Д-р Иво Петров-кардиолог от болница Токуда

  • 40 632
  • 16
  •   1
Отговори
# 15
  • В най - голямото село
  • Мнения: 1 821
И аз добавям едно НЕ за Иво Петров. Няма да обяснявам дългата история. Но, не сме доволни.

# 16
  • Мнения: 3
Днес бяхме на преглед при Професор Др Иво Петров, аз лично съм много доволна ,много приятно и топло посрещане , изслуша ни ,даде ни нужните отговори. Подходи с разбиране и внимание . Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт