КГБ=Клуб на готините баби - 84

  • 19 170
  • 446
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 549
          ...... По телевизията съобщиха,че се очакват трусове с епицентър около Кубрат.Връзвайте се!


Да раздам по някой друг колан тогава Joy

   

# 286
  • Пловдив
  • Мнения: 614
ЯЖКА то тука нали все се сватосваме та колко му е и ние да сватосаме ЗДРАВУН и ВИКИ  Joy Joy Joy Тъкмо ще са си лика прилика двамката  Hug Hug

Светле давай коланите че ще ни тресе май  от към Кубрат  newsm78 Mr. Green  то скоро не е имало земетръси в темата май  newsm78 Joy Joy Joy

# 287
  • София
  • Мнения: 1 740
      Зиче,баба Яя ще купи железен креват на дебелите гъзета... Joy Joy Joy

# 288
  • Пловдив
  • Мнения: 614
ХАХАХАХАХА оооооо   Яя  то трябва да е от стомана за тях май ааааа  newsm78 hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

# 289
  • Мнения: 7 391
                       Ох,да ви се оплача пак,че няма на кого и домашните вече взеха да ми се карат. Cry Току-що вдигнах луд скандал на 112 , а след като ме прехвърлиха на "Бърза помощ" и там ги заплаших,че ще ги съдя.Първо баща ми звъня 3 пъти,че няма линейка , а му се обадили по телефона и му казали какво да прави.Аз звъня и казвам кръвното и е 90/50 , а от там ме поправят ,че било 50/90 .Аз креснах ,че не съм лекар и за това търся помощ.Прехвърлиха ме на "БП",че да се "карам на тях ,не на телефонистките".От "БП" ми казаха ,че отказват "конферентна връзка" с пациентката  #Crazy тук вече полудях и се разтреперах /още ми треперят ръцете/ и се разкрещях ,че не искам конференция , а линейка и за тях е пациентка,но за мен е майка.Казах,че ако се случи нещо утре съм при шефа им /аз го познавам лично ,че съм гледала сина му/ и след това съм в министерството и медиите с жалба за отказана помощ.Чаааааак тогава ми отговориха,че имат записан адреса и ще изпратят кола "когато могат".Затворих телефона и още треперех когато дедито ми каза,че трябва да вика лекар за мен.Добре поне ,че децата спят ,че иначе съвсем я овапцах. Cry Сега седя на тръни и не знам какво да правя.При това сутринта съм на работа,дядото отново ми е с Т,дали ще изпратят линейка идея нямам и въобще.....живеем в някаква измислена страна. Sick
                        Айша,отдавна им предложих да дойдат и други варианти предлагах,но.......вече се отказах.Даже в събота казах на майка ми,че нямам вече сили да тичам на 100 места.Мога да ходя при тях само в почивните дни и то за малко.По цял ден съм с децата и то цяло лято с малки изключения.Едните като ги няма другите са тук.Ето и сега седя на тръни ,а утре в 7 трябва да съм на работа и то с деца.При това главата ми звъни.
                        Ох,оплаках се дано ми поолекне малко,че ще изпуша.
                        Ирен,и аз си мечтая за такава градинка,ама за сега цветята са ми само на балкона.И там си мечтая да направя промяна,ама не знам кога.То ремонта не можем да довършим и на тапетите ми ще им мине модата докато стигнем да ги сложим,но вече не се ядосвам.Вчера зайчето се метнало на перваза на прозореца и изяло на деди половината реколта.Той там си държи лютите чушки,ама люти та чак отровни.Как не му стана нещо на животинчето не знам.
                        ЛЕКА НОЩ ви желая , а аз ще подремя още пред компа , че то се е видяло и тая нощ ще меря квадратурата на апартамента и ще пуша като комин. Sad

# 290
  • Пловдив
  • Мнения: 614
Ох бе Диде тези наши бързи помощи аман бееее ...
Обади се на баща ти и му кажи да даде на майка ти шоколад да яде и коко кола да пие да и се оправи кръвното това най бързо действа от собствен опит го знам  Peace
Дано да идат темерутите ни едни да оправят жената че  #Cussing out #Cussing out #Cussing out

Аз отивам да положа снага че утре ще ставам рано да изпращам дедко на работа и после ще ходя на лекар УНГ  за моите заглъхнали уши  вече цяла седмица Mr. Green

ЛЕКА И СПОКОЙНА НОЩ МОМИЧЕТА ! ДИДИ дано и ти се успокоиш и да поспиш. Peace Hug


# 291
  • София
  • Мнения: 16 036
В Бърза помощ като чуят възраст 75 + и вече не бързат. колкото и да е гадно написаното така е.  Дидиа, без предложения - направо ги забирайте и в 1 стая у вас. Там сте повече хора и ще може да им помогнете по-бързо. А и на работа все пак трябва да ходим.  Живота на старците е минал, сега само ги крепим и трябва да стане така, че хем да е удобно за всички и те да са добре. Знам, че звуча много гадно, но това е действителността. Направо събирате малко дрехи, качвате ги в колата и у вас - временно. Старците са чувствителни за работа - кажи, че ако отсъстваш ще те уволнят и няма пенсия. Така ще се стреснат. Обяснете, че апартамента си остава техен, като се подобрят ще ги върнете. Сега са само като  на курорт.

# 292
  • София
  • Мнения: 1 740
   Добро утро момичета! Приготвила съм кафенцето,да го изпиеме заедно и да излизам за работа.Приятен и успешен ден!

# 293
  • Мнения: 549
Добро утро и от мен.
Дидка,как е майка ти?Аз за вдигане на кръвното зная ,че се пие айрян с повечко  сол;шоколад и кока кола/както е казала Зиче/.
Яжка,благодаря за кафенцето и хубавата закуска.
Лек ден и лека работа  на работещите.Спорен ден на всички ни.  bouquet

# 294
  • Мнения: 4
Добро утро.
Дидка дано всичко е минало добре с майкати.
Зиче благодаря ти  bouquet  bouquet Hug Hug
Лек ден на всички.

# 295
  • София
  • Мнения: 1 529
СЕГА ТИ ПРАЩАМ
Подарих ти едно слънце - да те топли.
Една нежна мисъл - да се грижи за теб.
Една морскосиня кърпа - да прибира косите ти.
И една гола луна - да се къпеш в нея,
когато вървиш - да ти свети,
в дома ти да влиза, да го пълни с любов.
Дадох ти едно малко знаме - да го закачиш     
на слънцето. Та всеки изгрев
да събужда в теб един празник.
Сега ти пращам една полуусмивка, да я пазиш.
Години усмивката да стане цяла чаках,
а си остана недовършена.
Костас Гаридис

# 296
  • Пловдив
  • Мнения: 614
ДОБРО УТРО МОМИЧЕТА . wavey wavey wavey wavey

ДИДИЯ как са вашите ? Какво стана ходи ли бърза помощ? newsm78 newsm78
 
 ЯГЕ ..Яяя Wink БЛАГОДАРЯ ТИ за богатата закуска  ,то за това съм като прасьонак вече..... Blush   само като гледам какви вкусотии сте сложили и Crazy Crazy  ooooh! ooooh!
МОНИ  Hug  Heart Eyes Heart Eyes
ШПЕНЦ КРАСИВО И НА МЯСТО. newsm10 smile3525

# 297
  • София
  • Мнения: 1 529

За някой са спомени, а за други нещо съвсем нереално
За някой са спомени, а за други нещо съвсем нереално
Да отидеш до телевизора и да го включиш от копчето на стабилизатора.
Да поставиш игличката на грамофона точно там, където започва новото парче.
Да върнеш бурканчетата от кисело мляко и бутилките от олио в магазина.
Да си оставиш ключа под изтривалката, когато излизаш.
Да пишеш писма на руско другарче.
Да идеш на градска баня.
Да носиш лентите във фотото да ти ги проявяват и после да чакаш да си вземеш снимките, за да ги видиш за пръв път.
Да позвъниш на съседката в неделя сутрин с молба да ти услужи с чаша захар, понеже магазинът не работи, а после в знак на благодарност да й занесеш 3-4 парчета кекс.
Да си оплетеш блуза по образец от списание “Бурда”.
Да бързаш да се прибереш, защото ще ти "звъннат".
Да отидеш на сладкарница и да ти налеят от кранчето една от шест.
Да вариш прясното мляко след като го купиш, защото ще вкисне.
Да отключвиш с ключа, както ти е на врата.
"На ти две лукчета, че нямам да ти върна.
"Да събираш салфетки и станиоли от шоколадови яйца.
Да си абониран за Славейче, Пламъче, Мурзилка, Веселые картинки, Космос, Паралели, Септемврийче…
Да се качиш в асансьора, да дръпнеш решетката и след това да пуснеш монетка 1 стотинка, за да тръгне.
Да сложиш индиго м/у два листа и да напишеш доклад по биология в 2 екземпляра

# 298
  • Мнения: 1 250
Добро утро мили нови приятелки, да ни е спорен и добър деня,без нерви без болки и бе болни.
И...пазете се от скучаещи бабки Laughing



http://www.youtube.com/watch?v=1tn34973QaA&NR=1



# 299
  • Мнения: 613
Didia  как е майка ти? То като опрем до здравно обслужване у нас все са нерви. По някога се чудя защо си внасям осигуровките.Дано всичко бързо премине.
Тя Айша е права със съветите да ги взимаш старците при вас - ама ....знам ги какви са упорити и как не искат да напускат дома си. Сложно ти е - много. Сили ти пожелавам.
Яжка - ние сме в Яланджийската махала , под параклиса . То и сега имена на улици няма. А трудно ще го разпознаеш , защото  до миналата година нямаше ограда.
 

Общи условия

Активация на акаунт