ПЪТИЩАТА НА СЪДБАТА - Yanık koza (бТВ)

  • 89 806
  • 675
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 558
И на мен ми хареса,ще го гледам Peace

# 16
  • Мнения: 343
И аз ще го гледам това е най-подходящото време за кино защото малкия спи Peace

# 17
  • Мнения: 2 487
Е,как я зашлеви-много гадно  ooooh!

# 18
  • Мнения: 212
Хареса ми филма Simple Smile

# 19
  • Мнения: 31 212
Хареса ми филма, но се засича с "Мелодия на сърцето" втората серия и ще я тегля явно.

# 20
  • Мнения: 0
Eдно изпълнение на Явуз Бингьол, който освен актьор е и известен певец  Hug

http://www.youtube.com/watch?v=tE-Jsj8v1Wk&feature=related

и още едно

http://www.youtube.com/watch?v=_qmN-RuW_UA&feature=related

# 21
  • Мнения: 0
Една светска новина Явуз Бингьол е бивш годеник на Бурджу Кара / Зейнеп/ от Сълзи над босфора Peace

# 22
  • Мнения: 135
Една светска новина Явуз Бингьол е бивш годеник на Бурджу Кара / Зейнеп/ от Сълзи над босфора Peace




 newsm10     Благодаря ти за свежата новина. Включвай се по често с такива новини

# 23
  • Мнения: 0
Една светска новина Явуз Бингьол е бивш годеник на Бурджу Кара / Зейнеп/ от Сълзи над босфора Peace
Той не е ли доста по-възрастен?  Shocked
Много ми е неприятен.

# 24
  • Мнения: 0
Една светска новина Явуз Бингьол е бивш годеник на Бурджу Кара / Зейнеп/ от Сълзи над босфора Peace
Той не е ли доста по-възрастен?  Shocked
Много ми е неприятен.
По-възрастен е с 16 год., и от няколко месеца ухажва руска балерина Thinking

# 25
  • Мнения: 0
Една светска новина Явуз Бингьол е бивш годеник на Бурджу Кара / Зейнеп/ от Сълзи над босфора Peace
Той не е ли доста по-възрастен?  Shocked
Много ми е неприятен.
По-възрастен е с 16 год., и от няколко месеца ухажва руска балерина Thinking

Уха, голяма разлика. Не ми харесват като двойка.  Crossing Arms

# 26
  • Мнения: 0
в 01.50ч. започна и повторението.  newsm44

# 27
  • Мнения: 2 336
Привет и от мен!  Heart Eyes
Колко серии е този филм, не знам коя серия даваха вчера но я хванах да я гледам та си загорих манджата  Embarassed Rolling Eyes

# 28
  • Мнения: 0

Колко серии е този филм, не знам коя серия даваха вчера но я хванах да я гледам та си загорих манджата  Embarassed Rolling Eyes


в заглавния постинг на темата пише колко серии е.
Гледах го от 01.50 до 3.20ч през нощта. Серийките са кратки и не са с орязан край, поне на стоп кадър започват надписите. Докато в "Аси", "Перла" и "Брак с чужденец", пускат надписите отделно, ако не сте забелязали. Прочетени са веднъж и ги пускат на запис всеки път. В "Пътищана на съдбата", "Мелодията на сърцето", "Сълзи над Босфора" си завършват на стоп кадър...

# 29
  • Мнения: 0

Колко серии е този филм, не знам коя серия даваха вчера но я хванах да я гледам та си загорих манджата  Embarassed Rolling Eyes


в заглавния постинг на темата пише колко серии е.
Гледах го от 01.50 до 3.20ч през нощта.
Е, вече знам кога ще го гледам.  Mr. Green

Стори ми се, че действието се развива достатъчно бързо за вкуса ми. Много от сериалите, които дават, ми идваха доста бавнички, обаче тоя е супер.  Peace А главният герой ми изглежда истеричен и импулсивен. Действа много първосигнално.

Общи условия

Активация на акаунт