Отговори
# 60
  • Мнения: 12
Cho_ko, много се радвам че сте добре и че ще можеш много скоро да гушкаш двете принцески.
Пожелавам ти да имаш много кърма, за да можеш да си ги захраниш после нормално.
Да са ти живички и здравички и дано всички скоро сте си вкъщи  Hug

# 61
  • Мнения: 239
Мила, Чоко, толкова се радвам за вас.  Hug Браво на теб за бързото възстановяване и за кърмата, напредваш страхотно.  Hug Имаш да храниш две гладни бебки все пак.  Simple Smile
Дано скоро можете да се гушкате трите, а после и с таткото. Дано са силнички малките и ги изпишат възможно най-скоро, за да си ги гледкаш в прекрасната им стая.
Много целувки и прегръдки и на трите ви  Hug Hug Hug

# 62
  • Бургас
  • Мнения: 420
Cho_ko,  страхотни новини! Hug Много се радвам! Снимчици имаш ли или още е раничко?

Много, много силно гуш и на трите ви Hug

Нинка, виждам се че се включи! Кажи как е Мирикъл Hug

# 63
  • Мнения: 99
Чоко радвам се, че сте добре с принцесите  Hug Гали ги и от нас, пращаме им цялата обич и сила за да са си у дома при теб скоро  Heart Eyes

# 64
  • Мнения: 12
Чоко!  Hug  Hug  Hug
Браво на вас тричките! Много, много прегръдки и целувки на малките принцеси! Да папкат много и да растат бърза, за да им се радват мама и тати у дома!!!  bouquet

# 65
  • Cambridge, UK
  • Мнения: 429
към мамитата пиещи желязо имам следния въпрос: изследвали ли сте се за анемия?
защото ниския хемогобин е показател за това, но желязото не винаги е решение на проблема
ако имате желязодефицитна анемия - да, пие се желязо, но ако е таласамия се пие фолиева киселина
ако при таласамия пиете желязо, то не се обработва от организма, а се натрупва в черния дроб

# 66
  • Мнения: 103
Чо ко, ти си героиня!
Възхищавам се на майки като теб. Винаги си позитивно настроена и никога не се оплака.
Радвам се че Господ ви е дарил с две прекрасни дъщери!  Hug Бързо да си ги вземете вкъщи и да си ги гледкате!

Аз не мога да се нарадвам на стаята, която става все по - пълна и подредена. Вече съм малко по-спокойна.

usmifchica, при мен именно от кръвните изследвания, установиха, че хемоглобинът е нисък и ми предписаха желязо. Така, че не знам,честно. Аз вече го спрях, защото хемоглобинът ми е 121.

# 67
  • Мнения: 32
Чоко  Hug , радвам се за вас тричките и Ви пожелавам по скоро да си приберете бебетата вкъщи  Hug !

# 68
  • Мнения: 68
Чоко супер новини!  Продължавайте в същия дух и чакаме снимки bouquet  Hug
ООоооооо, не знам как ще издържа ако 3 дни не ми дадът да ям. Аз много ще мърморя  ooooh! Джъстин ще се радва, че този път няма да нощува с мен в болницата да ме слуша само как мърморя.  Grinning
Миркам не предполагах, че и ти си на моя хал. Втора бременност, първата родено нормално... И мен хич, ама хич не ми се иска секцио! Преди около 2 седмици с докито ми, правихме един доста обстоен преглед, на който се установи, че май пъпната връв не е достатъчно дълга и затова не може да се обърне бебко. Аз в началото бях потресена и много притеснена от факта, но сега свикнах с мисълта. Единственото което успях да измоля мойто доки е да не ми планира секциото 15дни по-рано, както искаше а 5, за да дам достатъчно време на бебко да се завърти, ако все пак е решил...
Герчо Иван до сега не е ли ходил на градина? Леле как издържаш да го гледаш по цял ден с тоз корем? Алекз като седи вкъщи 1 седмица и подивява, доскучава му и иска на градина  Simple Smile

# 69
  • Мнения: 101
Cho_ko, Браво на вас! Кой знае колко са сладки малките мишленца Simple Smile! Почнаха ли да ги захранват вече? Дано наддават бързо и скоро да им дават от кърмата на мама - браво, че се цедиш! Ти си герой! Радвам се, че се чувстваш добре след секциото и се възстановяваш!
Хайде, стискаме палци Димана и Константина да станат силнички бързо и да се приберат в хубавата си стая при мама и татко (той изтрезня ли вече Simple Smile)
Поздрави!

# 70
  • Мнения: 571
Чоко страхотни новини. И ние чакаме с нетърпение да се приберат малките принцеси  да видим снимчици.
Нали са ни първите бебчета все пак  Hug
Момичета аз имам гости за уикенда затова ще се включвам по-рядко.
Много гушки на всички.  Hug

# 71
  • Мнения: 1 107
Cho_ko -страхотни вести! Очакваме скоро да ни пишете и трите от вкъщи Grinning

# 72
  • Мнения: 126
Страхотни новини браво на принцесите.Бързо да наддавад и да се приберат вкъщи.

# 73
  • Мнения: 203
Браво на малките принцески!
Аз да попитам има ли някоя мама,на която да и пада кръвното,защото при мен вече за втори път ми става гадно изпотяват ми се краката и ръцете и ми бучат ушите...и като ми измериха кръвното ми беше 90/50

# 74
  • Мнения: 32
Силве, аз често съм с ниско кръвно и винаги си нося шоколад (той помага за вдигане на кръвното), или може да пиеш кола и кафе (ако не са ти забранили лекарите де), или айрян със сол - за друго не се сештам?

Общи условия

Активация на акаунт