КГБ=Клуб на готините баби - 84

  • 19 141
  • 446
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 613
Справих се ! Ето ако някой иска да види какво поливам всяка вечер.Хич ме няма по правенето на снимки , но тези са мое производство. А и с цветятяа нямам много време да се занимавам , но мерак имам.
http://reni65.snimka.bg/nature/moyata-gradina.417521.14592361

# 271
  • Пловдив
  • Мнения: 614
АЙША  бяхме в един комплекс Аполон межде Равда и Несебър ..страхотно място обслужване и голяма красота с тези басейни в комплекса там на снимките басейна го има само че през ноща сниман от терасата на апартамента в който бяхме. А оня белият хотел не знам кой е явно Ммими са го снимали и предполагам че е в Слънчев бряк ,че те излизаха една вечер сами там .
Здравко е 20 кг Айша как няма да ти се струва огромен  Joy Joy Двойно колкото е била Ани на неговите години  Hug Hug Hug
Вики почти е колкото мен плуването много я разви и стана малка госпожичка вече ... А косата и още стои сплетена от морето .Струва си да дадеш пари за тази прическа ,особено за такава коса като нейната огромна  Mr. Green Фризьорката която и сплиташе косата каза че за първи път прави 10 плитки на дете само на една жина е правила толкова ..иначе на децата плитките не са повече от 6-7 ...та викаше че това и е рекорда и я снимаха там за мостра да показва. Peace

ИРЕН албумчето иска парола .....отвори една снимка и тогава копирай линка отгоре и ще стане  Peace

# 272
  • Мнения: 613
 Embarassed  
 http://reni65.snimka.bg/nature/moyata-gradina.417521.14592422
аз уж пробвах да го отворя ката публикувах и ми се получи, ама  Embarassed
Да опитаме пак. Тъй албума е бил скрит - sorry!

Последна редакция: ср, 02 сеп 2009, 21:42 от iren5

# 273
  • София
  • Мнения: 16 005
Зиче, имайте предвид, че като развалите плитките ще паднат много косми за няколко дни.
Да не се плаши Вики, просто ежедневните 50-100 косъма са откъснати, но все още са в прическата. Винаги после падат много изведнъж и след това се оправя скалпа. Това го знам от професионалистката.
Живот си живее диването Ани на  море. Снощи  дивяли до 5.00 с бакарди и  днес цял ден спят. Сега пак отиват по живот. Мислех, че тази вечер ще са по-кротки, но не.
Ирен, пак иска парола.

# 274
  • Мнения: 7 378
               Ирен,за да може албума да се види от други хора трябва да му смениш статута.Сега е личен,а трябва да е публичен.Когато е личен гости не пуска и не могат да го гледат чужди хора.На теб ти се отваря защото си знаеш паролата.
               Ох,аз пак съм в шише! #Crazy Гледам децата в момента , защото Цветина трябва да закара мъжа си на срещата,че тръгват за Румъния,а баща ми се обади,че майка не е добре и са викали линейка още в 20.30 ,а нея хич я няма.Вече ще лудна и аз не съм добре,пак ми се върна адското главоболие и болки в мускулите от вчера,дедито е с Т,децата вече са в София и това ми дойде  отгоре.Да се разкъсам на парчета пак не се получава.Е,оплаках се.От горе на всичкото Неда си дойде с кашлица и се чудя как да я взема утре с мен , че само ще я мъча в ДГ.

# 275
  • Мнения: 613
Ех, вече незнам какво да направя. Видях, че по подразбиране е включено да ги виждам само аз и го промених - да са достъпни за всички. Но ако пак не се отварят ще си доучвам урока утре. smile3511
Най страното е , че умишлено смених компютъра и при мен номера става - не ми иска парола. Ама интернета е през рутер на 2-та комп. Та да не би да не отчита , че са различни? Аз не разбирам твърде от тези работи.

# 276
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 291
 Ирен,може би си оправила линка,защото на мен ми се отвори.Много хубава и просторна градина,ама ти липсва нещо,че да заприлича на нашите - няма чушки и домати  Joy Joy Joy Шегувам се.Превъзходни цветя имаш!Това в Израел ли е? А всъщност в кой град живеете?

Диде,пази се повече,че то сега започва годината!

Зиче,не съм ходила там,но се вижда,че е много красиво!И водата е плитка - тъкмо за деца!

Аз, момичета,очаквам мъжо - бил е втора смяна,а утре щял да бъде нощна и да не стои цял ден в Русе ще си дойде към 23ч.Ще ви хвърлям по едно очо,но трябва да приготвя нещо набързо за хапване,че го нямах в плановете си за днес.За сега ви казвам ЛЕКА НОЩ!

# 277
  • Мнения: 613
Ех, най сетне! newsm68 Ще се науча аз.
Живеем в Голямо Бучино - Пернишко. И да - чушки и домати от пазара.И цветята - също се уча, за първа година ми е , но е страшно приятно да си напълниш ноктите с пръст. Joy Joy Joy
Лека нощ , момичета!

# 278
  • Мнения: 4
Здравейте момичета.
Зиче тая вечер бяхме в Сиса.
Цяла вечер си говорихме за вас най вече за Здравун.
Сега се прибрах и като прочетох написаното от теб и се обадих и се смяхме от сърце.
Дани само за Мише говори че иска при добрата леличка която го пуща в басеина.
Нали тя цяла вечер го гмуркаше.
За Здравун Мудун нямам думи той ни е на сърцето да го нагушкаш от нас.
На принцеса Вики много целувки и мелувки.
Дидка това е вирус и минава за два дни.
Гледам Мастерче се появи от все сърце  Hug Hug Hug Hug

# 279
  • София
  • Мнения: 16 005
Ирен, разгледах го - много е красиво. Харесвам такива подредени и хубави  градини, но сигурно в другия живот ще  си имам.  А Мало Бучино близо ли е до вас?
Дидиа, сега е момента да  приберете старците у вас. Няма начин да се раздвоиш. Накрая на болните дъщеря им ще се разболее. Да си хващат възглавниците и ги влачете у вас, така ще е по-лесно и ще сте по-спокойни.

# 280
  • София
  • Мнения: 4 177
Здравейте и от мен!
Най-после оправиха интернета. Не съм чела, но от пръв поглед се вижда, че не сте скучали. Понапълниха се вече редиците, отпускарите се завръщат и бързо, бързо изписахте страниците.
Смятам да се хвърлям в леглото, защото снощи почти не съм спала /като последен идиотин цяла нощ премятах разни таблици и цифри и съм гроги вече/.
Лека нощ, на всички  Hug   Hug   Hug
 smile3524

# 281
  • Мнения: 4
Зиче сега разгледах снимките.
Всички сте много хубави.
Двамата с Тони на скалите сте като два влюбени гълаби.
Да сте живи и здрави всички.
От нашето смейство хиляди благодарности че ви имаме приятели. Hug Hug Hug

# 282
  • Мнения: 613
А Мало Бучино близо ли е до вас?

Близо е - 6-7 километра.

# 283
  • Пловдив
  • Мнения: 614
ИРЕН много хубава градинката и цветенцата едни свежи добре гледани вижда се  Peace...И аз като Айша ще кажа дано в другия живот да си имам и аз дворче та да се накопам и насадя на цветя  Hug Hug
ДИДИЯ така е мила като все на едното дете се пада да тегли каруцата ама няма нищо то ще ни се види някога може би  Peace Hug Гледай децата те са най важните мисля аз ,старите все ще се оправят някак си  Peace
РИМАР спри се и ти малко бе мила по кротко я карайте с тази работа все ще я свършите  Hug Hug
ЯНЧЕ наистина е много красиво и хубаво толкова се е променило всичко до неузнаваемост ... от времето когато сме ходили там.
МОНИ  И НИЕ ЗА ВАС СИ ГОВОРИХМЕ С ТОНИ ТАЯ ВЕЧЕР  Joy Joy Joy Явно някакво чуство сме имали та е станало така .Говорехме си колко ни помогнахте знаеш за какво  Peace   И КАК ХОРА С КОИТО СЕ ПОЗНАВАМЕ ЕЙ ТАКА ОТ НЕТ ПРОСТРАНСТВОТО МОГАТ ДА ТИ СТАНАТ ТАКИВА ПРИЯТЕЛИ. Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
За снимките с Тони на скалата ..... Thinking Много обичам да седна и да гледам морето така само да си седя  разтоварва ме .... но в същото време не мога да стоя на плаж и да се пека като гущер  Joy
ДАНИ го пращай  в ПЛОВДИВ  при Миши да го води на басейна с Вики като ходи на тренировки  Joy Joy САМО ЧЕ ТОЗИ ПЪТ С БАНСКИ ЩЕ Е  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Специално да поздравиш СИСА и ЗЕТ ТИ  страхотни деца си имаш да знаеш ... Peace Peace Hug Hug

# 284
  • София
  • Мнения: 1 739
      Добър вечер и от мен!Като отвързана съм- няколко дни само скитам,но от утре ме нападат задачките.
      Зиче,много хубави снимки и още по-хубави деца. Медунчо е само кавалер за Вики и тя е 20кг, но е на 2г.9м.
      Ирен,гледах снимките и се чудех в кой край на селото сте,но не можах да видя никакъв ориентир.Аз съм правила анкети там преди няколко години.Тогава нямаше адреси-имена на улиците и номера на къщите.Градинката ти е много хубава.Харесаха ми латинките и кученцата.
      Мастерче,добре си дошла! Благодаря за поздравите !

      По телевизията съобщиха,че се очакват трусове с епицентър около Кубрат.Връзвайте се!

Общи условия

Активация на акаунт