КГБ=Клуб на готините баби - 84

  • 19 135
  • 446
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 472
Click for larger pictureЗиче, мерси за линковете към картинки. Остава да се науча да ги копи-пейсвам.
Пробвах, ама не стана. Пак ще пробвам.
Дидия, на тебе въобще не ти е скучно с тази джинджа, да и ядеме дупето, дето я одумваме. Чета за Ран - нашият Криско не говори и също е овенче. А майко му не иска да го пусне с моите привилегии на градина - детето жадува за детска компания. Днес от сина разбрах, че пак му е пилила вчера за гостуването у нас - сигурно е минал разрешения му времеви лимит - малко повече от два часа. Ето, че без да искам пак се оплаках.
 Шпунц, Елинка е много сладка и е пораснала - лятото децата растат като цветенца.
Дуня, ама ти видя ли ми букета, защото аз не го виждам. Това ми е първата проба да кача картинка и е за всички ви, приятелки мои.
Мимка, аз твърдо съм решила след 2 години да се пенсионирам, пък после пак ще си работя.

Последна редакция: пт, 28 авг 2009, 22:23 от m a y a

# 46
  • тук и там
  • Мнения: 312
Бре,бреее,то изчитане няма.
Първо да поздравя всички имали повод да празнуват-няма да изброявам поименно,че да не пропусна някого.Да сте живи и здрави и много щастливи!
И ние слагахме латекс върху  тапети ,но постепенно ги махнах.Всяко лято по една стая подменям.Хамалогията е голяма,тъй като стените не са гладки и се налага подмазване.
Сега измивам,подсушавам стените и сякаш току що съм боядисала.
Почти всичко си правим сами,но тази година много ни помагат приятелите.
Мъжът ми вече се движи без патерици,но все още не смее да върши по тежка работа.
Тези дни  ще освежаваме с латекс стаята в която спим и кухнята.
Диди,много се смях на недушка за шарката.Малка,а как и е дошло на ума сама да се ошари.Голяма сладурана е.Дано е добре и не се разболява по-вече.
Дидка, и на мен ми остават две години за ранното пенсиониране,но не знам ,ако имам някакво прекъсване на стажа дали ще мога да се възползвам от него след две години.
Шпунц,не се притеснявай за Вели.Уверявам те,че там много скоро ще се научи на много неща и много скоро ще се разделите с памперса.Почти всички деца идват при нас с памперсите и скоро се научават на гърнето.Това да не те тревожи.А Елинка е станала голяма сладурана и е много пораснала.
Зиче,много бързо излекува компа.Браво на доФтора и благодаря за линковете.
Айша,къде и кога ще ходите на море?

# 47
  • Географският център на България-Габрово
  • Мнения: 593
A Beautiful elegant bouquet in Yellow Tones.
Mellow Yellow - Adelaide

Майче за кого е този красив букет в жълти тонове.Аз букет не видях но прочетох това което е написано,и затова те питам къде е букета

Последна редакция: пт, 28 авг 2009, 22:22 от dunia53

# 48
  • Мнения: 549
Айша,моя мъж ми каза да ти предам че проблема не е в латекса а е в пикментацията т.е. в оцветителите.Лоши оцветители.Тази информация е има от предаването "Наш дом" по една от нашите кабелни телевизии.Това е предаване където запознават зрителите с разни интересни материали/стоки/ и най- вече как да си го направиш дадено нещо сам.

# 49
  • в малка спретната къщурка
  • Мнения: 1 152
Привет момичета.
Прибрахме се тази вечер от село и вече съм при Вас. Joy
Не съм чела нищо,но сега ще наваксвам,тъкмо и Ели я няма и мястото е свободно.
Ще хвърлям и по едно око тук.Още няма да лягам,че ще чакам и пералнята да приключи.

 Hug Hug Hug

# 50
  • Пловдив
  • Мнения: 614
МАЙЧЕ ПРЕВЕЖДАЙ ЗА ТАКИВА НЕУКИ И ПРОСТИ КАТО МЕНЕ БРЕЕЕЕЕЕЕ Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
АААААА привела си значи  Joy Joy Joy Joy
върху снимката с десен бутон и после най доло кликаш копираш адд адрес и пейсваш между двете които ще се появят като натиснеш тази иконка в отговори ... Hug Hug
ФУРИЙЧЕЕЕЕЕ   Hug Hug Hug  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes   bouquet  bouquet  bouquet

# 51
  • София
  • Мнения: 472
Ле-ле букета ми е излязъл в надписи да си го превеждате сами. Голяма хакерка съм, няма що. Joy Joy Joy Joy #Crazy

# 52
  • София
  • Мнения: 16 003
Фурия, добре дошла. Къде загуби Ели?
Мими, отива със само приятел в Созопол. Само дано после не я отсвири гаджето.
Светле, каквото и да е - ще си седи с този цвят. Нали тя си го избра и се тръшна за него.
Като събере пари да се ремонтира, на мене не ми пречи.
За букета - красив, елегантен, в жълти тонове.
Тип - пъпешово жълто - аделаид. Каквото и да значи  Laughing

# 53
  • Пловдив
  • Мнения: 614
влез тука в цитата на поста ми и виж как е сложен линка


# 54
  • София
  • Мнения: 472
Зиче, мерси ама нещо не мога да се справя. Ще пробвам докато се получи - сигурно нещо много елементарно бъркам.

# 55
  • Мнения: 7 375
                Айша,за същия латекс става дума! Joy Joy Joy Като правихме на Мими стаята преди 4 години и зетя нали е уж художник като избра един уж прасковен ,а то сигнално розов цвят свят ми се зави като влязох в стаята.Уж за дете,а свети та ще ослепееш в розово.Излизаме вечерта с мъжа ми ,а те светнали лампата и като погледнахме към блока свети като китайски фенер  Mr. Green само,че в розово.Точно за 4-5 месеца и стана пастелно прасковено.Те  мърмориха,мърмориха и накрая залепихме едни тапети немски на мечета и стаята стана слънце.Сега викат ,че вече е голяма - ученичка нали ще е и да сменят тапетите да не са толкова бебешки,ама сърце не ми дава да ги свалим.Те са си като току що поставени.В спалнята си сложиха едно лилаво и мъжа ми рече ,че са далтонисти,ама сега е нежно лила направо прелест.Малката щерка повтори същия опит в нейната спалня,но на Ран тапетите са два цвята - жълто с географска карта на звездно небе,много ситнички и вечер като светнат все едно гледаш истинско небе и едни сини на по-големи светещи звездички и не са мръднали за толкова време.Така,че се отказахме от латекса окончателно. Laughing
              Светле,какви оцветители мила.Аз поне с боите съм царица и купувах какви ли не от скъпи по-скъпи оцветители,всякакви за да наглася цветовете в хола на малката.Едно бордо ми взе здравето докато го направя,че ту и беше светло,ту тъмно,ту по-кафяво,ту-по червено.Един ден си играх и...след 5 месеца нищо не беше така както го направихме.Сега сме харесали едни тапети точно както си е цвета така си остава дори когато тапета се скъса. LaughingЧакаме само да пораснат малките и до година ще слагаме тапети,че Ран оня ден ми вика "Диди,аз имам работа" като погледнах и онемях взел чука и една отверка и най-старателно дълбае вътрешната изолация в кухнята. Mr. Green
              Майче,тая твоята снаха акъл има ли?Да пуска детенцето при децата на ДГ ,че то самичко с такава мърмореща майка май скучае по цял ден!Те като си нямат работа и децата юркат с претенциите си.

Последна редакция: пт, 28 авг 2009, 23:05 от Didia

# 56
  • София
  • Мнения: 1 739
      Ле-ле колко ми е хубаво да ви чета-изобщо няма да пиша.Само да ме светнете -къде е жълтия букет на Мая!

# 57
  • Мнения: 7 375
                      Яжке,и аз се чудя къде е! Laughing Чак забравих да пиша на колежките - учителки за ранното пенсиониране.Ако се пенсионирате 3 години преди навършване на възрастта няма да получавате добавките за учители.Братовчедката каза,че са повече от 10 % .В началото нали се пенсионираш с реалната ти пенсия ,но намалена с 10 %.Сега са измислили да не дават учителските добавки.Трябва да се провери в СБУ как стои въпроса с учителския пенсионен фонд.Такева каза ,че имат милиони непипнати защото никой не се е пенсионирал по-рано,а този фонд трябваше да додава разликата до навършване на възрастта.
                     Да съм жива и здрава и аз съм решила да се пенсионирам по-рано,ама не ми стига възраст  Laughing колкото намалят толкова,но поне ще си запазя нервите. Laughing И точно като Мая мога да си работя на същото място,ако искам,че като гледам няма чакащи за нашите места.При нас има колежка ,която се пенсионира преди десетина години ,обиколи няколко ЧДГ-та /уж плащали повече.Да,ама - не/ и си работи при нас.До сега кандидат не се е явил за мястото въпреки,че е обявено като свободно.

# 58
  • София
  • Мнения: 98
Айша, казах на мъжа ми да ми купи бяло вино в кутия, а той вика купувам грозде и ти правя Joy

# 59
  • Мнения: 549
Дидка,тези тапети ги зная.Те са  напръскани с фосфор и вечер на тъмно си светят/поне миналата година така ми обясниха в един магазин/като търсих на дребния тапети за неговата стая/.Ама нещо не им се доверих,та не му взех такива .
За да ти оцветят боята,нали ти слагат оцветители,че аз за тях ти говоря.Ако са от калпавите избеляват за отрицателно време.

Общи условия

Активация на акаунт