Отговори
# 255
  • Мнения: 1
Добър вечер и от мен!

Добре завърнали се на всички мами!  Hug

Много хубави снимки и клипчета сте показали! Бебетата са разкошни! Толкова са сладки и пораснали!  Heart Eyes

Ламтурниче, бързо оздравяване на Калинчето и дано не зарази малката сладурка!  Praynig

И аз ще дойда на срещичката в сряда пред Народния в 12 ч!  Peace

Доре, душа, а къде са другите снимки?  Cry От Десика, Мими, Гея, Елфи, Теди и т.н! Мойте снимки са много смотани и предимно има нас снимани  Embarassed !

Иве, правилно си разбрала!  Hug

Силве, гледа ме мъжо,гледа! Ама, ние сме си такива, пътешественици, скитници, обичаме да пътуваме! Обаче зимата ще се кротнем малко, най-много да отидем десетина пъти до Сандански!  Grinning

Айде и аз да почерпя с една седяща снимка от днес:

# 256
  • Мнения: 67
[quote author=^desika^ link=topic=423917.

От няколко дни се чудя как ще успеем да го научим да заспива сам. За момента ми се струва мисия невъзможна.Такъв глезанчо си отглеждаме, че не е истина.

[/quote]
Все едно аз съм го писала не знам дали има ден в който да не съм мислила за това .Сега лесно заспива с муцкане или навън като се возим в количката, ама като свърши кърмата?Но не мисля и че един ден ще мога да го оставя в леглото  да изляза от стаята, а той да си реве Rolling Eyes
М/у другото когато легна до него през деня спи по няколко часа, а ако си е в леглото по-вече от половин час не може да изкара.
И ние не сме привърженици на бибите, но започнахме и да отцелваме палеца от време на време, който садистичната му майка веднага издърпва на вън. Моят племеник (5 год.)е непрекъснато с палец в уста  и честно казано мен това ужасно ме дразни , но не и неговите родители  .  Thinking
Марина 77 и ние признаваме само дистанционните , даже се чудя за какво давахме пари за играчки , а и така хубаво си чешем зъбчето на тях.. bite
Толо страхотна коса има малката  4470
А и останалите бебчета са само за   ...love001
Бързо да се оправя малката Калина

# 257
  • Мнения: 24
За дистанционни ли говорим  Mr. Green Днес си купих ново дистанционно за декодера на кабелната за да оставя старото на малката хиенка , която като го види и еееееееееей такива очи отваря  Shocked  hahaha

# 258
  • Мнения: 1
А сега да се похваля, че днес имаме 2 годишнина от сватбата и 8 откакто сме заедно! И вместо да ви черпя с виртуални коктейли, сипете си нещо от хладилника и се насладете на малко снимки от събитието  Blush :










Хайде, женете се, не боли  Laughing !

Последна редакция: вт, 01 сеп 2009, 00:19 от dideroncho

# 259
  • Мнения: 140
dideroncho, oще дълги години да празнувате на тази дата! Бъдете все така щастливи, сплотени и влюбени! Heart Eyes

 Wine Glass !

# 260
  • Мнения: 192
Диде, Честита годишнина и да се обичате както в началото!

Наздраве !!!

# 261
  • Мнения: 2 784
Честита годишнина, Диде, обичайте се все по-силно и бъдете все така щастливи!

Радвам се, че лошото ти се размина.
Момичета, благодаря за милите думи, надявам се наистина каката да оздравее бързо, а бебка да не прихване гадния вирус. Praynig

# 262
  • Мнения: 140
ДОБРО УТРО! Днес е Симеоновден! Честито на вс именници! newsm24 Честита месечинка и на вече големите бебоци-  Наско, Гошко, Кристиян и Валентин! newsm59 newsm67
Бях си пуснала аларма за 4ч, за да будя по телефона моя мъжо за полета, ама моята госпожица ме събуди 70 мин по- рано за  breastfeeding
Да взема да сервирам, да си подложа и аз нещо в коремчето, че глад мори добитака eat Joy Телефонирам и дай Боже пак заспивам smile3507
БОН АПЕТИ И ДО СЛЕД НЯКОЛКО ЧАСА   love001

# 263
  • София
  • Мнения: 2 508
Ние спим от около 1 час и вече 2 пъти се събуди да си посуче за по 1-3 минути. Не знам зъби ли са, корем ли е, ама нема мира. А по цял ден не спира това шило.

Bibiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, ти си моята сестра по съдба... Тая нощ успях да преброя до 7, ама може и 8-9 да са били, то аз вече спя права, докато го кърмя... Не е човешкооооооооооооооооооооооо.... Мисля да го отбивам до годинката. Колкото и да се тупах по гърдите, че ше кърмя 100 години, все пак и мама е човек. Искам да отслабна, да си направя разни козметични терапии, които не са съвместими с кърменето, пък и като тръгна на работа, не може да се будим 100 пъти на нощ! ooooh! newsm45 Леле, отчайвам се... То може отбиването да не помогне!!! #Crazy

Диде, ами никой друг не ми е пратил!


Десика, Мими, Гея, Елфи, Теди, пратете ми снимките си по скайп: doroty_dostoevska

Диде, много си убава, ма! Дълги години на семейно блаженство ви пожелавам! Heart Eyes

Мимееее, кви са тия зъби, бе жена, не те ли е страх, че ще те изгризе, докато спиш! Shocked

Ками, ето това е моята закуска-мечта! Hug

# 264
  • София
  • Мнения: 117
Добро утро!
dideroncho, честита годишнина и нека любовта ви стане още по-силна !

# 265
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Диде,честита годишнина!Бъдете един до друг все така и запазете Вярата,Надеждата и Любовта

# 266
  • Мнения: 356
Ками,страхотна закуска!Благодаря ти  Hug

Дидерончо,пожелавам ви още дълги години семейно щастие и къща пълна с любов и деца!

# 267
  • Мнения: 24
Диде

Пожелавам ти още поне сто такива годишнини  Hug а снимките от сватбата са много красиви  newsm03

Доре току що те намерих в скайп като ме потвърдиш ще ти пратя снимките, но те не са много  Confused

# 268
  • Мнения: 242
Диде,ама си Убавица от класа..ша знайш Mr. Green

ЧЕСТИТА ВИ ГОДИШНИНА!!! Пожелавам ви да се радвате един на друг  и да се обичате още дъъъълги години,докато станете пра-пра-баба и дядо Grinning

Ха добро утро!

Ще пийна кайвенце и после ще гледам да се включа.

# 269
  • София
  • Мнения: 216
Здравейте, мами Simple Smile

Аз набързо, че днес милото има рожден ден Simple Smile)) Да ви почерпя по този повод:

Диде, честита годишнина, да сте живи и здрави и все така да се обичате още дълги години, а...и нали знаете, на този, който има правнуци му се опрощават греховете, та постарайте се  Mr. Green

Честито и на всички именици, на всички месечковци и всички празнуващи днес Simple Smile))

Общи условия

Активация на акаунт