Къде ще ходим за 4-те почвни дни през септември?

  • 18 548
  • 161
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 17 987
Ние сме в "Край реката"- Троян. Запазихме вече, зарибихме се от тук Mr. Green
Аз предлагам като се върнем, да обменим мнения къде как е било, че после за Коледа да сменим дестинациите. Ние ходим винаги голяма група и гледаме все по - от рано да резервираме, за да сме сигурни, че ще има място за всички. Така че, още от сега се оглеждаме и ослушваме и за Коледните празници.

# 16
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
Ами за съжаление през почивните дни на септември съм на лекции, от втори, та чак до 22-ри.
Живот и здраве, точно след тях съм намислила Испания...

# 17
  • Мнения: 851
Аз се чудя дали да не идем на спа, но да е на място, където да можем и да се разхождаме. Ако е хубаво времето да се разхождаме, ако е лошо да киснем по басейните. Гледам сега този сайт http://hoteliinfo.com/hotels-spa , но няма промоционални оферти. Все пак доста интересни хотелчета има. Трявна, Арбанаси, Троян - ходи ми се. Само да избера нещо...

# 18
  • София
  • Мнения: 2 855
Мислим за Златоград, не сме ходили по района.

# 19
  • Мнения: 303
Аз предлагам, ако някои срещне примамлива оферта да я сподели с нас.

# 20
  • София
  • Мнения: 1 020
Аз предлагам, ако някои срещне примамлива оферта да я сподели с нас.
Подкрепям!

# 21
  • Мнения: 3 695
още не съм измислила нищо  Thinking ще се оглеждам за идейки  Laughing

# 22
  • Варна
  • Мнения: 2 097
Ние сме се насочили към Трявна, но още се чудим дали да водим и малката дама с нас, незнам какви забавления има за деца на 2 г. там?
Тази тема ще ти е много полезна: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=207787.0  Peace

За съжаление ние няма да можем да отидем никъде през тези почивни дни, но пожелавам на всички, които имат тази възможност, хубаво време и весело изкарване!  Hug

# 23
  • Мнения: 92
И аз следя офертите за празничните дни,искаше ни се пак моренце,но ме притеснява какво ще е времето.Иначе офертата за Гранд Хотел Варна е доста добра,но лошото е че тази цена от 33 лв. важи за 4 или повече нощувки,а реално почивните дни са 4 и имаме възможност само за 3 нощувки Confused

# 24
  • София
  • Мнения: 4 397
И ние се чудим къде да ходим, мъжа ми е оставил на мен тази задача , а аз идя си нямам за местенце  newsm78

# 25
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
По това време на годината подходящо ли е да се видят Рилските езера? newsm78

# 26
  • Мнения: 674
Ще става ли за плаж към 22 септември как е времето тогава някой има ли спомени че при мен нещо се губят??? newsm78

# 27
  • Мнения: 3 695
Ще става ли за плаж към 22 септември как е времето тогава някой има ли спомени че при мен нещо се губят??? newsm78
в България едва ли  Thinking миналата година си беше студено вече

# 28
  • София
  • Мнения: 4 253
Миналата година и в Гърция не ставаше за плаж, валя. Заменихме плажа с разходки и шопинг.

# 29
  • Мнения: 17 987
Миналата година беше 13 градуса, помня като днес, защото тогава беше кръщенето на малката, и до последно се чудехме навън или вътре в заведението да бъдем.
Аз съм писала вече къде ще сме, но горещо препоръчвам Родопите- има толкова неща да се видят, че даже няма да стигнат дните. Ние ходихме миналата година, по 6-ти май, имаше промоция в хотел Финландия, много доволни останахме, върти ми се нещо 36 лв на човек, закуска и вечеря. Ходехме на боулинг в хотел Белмонт, той е доста по- хубав и нов, но според мен и по- скъп. Обиколихме доста пещери, времето не стигна за Кръстова гора и Чудните мостове и сме ги оставили за друг път. Горещо ви я препоръчвам тази дестинация. На нас просто ни е доста далеч

Общи условия

Активация на акаунт