Целулит

  • 133 209
  • 742
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 3
днес пак се масажирах и вече не съм на такива синини, явно се научих как да контролирам натиска  Peace и ефектът е уау. може би защото аз доста задържам в областта на краката, и сега се чувствам като свалила 2 кг, но не съм се мерила, по-важно е как се чувстваш.  Simple Smile
на колко време е хубаво да се прави масажът? може ли всеки ден  Simple Smile

# 721
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 425
аз го правя всеки ден, понякога и по 2 пъти на ден

поздравления за резултата - явно дренираш добре  Party

# 722
  • Варна
  • Мнения: 826
Включвам се да споделя.че съм изключително доволна от масажите с вендузи и вече дори виждам резултат.Не само го виждам,а и на пипане също се усеща.Има огромен ефект според мен. Peace
Мен изобщо не ме боли,дори когато засмуквам с всичка сила /не знам какво би трябвало да значи това/.Искам и да ви попитам с каква бързина движите вендузите?Това ,което показват на клипа ми е прекалено бавно  и го практикувам само в началото.После го правя доста по енергично.Греша ли? Rolling Eyes

# 723
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 425
и аз бързо  Peace

поздравления  Peace

това, че не те боли - също е хубаво  Peace

# 724
  • Sofia
  • Мнения: 1 121
Момичета, ще ми пуснете ли линк към това клипче, моля Praynig

# 725
# 726
  • Sofia
  • Мнения: 1 121
a.l.e.n.a , благодарности Hug

# 727
  • Бургас
  • Мнения: 79
Здравейте!  Hug
В последно време въобще не си поддържам фигурата, а целулита става все по-видим и обхвана - коремче, дупе, бедра, ръце.... трагедия! А съм само 45 кг...и съм си слаба.

Искам да започна отново борбата с целулита, затова имам нужда от съвет и най-вече някой да ме подсети кое как и кога се прави....

Ето как преди съм процедирала:

1) под душа:
- масажирам се със смляно кафе (което предварително съм смесила с ментов крем и малко водичка, а после го слагам в микровълновата малко да се затопли) - движенията са кръгови в посока отдолу нагоре.......
- правя контрастен душ - като се завършва със студена вода.

2) след банята:
- масажирам се с антицелулитното масло на Икаров - движенията са в посока отдолу нагоре, с леко пошляпване и щипене.
- може ли да ми предложите каква вендуза да си взема и откъде?  Hug

4) може ли да ми предложите с какво да се намажа след тези процедури? Нещо, което да има успокояващ ефект

5) Може ли да ми обясните кога е най-добре да се опаковам с фолио и с какво да се намажа преди това?

Благодаря предварително!  Hug

П.С. Ако видите нещо, което не правя правилно - споделете. Ако можете да предложите нещо друго или да променя някой етап, ще съм много щастлива.  Heart Eyes

# 728
  • Мнения: 202
kzbsn, по-добре отиди на ендокринолог, за да видиш как са ти хормоните...това, което описваш при 45 кг, ми се вижда странно...

# 729
  • Мнения: 1 432
Ако е висока 1.50м е нормално да  е толкова:)

# 730
  • Бургас
  • Мнения: 79
Ако е висока 1.50м е нормално да  е толкова:)

Висока съм 1.59м  Peace
И мисля, че е прекалено да имам целулит по цялото тяло....  ooooh!

# 731
  • Мнения: 355
Момичета, и аз имам въпрос - по колективните оферти постоянно има разни кавитации и ултразвукови вакууми и т.н. Според вас вършат ли работа, ефективни ли са, и заслужава ли си да се пробват? Ако да, колко е "достатъчно" като курс процедури?

# 732
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 425
моите хормони са си в норма, но намирам нормално човек да има целулит, ако не полага грижи - при нормален МЦ - физиологията на жената е такава, че в опр.моменти се задържа вода ....

аз съм била 45 кг - при над 1,60 и съм имала целулит (е, такъв, че само аз си го зная, но все пак .....  newsm78 )

най-изгодните вендузи - май са от магазините самоздрав - ползвай гугъл  Peace

за процедурите - аз пробвах май всичко - всичките видове - кавитация, LPG, боди/вела шейп, радиочестотен лифтинг, мезотерапия, целутрон, вендузи-апарат ....

мисля, че всичко би могло да окаже влияение, ако се прави "правилно", според мен е нужна стратегия - кое след кое, кога ....

за който и да е апарат ... минимум 5 процедури за ефект  Peace

# 733
  • Мнения: 355
a.l.e.n.a, благодаря ти! Струва ми се, че рекламата и всеобщия шум + съвети (всичките различни и за различни методи и начини) ме обърква и се хващам за всяко ново нещо, че мисля "Дай да го пробвам".  Laughing

Права си, че най-добре с някаква система и комплекс от неща - но като се знам каква съм непоследователна, пък искам и резултати....  ooooh!

# 734
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 425
ами кавитацията е 2 вида, единия тип е с накрайник, който се плъзга по тялото, а другия с накрайници, които се захващат с колани

поради това, че може би стапя мазно и го отвежда .... има случаи, в които зоните стават на трапчинки .... - затова е важно после да се прави дренаж - например с вендузи  Hug

това ми се вижда като добро за старт - ако правиш стратегия и имаш наистина и мастни клетки, които са пълни, препълнени, възпалени ...

боди/вела шейп е по-удачен, ако имаш задържана лимфа, не толкова мазно, особено, ако е в междуклетъчнотио пространство; заради ИЧЛ има и противовъзпалителен ефект - при мен имаше поразителен ефкет ....

ЛПГ - основно дренира

сподели повече за целулит, кг, ....детайли и може да помислим кое....как .....

може в течение на времето да опиташ всички - с вучерите е поносимо  Peace

РЧЛ е за стягане  Peace

Общи условия

Активация на акаунт