КГБ=Клуб на готините баби - 84

  • 19 159
  • 446
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 16 024
Айша, казах на мъжа ми да ми купи бяло вино в кутия, а той вика купувам грозде и ти правя Joy
Докато стане направеното като се прибираш си вземи от магазина - 5 л. - 11,50 лв. Поморийска изба - бяло. Слагаш го в хладилника да хване пневмония и после само наливаш. То, ако чакам мъж да ми купи нещо - ще умра от абстиненция.

# 61
  • София
  • Мнения: 98
Не знам какво е абстиненция, но благодаря за съвета Hug Joy
Отивам да догледам Империята Нерон  Peace

Последна редакция: пт, 28 авг 2009, 23:49 от margita

# 62
  • Пловдив
  • Мнения: 614
ЯЖКА няма го букета Майчето не може да го сглоби нещо ... Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Последна редакция: пт, 28 авг 2009, 23:48 от ЗИЧЕ

# 63
  • Мнения: 7 386
Дидка,тези тапети ги зная.Те са  напръскани с фосфор и вечер на тъмно си светят/поне миналата година така ми обясниха в един магазин/като търсих на дребния тапети за неговата стая/.Ама нещо не им се доверих,та не му взех такива .
За да ти оцветят боята,нали ти слагат оцветители,че аз за тях ти говоря.Ако са от калпавите избеляват за отрицателно време.
               Светле,не са напръскани с фосфор и не са опасни.Такова високо качество на тапет не съм виждала до сега.Имах някъде опаковка с обяснение точно каква е технологията,ако я намеря ще ти напиша.
               И аз говоря за оцветителите за латекс.Купих и от най-скъпите и маркови,но са си боклуци всичките и изобщо цветовете им не са трайни.Мъжа ти ако знае  такъв дето не избелява да каже,че ми трябват и в декупажа.Малко се съмнявам обаче ,че на пазара има подобно нещо.

# 64
  • в малка спретната къщурка
  • Мнения: 1 152
Малейййййй,ми аз доста съм отсъствала.Важно е,че свърших работата на село и макар да съм каталясала,поне съм спокойна,че за зимата им е чистичко и обновено.Да си цапат и опушват на воля. JoyНаправо за ремонти не ми се помисля вече.

Имало е много празнуващи в мое отсъствие,за да ве пропусна някой,казвам на всички тях-Честито и бъдете здрави,щастливи и големи късметлии.
Айша,след скуката на село,Ели като изтървана отиде при приятелките си.
Чета си,чета си и мисля как ще отговоря,а сега ми се изпари всичко от главата,то ми се спи май вече newsm78.

На всички Ви,много  Hug Hug Hug

# 65
  • София
  • Мнения: 472
Майтапите се с моя букет, ама ще го аранжирам накрая на икебана, но друг път...  bouquet
 Сега нещо ме наболява главата, та ме дърпа към кревата, но утре ще се справя.
 Чета нещо тапети лепите, латекс, въобще ремонти. Други ден се изнасят наемателите отгоре и малкия син ще прави ремонт. Аз не се бъркам, че все не съм на тяхното мнение - да лепят тапети, латекс да мажат, да правят каквото искат, както им харесва. Но и аз харесвам с тапети - сега има разкошни красоти. А в комбинация с латекс става много интересно. 

# 66
  • Пловдив
  • Мнения: 614
ЛЕКА И СПОКОЙНА НОЩ МОМИЧЕТА!

# 67
  • София
  • Мнения: 472

Ето ви жълти цветя на икебана, ама ви ги препращам от Светлето.. Благодаря й за указанията - справих се newsm44 newsm68
 Лека и спокойна нощ, мили приятелки, до утре!! smile3524 newsm46

# 68
  • Мнения: 549
Лека нощ  и от мен.
заповядайте на закуска  и сладки приказки

Лек и спокоен съботен ден .  bouquet

# 69
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 294

 ДОБРО УТРО!
Снощи големи ремонти сте му дръпнали! И все латекс и тапети!Никой не споменава добрата стара вар! Щото у дома в беча си е на вар!Тапетите овлажняват тук долу, с латекс са минати само таваните и най-оптималното решение се оказа варта!Хем бяло,хем чисто,хем сухо.
Светлето е поднесла този път кафе и закуска посред нощите,така че няма да предлагам,а линковете ще разгледам в понеделник на спокойствие.Днес ни предстои пак "посещение" на апартамента,а довечера сме на юбилей в Разград.Но ще намирам по минутка да ви хвърлям по едно очо!
Фурийче,добре сте се завърнали!
Приятен ден на всички!

# 70
  • тук и там
  • Мнения: 312
  Момичета,как сте?
Светле,благодарря за кафето,но закуската ще пропусна.
Яне,днес не си давай много зор,щом довечера ще празнуваш.Приятно прекарване на юбилея.
Днес продължавам с чистенето,а утре смятам да се захвана с градината.
Лек ден и от мен на всички!

# 71
  • София
  • Мнения: 16 024
Добро утро.
Миме, как да сме - мързел пред ТВ/Пламен/, а аз на Босфора.
По някое време сигурно ще почистя отгоре-отгоре. Може да минем да видим племето.
Видяхме и букета на Мая - много е красив.
Имам проблем с  кучето - на 2 места козината му е окапала в кръг и само го ближе. Не дава да му сложа каишката за да го заведа на ветеринар. В съседния блок има. Само ръмжи и ми се зъби. А Ани няма да  се прибира, направо на рейса и не знам как ще се оправя с него.

# 72
  • София
  • Мнения: 4 177
Добро утрооо! Да се разпиша, че съм на линия. Спала съм цели 12 часа /щото предната нощ от 2ч. до сутринта сън не ме хвана да мисля по служебните простотии/. Вчера сутринта нямаше интернет и съм пропуснала , че има нова тема и какво сте изписали. После ще чета.
Светле,благодаря за кафето и закуската !
Фурийче,добре сте се завърнали от почивката на село!
Янче, весело изкарване на юбилея.
Сега събирам сили да видя от къде да го почна и какво да се яде, ужас  #Cussing out

Айша, сега видях че сме писали заедно. Защо не извикаш ветеринаря вкъщи-наблизо е. Така е по-добре и за кучо, сигурно го боли. Иначе не би реагирал така.

# 73
  • Мнения: 7 386
                   Добър ден на всички!И аз поспах повече днес и се готвя за карето! Laughing
                   Янче,весел празник и гледай да не се преуморяваш в апартамента,че нали предстоят танци и забави! Peace
                   Айша,и ние имахме такъв проблем с куче.Оказа се ,че аналната жлеза е запушена и от това се получават такива мокри рани.Трябва да извикаш ветринар да я почисти,а може пък и нещо друго да е .Нали не съм го видяла.Само дето не мога да си спомня какво мазахме! Embarassed
                   Лек и приятен съботен ден!Пак ще бъде топло,а аз като войник в казармата броя дните само,че не до отпуска ,а до работата. newsm45

# 74
  • тук и там
  • Мнения: 312
Римар,аз ще направя за обяд лятна манжа-каквото има в градината.
Сутринта обрах сливите и утре сутринта ще направя малко сладко/печено/ и малко компоти,та заедно да ги заваря.Сега съм се захванала да чистя в къщи.
Дидка,хубаво е,че броиш дните до работа.
Аз до 4 септ.съм в болнични и след това нямам подсигурена работа.
Ще чакам да се отвори нещо/ако въобще има такова/ и съм много притеснена.
Айша,викай ветеринаря у вас да не се мъчи животинчето.
Майче, newsm10 справила си се отлично.

Последна редакция: сб, 29 авг 2009, 11:02 от mimiто

Общи условия

Активация на акаунт