Август месец вече е тук, Августинчето празнува за трети път!

  • 23 815
  • 738
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 5 781
Бубче, приятно изкарване!  Hug А за другото - ако наистина се притесняваш за сигурността ви, по-добре иди при вашите  Rolling Eyes Дано всичко е наред!
Успех и на дечицата, тръгващи на ДГ от тази седмица!  Hug Подсещате ме, че трябва да ида до нашата  ooooh! Embarassed

# 31
  • София
  • Мнения: 730
Честито на рожденците - Анди, Ирен и Даяна,   bouquet, честито и на празнуващите днес   bouquet

Елфче - аз бях на концерта и съм очарована и зашеметена( ако има по-силна дума от и това ..ама не съм се събудила още добре)...невероятно беше. Ако има и друг концерт пак бих отишла. Шапка й свалям на тази жена.

Аз също съм за общ рд. На 6-ти не сме тук ( тогава ще прибирам Миташки от дългата ваканция), на 13-ти ще правим повторение на неговия рд ( нали се разболя и не го празнува с деца),  но сутринта - така че следобед ще сме на линия. А 12-ти?

На градина сме от 15-ти, но понеже ще сме в Троянския балкан за 4-те почивни дни - май е по-добре да го пусна след тях, че всички ме убеждават, че за 3 дни посещение в градина ще се разболее задължително  newsm78   

# 32
  • Мнения: 574
Добро утро от мен Hug Аз съм вече на работа, свърши ми царството Rolling Eyes
Елфче, честит ти малък християнин Hug и да са му бели и здрави зъбките. Сестра ми беше на концерта на Мадона и каза, че много й е харесало. Повече не сме говорили.
Аз водих Деница в Зоопарка вчера. Беше невероятна лудница, но си прекарахме много добре и тя много ме слуша Peace Опавили са тоалетните най-накрая, вече са чисти, има течаща вода  с фотоклетки Peace
Аз качих малко снимки от РД на Деница от Ахтопол, но ме домързя да качвам от самото море и от Велинград, ще останат за друг път
http://avgustinki.snimka.bg/children/tretiya-rojden-den-2009.406637
За общ РД съм навита, но и ние ще повтаряме празника на 5-ти. Баби и лели са купили подаръци на Деница, редно е тя да почерпи Wink
Днес, ако не ми създадат много работа, може да се включва пак Peace
Хубав ден на всички

# 33
  • София
  • Мнения: 730
ей, че съм и аз  ooooh! ...Елфче - честито ти християнче и първо зъбче   bouquet

# 34
  • Мнения: 1 604
Честит рожден ден на всички августинчета, които пропуснах тези дни.  bouquet

Вчера оставихме Тони при нашите и сега ми е криво. Усети детето че ще си заминаваме без него и целия ден стоеше като залепен до мен.  Sad Но поне ще си играе спокойно навън и ще има другарчета в игрите.

Страхотно ще е да успеем да направим общия рд така, че и Кайли, и Марулка да могат да присъстват  Hug Силве, вие кога ще идвате? Помня Кайли писа, че може или около 6ти или 13ти, всъщност - важи ли още това или си променила плановете?

Елфче да ти е живо и здраво именичето и християнчето. Hug Честито зъбче.
 Моите планове май се променят /за пореден път/ Sad. Ще трябва да отидем да си приберем Тони на 5-6-ти, и заради това ще се наложи да си сменя дежурствата с една колежка. За сега още не съм сигурна за 13-ти дали ще ми остане почивния ден. Thinking
Бубче наистина е по-добре да не си сама. Дано притесненията ти са напразни обаче и да нямаш проблеми.
ВСТ да разкажеш после за градината и как се е приспособила Лори. Макар че съм сигурна ще се чувства добре, след като и ти си наблизо.
Спинки още малко остана. А ако имаш сили и време експериментирай с гримовете в леглото. Наистина е подтискащо като не можеш да станеш спокойно, а и да не излизаш навън.
Нана кофти е това с вируса. Дано се оправиш бързо  и Кало да не прихване от теб.
blanc на морето ли е? Не се  е включвала скоро.
Марго не мога да вирея на такъв студ.

ДНес съм планувала основно почистване и да видя докъде ще стигна. ooooh!

# 35
  • Мнения: 4 970
Честито ти християнче, Елфче Hug И зъбчето да ви е честито Simple Smile
Ние се излюпихме преди малко и ще се оправяме да ходим до педито за контактна бележка, че от утре- на градина Crazy Довечера ще пристига родата за финална среща преди отлитането....та- ще ги изтърпя ooooh! - като за последно.Червени килими няма да постилам, ама поне една прахосмука4ка мога да пусна, че съвсем го ударихме на хайманосване... Blush
Хайде- отивам да се оправям, по=късно ще се включа пак

# 36
  • София
  • Мнения: 5 781
Привет!
Мерси за пожеланията  Hug
Блан е на морето, да. Но мисля, че скоро трябва да си идват  Thinking
Албена, Деничка е прекрасна  Heart Eyes

# 37
  • Мнения: 743
Добро утро и от нас  Hug
Елфче, честито ти сладко и усмихнато християнче  Heart Eyes И много здрави и бели зъбки, че ще му трябват за хубавата усмивка  Laughing
Бубче, весело изкарване на моренцето, да си починеш добре и да събереш сили  Hug Дано да нямате проблеми  Praynig 
Кайли, ще разказвам  Peace Дано да е лесно, въпреки че си знам, че няма да минем без сълзи и двете. Аз се надявам Лори да не разбере, че съм там - ще се крия до до колкото мога, предупредила съм и колежките да не казват. Въпреки че знае че това е на мама работата, ама се надявам да не се усети  Crazy
Тези дни стягаме раничката и тя много се вълнува - само разглежда и преподрежда нещата  Laughing
Пух, след четирите почивни дни ще му трябва и нова адаптация, та по-добре го отложете  Laughing Блазя ти за концерта - аз не съм от лудите й фенове, но харесвам някои неща и съм убедена, че шоуто е било невероятно  Peace
Очичките на Деничка ме разбиват всеки път  Heart Eyes Hug
Аз се разписах като за последно  Crazy - ама от утре не знам дали ще успявам да се включвам  Cry

# 38
  • София
  • Мнения: 730
ВСТ - мерси за отговора за детската - досега всички съвети бяха от майки, а оценям факта, че ти освен майка си е специалист по въпроса  Hug

успешно завръщане ти желая и успех на Лори също, стискам палци адаптацията й да мине бързо и максимално безболезнено  Hug

# 39
  • у дома
  • Мнения: 1 581
Елфче - аз бях на концерта и съм очарована и зашеметена( ако има по-силна дума от и това ..ама не съм се събудила още добре)...невероятно беше. Ако има и друг концерт пак бих отишла. Шапка й свалям на тази жена.


и аз така  Mr. Green дори успях преди концерта да се включа в краденето на една булка, да присъствам на подписването, а след концерта да се включа към купона в ресторанта  Joy  hahaha  Mr. Green ето малко снимки на шаферката ЦЪК  Wink

Elwing, честито християнче и първо зъбче  Hug     bouquet   bubche, дано всичко се нареди в най-скоро време  Hug      bouquet   Margo, според мен рядко се включваш  Mr. Green vst, Лори ще се адаптира бързо, ще видиш   Peace  Hug ти също  Heart Eyes
не помня дали ви се похвалих с новата ни кухня има малко довършителни неща, но като цяло ТОВА е - тази и следващите снимки  Party

# 40
  • София
  • Мнения: 5 781
Блу, много ви е хубава кухнята  Peace Все красоти да правиш в нея и да ни ги показваш  Wink Hug А Ния е разкошна  Heart Eyes А снимки от рд на Гого ще видим ли?  Blush Simple Smile
Вст, лека работа, а на слънчицето ти - бърза адаптация  Hug Praynig

# 41
  • София
  • Мнения: 545
Elwing , честито християнче и първо зъбче и имен ден   bouquet
Бубче, стискам палци всичко да е наред!
Блу, кухнята ви е супер! Много страхотни неща да направиш там   chef А шаферката е супер  Hug

# 42
  • Мнения: 743
Благодаря ви, милички  Hug
Блу, кухнята ти е много слънчева  Heart Eyes Peace А пък слънчицето ти е прекрасно  Hug
Чакайте да ви покажа моята певица  Joy http://vst80.multiply.com/video/item/5/hush_hush

# 43
  • Мнения: 574
успешно завръщане ти желая и успех на Лори също, стискам палци адаптацията й да мине бързо и максимално безболезнено  Hug
ВСТ, успех утре и на двете ви Hug
Блу, кухнята ти е много слънчева  Heart Eyes Peace А пък слънчицето ти е прекрасно  Hug
Чакайте да ви покажа моята певица  Joy http://vst80.multiply.com/video/item/5/hush_hush
Peace
Певицата ще я гледам довечера у дома, че тук няма звук Grinning

# 44
  • Мнения: 743
Аз ви казвам, че днес ще досаждам като за последно  Embarassed
Албенче  Hug
Лори днес се сдоби с първото си професионално подстригване Laughing /на двора  Joy/ И майка й веднага я фотографира  Crazy
http://vst80.multiply.com/photos/album/2#photo=89
http://vst80.multiply.com/photos/album/2#photo=90
http://vst80.multiply.com/photos/album/2#photo=91
Така кротко седеше и изпълняваше всичко, което й кажехме, че чак ме учуди  Laughing По това не си приличаме въобще - тя явно ще си е кокона  4470 Покрай нея и аз се сдобих с нова прическа, та поне с рошавата си глава няма да плаша учениците  hahaha
http://vst80.multiply.com/photos/album/2#photo=92

Общи условия

Активация на акаунт