Почитатели на Майкъл Джексън 9 - The Life Of The Party

  • 26 434
  • 764
  •   1
Отговори
# 330
  • София
  • Мнения: 6 063
Ето и нещо разкошно от мен.   Heart Eyes
Извинявам се предварително, ако е пускано!

http://www.youtube.com/watch?v=gyE-NVxqnMc&feature=PlayList& … m=PL&index=63

# 331
  • Мнения: 107
Добро утро !
Хайде на кафето и сокчето Simple Smile



rasar ,аз исках втория диска на Манила.Обаждам се.

Последна редакция: вт, 01 сеп 2009, 08:00 от liliyyy

# 332
  • Мнения: 267
Добро  Peace
Лили,направо ме закопа с тая снимка -сега ще си пия кафето и слушам музика  Heart Eyes
За Манила-и аз го искам,но не е ли по-добре да се пусне тука линка?

# 333
  • Мнения: 107
Добро  Peace
Лили,направо ме закопа с тая снимка -сега ще си пия кафето и слушам музика  Heart Eyes
За Манила-и аз го искам,но не е ли по-добре да се пусне тука линка?

Aми аз също за тук говоря за Манила.Къде другаде?

# 334
  • Под тепетата
  • Мнения: 335
Добро утро и от мен!Сега вече си пия кафето с кеф Heart EyesИ аз искам Манила

# 335
  • Мнения: 375
Добро утро, момичета!
Иска ми се да чуя изпълнение на BEN от порастналия Майкъл. Изпълнявал ли я е на концерти?
А това е от мен с пожелания за много слънце в косите и много любов в сърцето:

# 336
  • Мнения: 2
Добро утро !
Хайде на кафето и сокчето Simple Smile



rasar ,аз исках втория диска на Манила.Обаждам се.

Ееех, ето на това му казвам приятна закуска в последния ми работен ден Heart Eyes Laughing

# 337
  • Бургас
  • Мнения: 10
Добро утро!

# 338
  • Мнения: 439
Добро утро и от мен Heart Eyes
Heart Eyes

# 339
  • На брега на реката
  • Мнения: 1 540
Пиете си кафенцето и сокчето без мен, а ?  Фръц!  Crossing Arms

                                                       

Лек ден на всички ! Heart Eyes

# 340
  • Мнения: 668
Добро утро и от мен ако изобщо е добро #Cussing outмомичета помагайте,днес идвам на работа и отпред ми смърди на мърша #CrazyДосега чистих,ще полудея,още ми мирише.Какво да правя незнам.Това няма да го издържа

mi6ince клипчето е много тежко,не може да се изгледа докрай просто

Последна редакция: вт, 01 сеп 2009, 10:39 от sisa788

# 341
# 342
  • Мнения: 267
Лили,помислих да не го пуска на лични  Peace

Клои,разсмя ме-благодаря   bouquet

тук има снимки,които не бях виждала-например от серията с различните чорапи има една с много деца на една поляна-супер сладка. Heart Eyes

# 343
# 344
  • Мнения: 0

Пожелавам слънчев и хубав ден на всички!




Манила втори диск - ще го пусна довечера, че сега съм на работа, а тук нета ми е лош.

Общи условия

Активация на акаунт