АПРИЛки кажете, видяхте ли вече малкото човече?! - 4

  • 10 561
  • 313
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 351
desi georgieva, ами да, около датата съм. Мислиш, че може да е от това ли? Нямам болки и за това не съм чак толкова притеснена (като направих аборт си ме болеше яко корема), но знам ли...
Аз още на съм почнала да се мажа, но то няма и какво - коремчето ми изобщо не е пораснало. Единствено гърдите малко са се уголемили. Ще изчакам още малко.

# 61
  • Мнения: 12
zar4e ,чудех се как да те питам дали имаш болки по заобиколен начин да не те стряскам,мисля че всичко е наред тогава.Аз също съм имала спонтанен аборт в ранен месец,но кръвта си беше чевена и обилна.Все пак си почивай и когато можеш отиди на лекар,той да си каже тежката дума. Hug

# 62
  • Мнения: 351
Разбира се, че ще отида на лекар. И на мен ми беше ярка кръвта с аборта, а това дори не мога да определя какъв цвят е. Аз си мисля, дали не може да е от евентуалните гъбички, защото нищо чудно вечер да се разчесвам  Embarassed без да усещам, а това зацапване се появява сутрин.  Thinking Е, ясно ми е, че само можем да гадаем, така че ще отида при доктора.
 Hug

# 63
  • София
  • Мнения: 693
zar4e, едни стиснати палци и от мен мила. Дано всичко да е наред!  Praynig

# 64
  • Мнения: 126
zar4e,всичко щее наред мила, ще видиш Praynig Hug

# 65
  • Мнения: 6 176
здравейте,
zar4e всичко ще бъде наред  Hug
на мен ми е последния ден от отпуската ама аз май изобщо не съм почивала,ами то седмица отпуска ли е?
Но съм с нагласата че след няколко месеца ще почивам,само че не знам как ще кажа на началството.
Вие кога мислите да съобщите?

# 66
  • Мнения: 157
Здравейте и от мен   bouquet
zar4e не се притеснявай мила, мисли положително  - всичко ще е наред мила  Hug Hug Hug
Мамета, разгледах албумчето и видях че Margy и Деси Георгиева са сложили снимки - много сте готини ей  Hug Hug Hug!!! Съжалявам че съм тук на май..та си и няма да мога идвам на срещи  -много обичам форумски срещи  Grinning  Mr. Green
Хайде останалите мами айде !!!

Последна редакция: нд, 30 авг 2009, 11:58 от Вяраа

# 67
  • Мнения: 1
Здравейте и от мен!
Радвам се , че и аз ще се присъединя към вас , мн щастлива от това, че ще ставам майка  и малко уплашена, защото е още мн- рано . Искам да пожелая на всички  леко  и безпроблемно бременеене и приятно и ползотворно споделяне във форума.
Записам се за вси още свободната датичка 30.04. 2010, 26 г., първа бременност ,градът и при мен е все още неустановен Laughing

# 68
  • Мнения: 38
Zar4e,и аз ти стискам палци!   Praynig   Вярвам 4е вси4ко ще е наред!
Slancho 83,4естито и на теб,мила!Добре дошла при нас Simple Smile   Hug
На нен днес ми е лошо като цяло и си по4ивам-нищо няма да правя ! ще се навъртам наоколо Simple Smile
П.П.исках да помоля пак за паролката,за да ви видя и аз в албум4ето Simple SmileАз не я полу4их преди Sad

# 69
  • Мнения: 351
Благодаря ви, момичета! Много сте мили. Аз от сутринта не съм имала друго зацапване. Вече съм по-спокойна. Божа работа! Моля се да нямам повече 'изненади', както и всички да сте добре!!! Praynig

# 70
  • Мнения: 2 494
zar4e, и от мен имаш стиснати палци и дано повече няма зацапване, аз с миналата бременност имах, не беше много, но лекарката ми тогава прецени и ми биха 1 инжекция прегнил+10 дни отпуск и лежане, но бях в 9г.с., като отидеш доки ще ти каже какво да правиш  Praynig Hug
slancho _83, ДОБРЕ ДОшЛА!!!!!!! Ще те добавя след малко  Peace

# 71
  • Мнения: 59
Zar4e и от мен имаш  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover
Днес при мен беше върха толкова ми беше зле, че почти цял ден прекарах  Sick Sick Sick
Другата седмица трябва да се върне доки и да отидем да видим сърчицето на точката  Praynig
И аз качих две снимчици в албума  Flutter
Да си почивате  smile3524, да си хапвате  eat и да сте спокойни  newsm03

# 72
  • Мнения: 1 992
Здравейте и от мен в новата ни тема! Megan@, благодаря!  bouquet
Добре дошли на новата група щастливи, бъдещи мамчета! Желая на всички ви леко и безпроблемно бременеене! Hug
Ние се завърнахме от море вчера, но пътят ми се отрази ужасно и чак сега намирам сили да седна пред компютъра! На отиване ми нямаше нищо, вероятно ме е крепяла мисълта за предстоящото хубаво изживяване, но вчера...Почивката за мен си беше истинска такава, защото още първия ден и аз получих някакво зацапвне и ми наредиха да не се натоварвам хич, на което въобще не се противих и при всеки удобен случай си полягвах! Добре, че си водехме баба и дядо за компания/помощници, че иначе любимия ми щеше да изкука с малката ни хуна! За мое успокоение се поразходихме до Несебър на лекар и видях тупкащото сърчице на дребното, което даже си се движеше - цели 22мм беше и си отговаря на седмиците! Сега и аз съм на "Дуфастон"! Но гаденето и повръщането продължават с пълна сила и съм в голяма чуденка как ще се върна на работа във вторник?!
Пропуснах да кажа, че са много свежи софийските момичета! Вярвам, че ще мога да се присъединя на следващата среща! Само да спре това гадене...
Megan@, вече съм на линия, така че ще помагам за темата! Peace И благодаря за загрижеността! Явно си пропуснала, че ще съм на море! Sunglasses
Хубав ден на всички! Сега ще почета назад, че добре сте се представили! Wink
И малка, здравословна почерпка за имения ден на палавник nr.1

Последна редакция: нд, 30 авг 2009, 17:26 от marini

# 73
  • вече в прегръдките на любимия, и само там
  • Мнения: 978
здравейте и от мен за днес, днес аз пък съм много заспала, само ми се лежи или спя

и аз моля за паролката за албума, че и аз не съм я получила предния път

# 74
  • Мнения: 63
От днес ме боли гърлото и усещам как лееко започвам да отпадам. Пих вит.Ц, купих си Осцилококцинум и Ефизол. Ще хапна и мед привечер. Моля някой за съвет за болките в гърлото. Нещо от народната медицина. Четох някъде да си разтъркам сода и вода в гърлото. И това ще пробвам.
И да се извиня за невежеството - за какъв албум и пароли говорите? Пак съм изпуснала нещо (както винаги...) Simple Smile
Поздрави на всички и лека вечер за сега!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт