Добре дошъл, Борис! (Априлки 2006 дочакаха Морко)

  • 26 932
  • 745
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 7 605
С ехинацея ли е това? И ако порча 2 бр би рябвало доставкаа да е една, нали?Много ти мерси!

Май е с ехинацея, а цената на доставка не би трябвало да се променя  Peace

# 691
  • София
  • Мнения: 3 648
А, с каква цел е това чудо за усната кухна?
Къде е тоя клуб в Иван Вазов? Аз знам едни - много е хубав, но предполагам цифромания, че ще е! Но родителите не са вътре, а отпред! Намира се на последната спирка на тр № 1!

# 692
  • Мнения: 1 146
Здравейтеее  Hug
За коледно парти на 19 дек. съм съгласна! За клуба нямам никакви претенции, ще дойдем където и да е (стига да сме здрави). Съгласна съм и за сок и торта, защото сандвичите и пиците наистина ние си ги ядем, а децата ще се зарадват повече на една хубава коледна торта с разните му там джудженца и коледарчета. И за дамския и за детския подарък съм съгласна.....въобще с всичко съм съгласна, толкова много искам да ви видя  Hug

Кате, ако ви се намират излишни пари, или пък кредит...защо не направите един детски парти клуб в Сливен. Доста добра инвестиция ще бъде.

раче, милата  Hug

Оф, погнаха ме.....после пак

# 693
  • Мнения: 2 000
Кате, ако ви се намират излишни пари, или пък кредит...защо не направите един детски парти клуб в Сливен. Доста добра инвестиция ще бъде.

На минус 50-60 хиляди евро сме  Laughing
Иначе имаше такъв клуб преди година - две, обаче фалира. Сливен е беден град и на никой не му се дава пари да води децата си по клубове.   

# 694
  • Мнения: 1 147
Привет и от мен Simple Smile
за Коледно парти и аз съм за Simple Smile

Хайде аз да се похваля Wink ако е рекъл Господ този път Кало ще стане батко Praynig Страшно ми е притеснено, но се надявам всичко да е наред този път Praynig Praynig Praynig

# 695
  • Мнения: 7 605
Пу първа, пу първа!

Деси, мила, честито! Да е лека и безпроблемна!  Hug Много, много се радвам!  Hug


Нови творби от Милена: http://alex-wied.posterous.com/

# 696
  • София
  • Мнения: 958
Ренка, ще ходиш ли довечера на концерт?
За съжаление не, даже и билета си продадох Cry Няма кой да гледа малчо, а както е още болен, не мога и на приятелските ни семейства да го оставя, че ще зарази и техните дечица. Абе, имах си още от началото неприятното усещане, че няма да ми се получи с тоя концерт Rolling Eyes

А аз в чудо вече се видях с тези капки за нос и уши. Започна да не дава да му ги капвам и са едни истерии, едни чудеса... Досега все съм намирала начин да се справя, ама нещо този път не мога да си овладея нервите Tired

За клуба за Коледното парти нямам претенции, но е хубаво да изберем такъв, с достатъчно място за паркиране. Наскоро бяхме на РД в един клуб в центъра и половин час обикаляхме да си намерим място, накрая спряхме на 3 пресечки от клубчето. Close

Татянка, страшна художничка си имаш! Heart Eyes

Еее, Деска, страшно се радвам! Стискам силно палци да е лека и безпроблемна и на финала с едно сладко и здраво сестриче (братче) на Кало! Hug

# 697
  • Мнения: 2 631
Деска, ЧЕСТИТО!   bouquet Леко и безпроблемно до края - ти желая от сърце! Heart Eyes


Кате
, мерси за поканата! Hug

# 698
  • Мнения: 1 284
Деси честито и от мене  Hug
За коледното гледам говорите, ще доидем и ние стига да сме здрави. Че в момента е с бронхит  Tired
Клуба в Иван Вазов е страхотен, но за цени незнам
 

# 699
  • Мнения: 2 000
Деси, честито. Лека бременност ти пожелавам   bouquet

# 700
  • Русе
  • Мнения: 785
Деси, честито!  bouquet Лека бременност и сладко, пухкаво бебче на финала! Много, много се радвам за теб! Hug
Ей, намери се най-сетне някой да поеме щафетата от Рачето. Grinning

След половин час отивам на зъбар  Sick, надявам се да оцелея.  Rolling Eyes

Последна редакция: вт, 10 ное 2009, 18:28 от Иленка

# 701
  • Мнения: 2 149
Еее, просълзих се! Деси, дано , дано всичко е наред до края и да гушкаш отново бебе! Hug Heart Eyes Брех, че прекрасна новина!  bouquet

# 702
  • Мнения: 357
Деска, честито, лека и безпроблемна и от мен  Hug. Всичко ще е наред  Peace.

Миленката страшен художник, а и е много чаровна  Heart Eyes.

Значи аз говоря за Джунглата в Иван Вазов, както казах нов е . Гледах снимки на едни познати от ДР там, много е шик. Адресът не го знам , има го в темата за клубовете в София , но нямам време сега да видя. Но както казах имало сепарета за родителите вътре в залата и смятам това за наш плюс.
А другият на последната спирка на единицата сме ходели - Джулиленд - голям , хубав , много скъп. И родителите са отделно , нямат видимост, значи трябва да се събуваме и да тичаме при децата, не ми се струва удобно , а и както писах цените са високи.

Иленка, стискаме палци  fingerscrossed

# 703
  • София
  • Мнения: 1 531
Десиии, ЧЕСТИТО!!! Лека и безпроблемна и от мен. Гушки Hug

# 704
  • София
  • Мнения: 3 648
Деси, много, много се радвам! Ако искаш напиши какво е положението!
Значи е друг тоя клуб, да го проучим!
Ето какво намерих: http://www.detskiklubove.info/detski-klubove-v/%D0%94%D0%B6%D1%8 … 83%D0%B1_145.html

Последна редакция: вт, 10 ное 2009, 16:19 от Вени*

Общи условия

Активация на акаунт