Давате ли готови каши на детето след годинка

  • 4 153
  • 60
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 27 524
Нестле добавят ужасяващо много захар в кашите си, много са трудни за разтваряне и по мое мнение не струват, както и другите им продукти, по отношение на бебешкото и детското хранене.
Нестле Алете са съвсем друго нещо...

Абсолютно съгласна  Peace Simple Smile

# 16
  • Мнения: 2 111
Давам зърнени каши/на Милупа и Хип/  всеки ден за закуска.
Дъщеря ми е на 1г.10мес.Не мисля да ги спирам докато сама не се откаже.

# 17
  • Мнения: 3 157
Давах до година и половина,докато сам се отказа от тях.Накоро изрових едно забравено бурканче,но категорично отказа да го яде и не съм го насилвала.

# 18
  • София
  • Мнения: 201
Моят син не яде каши от преди да стане на 1 година. Някъде от 10 месечен ги плюеше и всъщност никога не ги е харесвал, а съм му купувала от кажи речи всичките. Ядеше най-много бисквитените на Хумана и Слънчо. А иначе му слагах по лъжица две в следобедните закуски, колкото да хапне малко..

# 19
  • Мнения: 529
Давам но много рядко.

# 20
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 405
Продължавам да давам, защото синът ми ги харесва, а освен това и за мен са олеснение, когато не съм му приготвила друга закуска.

# 21
  • Мнения: 479
Давам по неволя, кашите са от малкото неща, които яде почти безотказно.

# 22
  • Мнения: 2 658
Не. Нито малката, нито брат й са обичали каши някога. Пробвах колкото да не е беz хич, но.. не стана. Ама и чак голяма zагуба не смятам че е.

# 23
  • Sofia
  • Мнения: 311
Моята дъщеричка е на 1,8 годинки, но обожава кашите лека нощ на Hipp, които ги дават за след 4 месец, но тя все още си закусва с тях и не виждам нищо лошо в това

# 24
  • Карлово
  • Мнения: 328
да

# 25
  • Мнения: 6 713
Не яде каши откакто стана на годинка.

# 26
  • Мнения: 1 372
Рядко давам каши, защото не и се нравят, но има една-две които и харесват и понякога ги давам като разнообразие на следобедната закуска.

# 27
  • София
  • Мнения: 15 222
Не. Като стана на годинка, реших, че вече е почти "голям човек", а кашите са "бебешка храна" (само гълташ и нямаш грижи) и тотално спрях да ги давам.  Confused
Но пък и той не си падаше много по каши.

# 28
  • UK/София
  • Мнения: 7 681


 Давам каши, мюсли, сириъли и подобни продукти, с етикети все за деца над 12 месеца.

# 29
  • Мнения: 1 596
И аз давам каши все още, от време на време за вечеря Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт