто си е търсел белята Naughty
По мое време, винаги гледаха да сме равен брой момичета–момчета. Този баланс би помогнал за по–добра дисциплина  Peace

Астарта, и аз се влюбих във вашето село..такава зеленина и свежест...А и тортата много апетитна (това е Гараш, нали?), Алекс кара подаръка с мега усмивка => празника снощи е бил страхотен!

# 356
  • Мнения: 5
здравете ами незнам защо съотношението е такова но това са децата от квартала такива сме ги раждали   Laughing Laughing  те са само една паралелка   и попринцип всички се познават ноооо  Mr. Green
а и сега да ви кажа от 20 бебета в квартала само 2 са момичета ужас от 6-7 години насам само мъжки се раждат  Mr. Green
а днес деня е минал по добре пак е имало побой но участниците са били по малко  Mr. Green

# 357
  • Мнения: 3 804



честито на всички празнуващи


астарта страхотни снимки  bowuu

джи след 7ми клас ние бяхме 24 момичета и едно момче ,и на всичкото отгоре ,бяхме единствената паралелка с мъж класен ръководител  Grinning Всъщност паралелката беше само момичета ,но 2 се преместиха та на тяхно място приеха 2 момчета,едното като разбрало какво е положението и се отказало  hahaha

# 358
  • София
  • Мнения: 18 169
Ей, най-накрая да успея да се вредя и аз! Grinning
Първо искам на патерица да честитя на Алекс рождения ден и да му пожелая весело и безгрижно детство, много здраве и сбъднати мечти!  bouquet Разгледах и снимките в албума, страхотни са - красота сред природата и чаровни детски усмивки! Hug
Идва ред да ви се оплача.Вчера се опитаха да измамят майка ми по престъпната телефонна схема с катастрофите и искането на пари.Едва не получила удар от притеснение.Звънна ми с идеята, че на телефона е бил "уж катострофиралият" ми брат.В уплахата си явно не е обърнала достатъчно внимание на гласа му. Rolling EyesНещото ,което ме наведе моментално на идеята за измама , е това, че на дисплея излизал скрит номер, а уж се обаждали от районното.Накарах я при следващото им позвъняване да ги пренасочи към разговор с мен.В момента, в който ми дадоха да говоря с "брат си", разбрах че не е той...Но за по-голяма сигурност, сред хлипанията му, успях да  викна няколко пъти в слушалката да каже имената на племенничките си..Ама нъц, не ги знаеше и затвори...Пълни идиоти! #Cussing outВече втори път ми се случва, като при първия, както мисля че ви казах преди време, се вързах сериозно, тъй като изродите се изгавриха с наличието на жертва-дете при катастрофата.. ooooh! Пуснах оплакване в районното, ама шансът да ги издирят граничи с нулата....Повече се уплаших за майка ми, беше сама с двете близначки, каката беше на училище.Добре, че една приятелка се притече на помощ, поседя покрай нея, набута й един-два валериана и така....
Вчера най-накрая приключих и с трудоемкото подвързване на учебници и тетрадки.Нали учебниците са безплатни, та се ползват от няколко випуска.Някои от падналите ни се са в окаяно положение, затова ги подвързах и с кадастрон и с найлонова обвивка.Направо си изпразних джоба по книжарниците..Само една подвързия струва около 60 ст.Като се вземе предвид това, че всяка от трите има по десетина-петнадесет учебника, още толкова учебни и малки тетрадки - направо ми се разказа играта.И на тези първи родителски срещи по  подразбиране събират пари за охрана, лекар, консумативи и ремонти в училището, та и банка да имах, май не бих се справила ... Thinking
И в работата ми се струпаха много задължения от времето, през което съм била в отпуска, та черната картина е пълна през последните дни.
Поне вече децата си влязоха в релсите, та и ние  да си поемем дъх.
Джи, убийствен е съставът на паралелката ви. Mr. Green Все си мислех, че поне в начален курс се стремят да постигнат някакъв баланс в бройката момичета и момчета.Защото за техникуми е обяснимо това, как в един клас има 20 момчета и едва две-три момичета, но при малките..Жална й майка на госпожата! Wink

# 359
  • Мнения: 2 171
Честит имен ден на всички, празнуващи на този хубав ден Heart Eyes

Благодаря за милите думи за снимките Hug. Селото ни е до Белоградчик, да. Наистина е забележителна природата там Simple Smile.

Беба момо, тортата е Гараш, но с малко нестандартно оформление. Бананите са сложени за залъгване на Илия, който упорито се бореше за парче торта, но пък се залъгваше с банана Mr. Green. Стана много вкусна, всички я харесаха. А аз съм много горда, защото това беше първата ми торта (изключвам бисквитените), която правя и очаквах фиаско Joy

НСЕ, много неприятна история Close. Чудя се как може да има такива безкрупулни хора и как държавата не може да направи нищо, за да ни защити от тях. На дядо ми (на 88 години) му се случи същото преди 2-3 седмици. Звънят и му казват, че баща ми е ударил дете с колата и детето е умряло. Дядо ми изпаднал в истерия, хвърлил телефона и почнал да пищи, та не са могли да му кажат за парите. Дошли съседи, привлечени от писъците и рева му и го зауспокоявали, че това е схема на мошеници, но дядо ми изобщо не им повярвал. Звънял на баща ми на телефона, той му вдигнал и казал, че не може да говори в момента (бил на работа). Дядо ми съвсем се побъркал и така до вечерта, докато баща ми се прибрал. Направо се чудя как е издържало сърцето на нещастния старец. А тези, ако ми се появят пред очите, живи ще ги одера #Cussing out.
Дано всичко при вас се нареди вече и си отдъхнете Hug

Общи условия

Активация на акаунт