Да пазаруваме от UK - Начини, доставки, отзиви!-тема 17

  • 49 474
  • 802
  •   1
Отговори
# 60
  • вече в собствен дом
  • Мнения: 1 088
Момичета в сайта на Римини преди пишеше че не може да се поръчва в категорията деца под 10г. Вярно ли е това? Че да си пусна и аз поръчката.
Може.  Peace
И нека някой смени информацията на първа страница, защото вече има много невярни неща.

На първа страница никъде не е написано такова нещо. Това , че Римини не си обновяват сайта не зависи от мен. Не ползвам тях , че да знам кога какво са променили .
А кои ли са тези "много невярни неща" ?  Thinking

Тъй като лично аз ползвам само тях, мога да кажа , че почти всичко там е невярно. И това, което си сложила на първа страница не е сайта им.
Ето това е сайта им:
www.riminikids.com


Това , което е на първа страница е сложено от модератор , ако имаш някакви претенции обърни се към тях . Може да се върнеш назад в темите и сама да видиш как е оставена темата след като я орязаха.
Римини имаха онлайн магазин , който не му беше мястото в темата/нито линк към него/ . Беше сложен /и все още е/ линк към условията им за "съдействие при пазаруване " от UK . Не съм си измислила аз техните условия, не съм длъжна и да им следя промените.

Аз проблем нямам , Танчето.
Но други имат.

# 61
  • Мнения: 200
Ами другите да се научат да четат и да се оправят сами. Всеки от посредниците е дал имейли, телефони , форми за запитвания . Ама е по лесно да чакаш на готово ...  Peace

# 62
  • Мнения: 400
Някой може ли да ми каже при поръчка от Римини може ли да им преведа сумата която е в паунди, но в левовата им равностойност, така практикувах с Алмуз, но с Римини ми е за първи път

# 63
  • Мнения: 260
Някой ако пуска поръчка от Matalan през Фемитрейд моля да се свърже с мен на ЛС да си поделим доставката

# 64
  • Мнения: 252
Някой може ли да ми каже при поръчка от Римини може ли да им преведа сумата която е в паунди, но в левовата им равностойност, така практикувах с Алмуз, но с Римини ми е за първи път

Ако сметката е в лири, но в българска банка, защо да има проблем. Няма разлика-за банката, ти купуваш лири. А и Римини предполагам няма да те питат дали си внесла в лева или лири Grinning Peace

Последна редакция: нд, 30 авг 2009, 18:20 от Бубе

# 65
  • Мнения: 23
Някой може ли да ми каже при поръчка от Римини може ли да им преведа сумата която е в паунди, но в левовата им равностойност, така практикувах с Алмуз, но с Римини ми е за първи път
Сметката на Римини е в паунди и няма как да внесеш левове.Като отидеш в банката купуваш паунди и с тях захранваш сметката на Римини Peace

# 66
  • Мнения: 200
Някой може ли да ми каже при поръчка от Римини може ли да им преведа сумата която е в паунди, но в левовата им равностойност, така практикувах с Алмуз, но с Римини ми е за първи път
Сметката на Римини е в паунди и няма как да внесеш левове.Като отидеш в банката купуваш паунди и с тях захранваш сметката на Римини Peace

ДА , може .  Peace
Внасяш левовата равностойност , банката автоматично си ги обръща и вкарва в лировата с-ка.

# 67
  • Мнения: 307
Красииии, честит рожден ден на теб и на малката ти кукла!!!

А поръчката ти от 19.08 кога е пристигнала при Римини и от Некст ли са ти само дрешките?И аз чакам от 19.08 , поръчката ми е от Джордж и Некст, но не са ми писали нищо още  Rolling Eyes

# 68
  • Асеновград
  • Мнения: 117
Ави,благодаря ти  Hug
Поръчката ми от 19.08 е пристигнала вчера-точно 10 дни,изцяло от Некст са ми нещата Peace Може би от George са се забавили,дано скоро ги получиш  Hug

# 69
  • Мнения: 307
И аз така си мисля ,че от Джордж са се забавили нещата .Когато дойдат тогава  Simple Smile, и без това  са за есента нещата.

П.П. Много ти е хубав аватара  Heart Eyes

# 70
  • Мнения: 525
Краси,   bouquet

# 71
  • Мнения: 193
Цоп и аз тук.

Чакам поръчка от George , много готини есенни нещица, доста на брой, дано и с размерите да съм се оправила както трябва.
Напоследък нещо не ми се пазарува за мене или за мъжа ми, само и единствено за дребен харча пари. Ама и за мен скоро трябва да спретна някой друг парцал.

# 72
  • Мнения: 340
Утре ще си взима и аз от Еконт поръчките от mamasandpapas и George,изпратени в петък,всичко е налично,браво Peace
Получих в четвъртък от Емпреса няколко нещица пак от M&S,много ми харесват,както винаги!
Ето снимки,до 18-та позиция (от снимка.бг направо се изгавриха с новата организация).

Сега видях,че тук е имало рожденници докато съм отсъствала-Stryper,Красии,честити празници,здрави дечица!

Последна редакция: пн, 31 авг 2009, 00:48 от бингъл

# 73
  • Мнения: 1
бингъл страхотни неща ,все едно гледам моята  поръчка-само дето нея още я няма Rolling Eyes
може ли размери на греиката,потничетата-белите и якенцето и според теб отговарят ли си на ръста Hug
благодаря ти мила  bouquet

# 74
  • Мнения: 959
и аз да се похваля от Римини, поръчкава вече ми е тук, днес ще превеждам парички и се надявам утре да у при мен, като я получа ще снимам. Поръчката е от 17.08. всичко е налично  Peace

п.с. Някой да знае сметката на Фемитрейд в коя банка е?

Общи условия

Активация на акаунт