Декупаж - 31

  • 61 966
  • 725
  •   1
Отговори
# 15
  • Русе
  • Мнения: 1 193
 Да се запиша и аз в новата тема,Савина   bouquet Чудесен избор си направила с подноса на Къдричката....и да кажа,че Къдрокоса много липсва тук,пожелавам й повечко свободно време.
Чудесна новина Гогуна,нека е лека и безпроблемна бременността ти  bouquet Бъди внимателна с боите и лаковете,желателно е да ползваш само нетоксични и да избягваш досег с кожата и вдишване на миризма.
Здравкова,чинията наистина е зашеметяваща,много ми хареса,поздравления  bouquet
BIZCOCHO ,латекса и бялата акрилна боя нямат голяма разлика....освен в цената Laughing  Wink
Мажи от която имаш повече,специализираната обаче е по-надежна.
Наде, Hug
От мен една морска бутилчица,че още скиторя по плажовете и съм на "морска вълна"

# 16
  • Мнения: 7 362
                   Гогуна,ЧЕСТИТО  и от мен!Лека и безпроблемна бременност!  bouquet

# 17
  • Мнения: 199
Савина  Поздравления за новата темичка !!!
Гогуна  Честито бебче на път! Бързо и безпроблемно ти мине бремеността и накрая да гушкаш най-прекрасното бебче.
Здравкова   чинийката ти е супер   Peace.
Валари    разгледах ти и другите работи освен шишето, много са хубави.  Как се правят тия релефи - с какви материали. Дайте малко инфо, или на ЛС или пък ако има пуснете линк.
Все още не мога да се похваля с нещо готово, но правя първи опити. Предполагам, че до ден, два ще завърша нещичко, ще снимам и тогава ще пусна. Много ме радва това занимание  и с голямо удоволствие го правя. Дано накрая излезе нещо наистина хубаво.
Валари знам какво е усещането да правиш свадбена украса. Преди 11 г. аз си правих моята сама и мисля, че се бях справила успешно. Всъщност правих украсата за колата, чашите  и шишето със шампанското.
Ами да питам и още нещо ... имам една  скучна чаша, с едно киви / за чай/, та я наклепах и я освежавам с едни патоци, остава ми да я дооформя с боя и да я лакирам. Мога ли да я слагам в микрофълнова фурна, да си я ползвам, отвътре нищо не съм правила. Пречат ли боите, лака, лепилото, ще се повреди ли?  Имам и още въпроси, но друг път. Пъро да завърша това, което съм започнала...
  Hug Hug Hug Страхотни се момичета!    Hug Hug Hug

# 18
  • Мнения: 3
Здравейте на всички! Докато се усетя и хоп нова тема. Браво на Савина за труда и за избора на шапката на темата, подносът на Къдрокоска е прекрасен.
Здравкова чинийката е много красива, страшно ми допадна.
За Надя - поздравления за оригиналност и трудолюбие. Редовно разглеждам нещата ти, доставят ми истинско удоволствие. Валари - паното е много тежкарско, както и всичките ти работи от албума ти.
Гогуна - поздравления, бъди жива и здрава и много много щастлива. Пази се. С тебе сме preggo Two Hearts
Имам две неща в полуготовност, затова показвам нещо старо - елементарно, но ефектно.

Успешна нова седмица!  Two Hearts Two Hearts Two Hearts

# 19
  • Мнения: 0
Да цопна и аз в новата тема  kyllmg
Момичета моля ви - не споделяйте ценна информация на лични, нека и другите да разберат за тази релефна паста, защо да се крием ?

lenast - много красиви, стилни и леки неща, много ми харесаха!

# 20
  • Когато нямам работа ... просто седя и си хубавея
  • Мнения: 387
момичета, страхотни сте!  bouquet
засега само ви чета, но искам да направя една ракла с крекле. може ли да ми кажете колко горе- долу отива на кв.м. и каква му е цената (извинете ме, но сега се връщам от море и не съм проверявала ) ?
освен в специализираните книжарници има ли го в други магазини?
моля да ме извините, ако въпросите ми са неуместни! Praynig

# 21
  • Мнения: 4 368
Сърдечни поздрави на всички млади майчета и бъдещи такива!
valary ,толкова се радвам,че се обади в декупажа HugДа знаеш колко гледам по тези кафенета,дето сме пили кафе с теб с надеждата да те зърна.Когато си в Паз-к обади се да се срещнем на по кафе HugИ сестра ти Гери ли се омъжва,много се радвам!
 DjastaPrasta ,колко остана до края на ваканцията и кога успя да направиш бутилката?Много стилна PeaceДругите неща ги подготвям  Grinning
 lenast ,наистина много ефектно  Peace
Тъй като съм решила известно време да се отдам на ново хоби с "фимо",побързах да направя мастер-клас  за стила SHABBY CHIC и 3D /някой искаше в предишната тема/.Миражче и теб не съм забравила,че ме попита с какво правя 3D ефекта.
Не съм правила друг път мастер-клас,но ми се струва,че стана ясно и нагледно.Под всяка снимка има подробно обяснение.Забравих в началото да напиша ,че за 3D трябва да имате два еднакви мотива.
Ето линк за тези,които се интересуват:
http://merypoppins.snimka.bg/hobby/master-klas-shabby-chic-i-3d.415960
Ако имате въпроси,насреща съм:)))

# 22
  • Мнения: 608
mery_poppins1 ,страхотно ти благодаря за урока.   bouquet Правя първия си опит за декупаж в/у кутия и с удоволствие бих го пробвала.

# 23
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Савинче, мерси за инициативността и темата, мила!  Hug Много съм поласкана, че си избрала моя творба.  Hug
Момичета, благодаря на всички за милите думи около подноса!  Hug
Гогуна, честита ти бременност! Да е лека и на финала - живо и здраво бебонче!  Hug
Лена, конете са прекрасни!  Peace  bouquet
Джастич, много е гот морското ти шише и фона е точно в десятката!  Grinning Hug И на мен ми липсва темата и всичко свързано с нея, ааа и най-много декупажа. Надявам се като се позастуди да съм по-редовна.  Laughing
Уиуи, хубаво начало! Давай смело напред!  Peace  bouquet
Валари, радвам се, че се разписа! Паното е страхотно!  Peace Шишето и то е много хубаво! Браво!  Hug
Здравкова, чинията е чудна, както и комплект!. Hug
Поздрави на всички и много  Hug! Хубава седмица!   bouquet
Мери, мастър клас-а е станал много добре! Постарала си се! Благодарим!  Hug


# 24
  • Мнения: 0
mery_popins БЛАГОДАРЯ ти много за мастер-класа   bouquet  bouquet  bouquet непременно ще се пробвам

# 25
  • Мнения: 4 368
elica676,пожелавам ти сполучлив опит и повече да не си разсипваш скъпите боички  Wink
Аз много обичам да работя върху дървени предмети.Тези две кутийки бяха под всякаква критика,но нямах други.Сега си поръчах по нета кръгли ,струговани кутийки за бижута от липа и с нетърпение ги очаквам.
p.s. NadiaStoianova ,а на теб не ти трябват никакви мастер-клас  Grinning
p.p.s.Къдричке,радвам се да те видя в новата тема  Hug

# 26
  • Мнения: 2 433
Честита нова тема
Гогуна - лека безпроблемна и щестлива бременност ти желая! Hug
Мери Попинз - страхотен урок. Благодаря ти!  bouquet моля, сподели от къде си поръча кутийките??? Embarassed Praynig
Джаста - страст са ми морските мотви...сигурно щото 2 години така и не стигнах до това море!!! Embarassed
lenast - много хубав албум Hug
на всички останали Heart Eyesмного творчески успехи и вдъхновение!!!
Аз още не съм си почнала стола , но съм в някакво летаргично есенно и нищо не ми се прави. Само гледам да докопам някоя книжка след работа... Embarassed
Но се надявам скоро да го почна че масата ми да си има другарче! Mr. Green

Спорна седмица девойки! Hug

Последна редакция: пн, 31 авг 2009, 10:28 от JuliS

# 27
  • Мнения: 0
mery_poppins1 , аз обаче се влюбих в кутийката ти, преди да стане 3д, толкова нежна и хубава е станала , че направо думи нямам!

# 28
  • Мнения: 376
Здравейте мили вълшебни ръчички  bouquet
момичета благодаря ви за хубавите думи Heart Eyes
Валери-прекрасно пано  bouquet много,много ми хареса Hug шишето също....
Уиуи-хубавко е шишето  bouquet без грешки не става,ти давай смело напред  Hug
Джастич-шишето е прекрасно  bouquet нюанса на синьото много ми харесва
Ленаст-вълшебна е станала керемидката Hug
Мери- newsm20 изумяваш ме с уменията си в различни области-декупаж-прелест,кукли-шедьоври сега и фимо..........наистина имаш вълшебни ръце Hug Безкрайни благодарности и за мастер-класа  bouquet
ето и последната чинийка от трилогията"обратен декупаж"(ще са подарък за госпожите и лелята в детската градина за първия учебен ден Joy)
http://media.snimka.bg/4144/014542895.jpg

прекрасна нова седмица Heart Eyes

# 29
  • Мнения: 1
Eхееее, колко сте напреднали в новата тема! Simple Smile

Гогуна, това е най-голямото щастие на света! Желая ти безпроблемна бременност!

Савина, благодаря за темата и чудесно начало с произведението на Къдрокоска! Simple Smile

Джаста Праста, красива морска бутилка!

Мери, много добър мастер-клас - ясно, точно, разбрано Grinning Това накрая, предполагам, си ти? Приятно ми е да те видя, дори само на снимка Grinning

Ленаст, красива керемида!

Валари, паното е супер! И шишето ми хареса!

Уиуи, добро начало!

Здравкова, много добре си се справила с обратния декупаж!Чинииките са много хубавки! Simple Smile

Приятна седмица на всички пчелички!

Общи условия

Активация на акаунт