Къде ще ходим за 4-те почвни дни през септември?

  • 18 551
  • 161
  •   1
Отговори
# 60
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Също и хотел Флоримонт - 69 лв за 3 нощувки на човек.

само тук не. Ужасно е!

Ние най-вероятно ще сме в Дубровник тези 4 дни.

# 61
  • София
  • Мнения: 3 880
в любимият ми комплекс в Арбанаси - Етнографски комплекс "Българка" - http://www.hotelbulgarka.com/

# 62
  • Мнения: 851
Малко позарязах темата, сори. В крайна сметка си избрахме да сме в хотел Янтра, Велико Търново. Там има тридневни и двудневни пакети, но тридневните бяха свършили, та ще сме от 20-22. Две нощувки, две закуски и празнична вечеря. Ще идем да разгледаме Арбанаси, до Етъра и Дряново ще скокнем, самото Велико Търново ще разгледаме, барабар с Царевец./казват че за празника ще пуснат и "Звук и светлина"/ А като се уморим ще се пльосваме в спа-то в хотела.
Приятно прекарване на всички от мен и после да показвате снимки и да разказвате  Hug

# 63
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Попаднах на оферта в бемзиностанция Ромпетрол - хотел Флоримонт **** - Банско 50% отстъпка с талон от бензиностанцията.
www.florimont.bg   Thinking

# 64
  • 42.016399,23.101179
  • Мнения: 259
Попаднах на оферта в бемзиностанция Ромпетрол - хотел Флоримонт **** - Банско 50% отстъпка с талон от бензиностанцията.
www.florimont.bg   Thinking
Ние направихм резервация вече, останали са свободни само апартаменти за тези почивни дни, но офертата наистина е доста привлекателна. Wink Дано не останем разочаровани.

# 65
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Марси, Kakво платихте и за колко човека? С този талон ли? Реални ли са 50% или е някаква уловка?

# 66
  • 42.016399,23.101179
  • Мнения: 259
Марси, Kakво платихте и за колко човека? С този талон ли? Реални ли са 50% или е някаква уловка?
Резервацията я направих по телефон от сайта на хотела. Не ползваме 50% отстъпка от бензиностанции, но пък точно за тези почивни дни офертата е добра. За три нощувки в апартамент с една спална за мен, мъжът ми и детето цената е 168лв.,  казаха ми че в цената са включени 3 закуски, ползване на закрит басейн, джакузи, парна баня и фитнес мисля че беще. newsm78

# 67
  • Мнения: 214
остров Тасос, Гърция  Wink Там ще сме ние

# 68
  • Мнения: 256
Venus Doom, кога си направихте резервации за Извора? Дали има още места? newsm78
Dani резервацията направих във вторник 1 септември - директно на рецепция. Предполагам, че има места. Ако резервирате свиркай, може да се запознаем. Ние ще сме две семейства с дечица и другата майка е съфорумка   bouquet

# 69
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Също и хотел Флоримонт - 69 лв за 3 нощувки на човек.

само тук не. Ужасно е!

Валка, малко преди ти да напишеш за офертата, Пипинс е коментирала.

# 70
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Не съм видяла. Отпада като вариант тогава. А и ни е далече. Но ми харесаха офертите за Арбанаси. Simple Smile

# 71
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 736
Също и хотел Флоримонт - 69 лв за 3 нощувки на човек.

само тук не. Ужасно е!

Ние най-вероятно ще сме в Дубровник тези 4 дни.

Може ли да споделите, на какво се дължи това мнение.
Мои приятели бяха преди седмица там и всичко е било ок

# 72
  • Мнения: 178
Ние сме били във Флоримонт във Банско, няма от какво да се оплачем. Басейн, парна баня, сауна и др, всичко е в цената. Според мен за промоцията-3 нощувки за 69 лв си заслужава. Деца до 12 г. безплатно!

# 73
  • Helsinki / Sofia
  • Мнения: 648
ние отиваме във Франкфурт на Майн Simple Smile ще комбинираме почивка, културен туризъм, авто изложение и подарък за рожден ден на племеницата ми Simple Smile

# 74
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Писах в една тема вече за "Флоримонт" в Банско.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=411778.msg12235385#msg12235385 - ето тук

Басейнът на хотела е с ледено студена вода - това е инфо за тези, които са се настроили за басейн и спа.

Общи условия

Активация на акаунт