КГБ=Клуб на готините баби - 84

  • 19 175
  • 446
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 7 391
                         Привет ,момичета!Благодаря ви за съчувствието.Дошли са вчера 15 мин след като вдигнах скандала ,но все тая ....докторката се е накрещяла,сложила и инжекция и нито лист за посещение е оставила,нито нещо им е казала.И аз се чудя защо са ни здравите осигуровки,но като се замисли човек защо ли плащаме и данъци пък се трепем из дупки....и още неща можем да се сетим дето плащаме , а файда никаква! Laughing Когато говорих с баща ми сутринта към 8 ч майка още спеше.Надявам се да се е подобрила.Сега след работа към 13.30 ще мина покрай тях да видя как са.
                         Айша,ще пробвам и твоите съвети,ама много се съмнявам в резултата.Всичко е така както казваш,но човек нищо не може да направи за съжаление.
                         Аз все още съм на работа и нямах време да надникана при вас.Сега ги приспивам и седнах да отдъхна,че голямо тичане пада. Laughing

# 316
  • София
  • Мнения: 98
Дидиа, моят мъж, въпреки че изкара инфаркт преди десет години, винаги е с ниско кръвно, особено през лятото, спасяват го сокове, кафе и бира..., а вечер като премери 90 на 50, а то не е рядко, отваря бурканче със сладко и го хапва половината, понякога го слага в кисело мляко и след половин, един час казва че му е светнало  Simple Smile
И малко новини  Laughing
Каква е разликата между европейския рай и европейския ад?

На този въпрос отговаря днес електронното издание на "Дойче веле".

В европейския рай полицаите са британци, готвачите са французи, банкерите са швейцарци, инженерите – германци, а любовниците са италианци.

В европейския ад полицаите са германци, готвачите – британци, банкерите са италианци, инженерите са французи, а любовниците – швейцарци.

Последна редакция: чт, 03 сеп 2009, 12:44 от margita

# 317
  • Мнения: 7 391
                     Маргита,тя е на легло и много малко се храни и почти не пие никакви течности,даже и вода.Бща ми,който се грижи за нея постоянно се оплаква,че не пие и 100 мл вода на ден.Все и се караме,ама тя все твърди,че не може да преглъща.До сега кръвното и беше  високо и изведнъж и е паднало.При това днес има магнитни бури и те също оказват влияние на хора с инсулт,сърдечни проблеми и т.н.При нея е засегнат и центъра на болката в мозъка и невролога каза,че докато е жива все ще е с главоболие и каквото и да пие пак ще я боли.То и така става пие нещо за главоболие не я боли 1-2 часа и пак почва.Като седне или я изправим след 10 мин пак я заболява главата и за това не можем и да я вдигаме,а и не може да проходи.Тежка е задачата на татко,защото ние сме  на работа и с децата и почти не можем да ходим.Само в събота или неделя и то за малко време.

# 318
  • София
  • Мнения: 1 529
Дидия и аз се пека на шиш в момента с тате. Не само съчувствам ами го изживявам.
 Става все по зле ама е далече... Иска аз да го гледам ама на село.
2 вечери чакат напразно личната, задушава се идвали са и от бърза помощ...
 вие поне сте две...

Последна редакция: чт, 03 сеп 2009, 14:54 от Шпунц

# 319
  • Мнения: 221
Здравейте момичета, успях да се поява, най накрая.  Party

Момичета много е весело в темата, приятно за окото и душата.  Peace

Дидиа,трудно се гледат болни родители, особенно когато са на легло. Гледала съм и двамата, и знам колко е тежко. Майка ми беше с мозъчен инсулт, 6 месеца на легло, напълно неподвижна. Въоръжи се с много сили и търпение. Стискам палци, и ти съчувствам.  fingerscrossed


Разгледах снимките - Зиче, много сте хубави. Здравун е голям сладур само за целувки, Вики е станала много хубава дама  Grinning. Ирен градинката ти е чудесна.  Peace  ... ето малко снимки и от мен ...  Whistling - парола 1955

# 320
  • Мнения: 3
Ако латинките и петуниите ти завъдят въшки, пръскай ги с отвара от люти чушки - помага и при домати. Може да го знаете, ама аз скоро го научих.
А,така....Тоз номер не го знаех.... Rolling Eyes
А дали ще помогне да си напръскам дафиновия лист?Че ми писна да го пощя ръчно.....Нали няма да му навреди као го понапръскам с отвара от Люти чушки?А? Какво ще кажете? Rolling Eyes

Майче ,златна си!  Hug Hug Hug Hug

Мастерче, пръскай смело - може да се получи някаква нова подправка -
лют дафинов лист, или ароматни люти чушки  hahaha  hahaha  hahaha  Joy  Joy  Joy

# 321
  • Мнения: 5 001
Ако латинките и петуниите ти завъдят въшки, пръскай ги с отвара от люти чушки - помага и при домати. Може да го знаете, ама аз скоро го научих.
А,така....Тоз номер не го знаех.... Rolling Eyes
А дали ще помогне да си напръскам дафиновия лист?Че ми писна да го пощя ръчно.....Нали няма да му навреди као го понапръскам с отвара от Люти чушки?А? Какво ще кажете? Rolling Eyes

Майче ,златна си!  Hug Hug Hug Hug

Мастерче, пръскай смело - може да се получи някаква нова подправка -
лют дафинов лист, или ароматни люти чушки  hahaha  hahaha  hahaha  Joy  Joy  Joy

smile3532 smile3532 smile3532

# 322
  • Мнения: 3
Докато четох, реагирах на някои места,
сега да дореагирам, (поне което не съм забравила)
Дидка, Айша е права - намери начин да ги вземеш при теб,
иначе съвсем ще се побъркаш с толкова различни задължения.
Зиче, още не съм ви доразгледала, карам на порции  hahaha  hahaha  hahaha -
да има за повече, ама наистина са страхотни и Здравун, и Вики!
Вас с дедко още не съм ви засякла - до довечера все ще сколасам!
Шпунц, върна ме години назад - е, нека не си кривим душите,
имаше и много трески за дялане, ама имаше и хубави неща
в живота ни по соц-времето.
И познайте какво стана - уж щях да помня, ама не запомних
какво друго щях да пиша - може пък и да се сетя.
На всички без изключение - и споменати, и неспоменати -  Heart Eyes  Hug   bouquet
ПРИЯТЕН ДЕН!

# 323
  • Мнения: 7 391
Дидиа,трудно се гледат болни родители, особенно когато са на легло. Гледала съм и двамата, и знам колко е тежко. Майка ми беше с мозъчен инсулт, 6 месеца на легло, напълно неподвижна. Въоръжи се с много сили и търпение. Стискам палци, и ти съчувствам.  fingerscrossed
               Джейда,гледаш ги когато са ти у дома,ама като не са нищо не гледаш само трепериш на всеки звън на телефона.От далеч нищо не можеш да гледаш или да помагаш.Майка е на легло почти 3 години.Още като я взехме от болницата аз предложих два варианта,ама баща ми каза,че може сам и на него нищо не му трябва.Майка беше съгласна,но кой ли пък да я чуе.Така,че за мен остава страха когато отключвам вратата /имам ключ/ какво ще заваря и докато ги видя ,че мърдат направо  #Crazy Отказала съм се да говоря по въпроса кой кого гледа ,основно баща ми си я гледа,а аз разговарям по телефона и ходя един или два дни за малко при тях.Предложих да пазарувам,ама баща ми каза,че той си излиза и той си пазарува.Сложно е и вече съм вдигнала ръце и нищо не предлагам.Сега като тръгна за Ран и Неда ще мина да видя как са защото на обяд колежката закъсня и останах повече на работа,а ме взеха с чужда кола,че нашата нещо не пали.Явно акумулатора е сдал багажа.Ние с мъжа ми сме корпуса за бързо реагиране.Всеки на нас се обажда и сме като състезатели на дълги разстояния , търчим ту на ляво ,ту на дясно и вече се уморих.Мечтая си поне един ден като си легна телефоните да не ми звънят,но не мога да ги изключа. Sad
                 Неда ми е направо отличничка в ДГ.Всичко сама прави и даже сама реши,че ще спи на втория етаж и не даде да и помогна по стълбичката.Легна,зави се и след 2 мин вече спеше.Това и е първото спане по желание в ДГ,а ние се притеснявахме,че пак ще каже "деди дойде" Laughing Явно вече сме пораснали. Laughing

# 324
  • София
  • Мнения: 1 529
Браво на Неда. Редактирала съм предния пост. Embarassed Embarassed Embarassed
 Соц ама това е  33 години живот и младост... Heart Eyes
Най-големият магазин, който си виждал да са централните хали.
Да разлистваш Некерман и да му се взираш с влажни очи.
Да си правиш захарна вода за косата, вместо гел.
Да се подредите всички от семейството за банани на Нова Година и да се правите, че не се познавате.
Да си шиеш разни дрехи, когато те поканят на сватба, банкет или друго събитие, за да си по-модерен.
Да си боядисваш дъвката с магданоз в зелено.
Да се състезаваш с другарчетата за най-бърза подредба на кубчето на Рубик.
Да събираш лайка, мащерка, други билки и кестени за чавдарско поръчение през лятото.
Да те гледат кисели продавачки, а ти да се отнасяш с тях като с богини.
Да имаш уокмен и за да не му се изхабят батериите, да въртиш касетата на химикал/молив.
Да си мечтаеш за "ходеща кукла" от СССР.Да отидеш на истинско изпращане на войник.
Да чакаш с нетърпение Дядо Мраз на Нова година, да се чудиш какво ще ти донесе и още преди да е дошъл, да откриеш подаръка в гардероба, прилежно скрит из дрехите.
Да се возиш в автобуса с билетче от 6 стотинки.
Да купуваш бира и да вдигаш всяка бутилка, за да провериш дали няма утайка, като избираш само зелени или само кафяви бутилки.
Да носиш пръстенчета, направени от обвиката на бонбони Лакта.
Да си опечеш филийка на печка с дърва или на котлона, вместо на тостер.

# 325
  • Мнения: 5 001
Мдааам...всичките неща ги помня  Laughing Laughing Laughing

# 326
  • София
  • Мнения: 1 529
Да-а-а, такива бяхме, а ето какви станахме:0
01. По погрешка въвеждаш пин кода си на микровълновата.
02. Не си играл на пасианс с истински карти от години.
03. Не можеш да си намериш колата на паркинга, освен ако не я повикаш с алармата.
04. Баба ти говори повече за Есмералда и Рич, отколкото за собствените си деца.
05. Знаеш повече за проблемите на Брад Пит, отколкото за тези на собствения си брат.
06. Чуваш по новините, че 50 човека са били взривени и сменяш канала, защото не е нищо ново.
07. Сваляш си обувките, преди да влезеш... в самолета.
08. Имаш списък с 15 телефонни номера, за да се обадиш на 3 членното си семейство.
10. Най-добрият приятел на човека вече не е кучето, а мобилният телефон.
11. Звъниш си всяка сутрин... за да намериш къде си оставил мобилния си телефон.
12. Тъпо ти е, че не можеш да звъннеш и на дистанционното на телевизора, като изчезне.
13. Не знаеш ничий телефон наизуст, дори собственият си, защото всички са ти в GSM-a.
14. Да си забравиш GSM-a в къщи е драма. Единственото по-страшно е да го загубиш!
15. Децата ти играят футбол всеки ден... пред компютъра.
. 10- годишния ти племенник не може да говори много, но може да чати перфектно.
17. 10- годишния ти племенник пише по-бързо на клавиатурата, отколкото говори.

18. Не си модерен, ако си на 20 години и не си спал с някой от твоя пол.
19. Ако си на тинейджърски купон, можеш да пикаеш навсякъде, но не и в тоалетната. Тя е само за секс.
20. Повечето хора родени около 1990 вече са правили повече секс от теб.
21. Ако слушаш песни, чиито текст има смисъл, значи или си прекалено стар или прекалено гей.
22. Сложил си парола на файла с паролите си.
23. Пращаш е-мейли на колегата в съседния офис.
24. Като причина да не поддържаш връзка с роднини и приятели изтъкваш, че нямат е-мейли..
25. Проверяваш си е-мейла по 5 пъти на ден, но нямаш време да поговориш с майка си повече от веднъж седмично.
26. Ако не получаваш поща вкъщи повече от седмица, се чувстваш пренебрегнат, макар да получаваш редовно само глупави реклами. Ако обаче не получиш никакъв е-мейл за повече от ден-два, даже спам-ът започва да ти липсва.
27. Мразиш да пишеш с химикал, защото няма спелинг чек (проверка на правописа).
28. Оплакваш се, че на GSM-ът ти нямаш "copy"-"paste".

Последна редакция: чт, 03 сеп 2009, 15:36 от Шпунц

# 327
# 328
  • Пловдив
  • Мнения: 614
ДИДЕ дано майка ти да се е оправила вече  Peace сега като идеш и вземи един шоколад дай и да го иззяде смучейки да и се оправи кръвното  Peace
НЕДА ВЕЧЕ Е ГОЛЯМА И ЗНАЕ ЧЕ В ГРАДИНАТА СЕ СПИ КАКТО ВСИЧКИ ПРАВЯТ СЛЕД ОБЯД Peace Hug БРАВО НА НЕЯ.. Hug Hug

ДУНЯ не е от пастета мила просто гадните вируси с разтройство Peace Но важното е че си се пооправила... Hug Hug

КАРОЛИНА ЧЕЛИ СМЕ ГО И Е МНОГО ВЯРНО   Peace Peace човек трябва и за дребните нещица да намери време.. Peace

МАРГИ това е композитор ЯННИ се казва грък е но живее от много време в Америка. Тази музика той я е композирал за целият оркестър . Peace Страхотен творец и музикатн.
ЛЮБИМЕЦ МИ Е Peace И НЕ САМО НА МЕН.. Wink

ГАЛЕ и до дъртите на скалите ще стигнеш ама не сме много за гледане  Joy Joy Joy Joy Joy

ДЖЕЙДА кога сте били в Хисаря близо да мен сте били можеше да се видим  Peace Много сте хубави особено малките слънчица сеяят направо  Hug Hug Hug Hug Hug

ШПУНЦ днес нещо те е хванала носталгията май  newsm78 Wink  
Това последното много ми хареса.. Peace Peace hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

# 329
  • Мнения: 7 391
            Мастърче,аз от моите приключения забравих да те  Hug Hug Hug Hug Hug
             Зиче,писали сме заедно.Вече сбутвам дедито за да тръгваме,че дечицата са се събудили пък и да имам време да мина без тях през майкини.У тях винаги имат шоколад или шоколадови бонбони,ама ще занеса.

Последна редакция: чт, 03 сеп 2009, 18:08 от Didia

Общи условия

Активация на акаунт