Дали красивите снахи не дразнят повече свекъвите

  • 3 785
  • 69
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 4 094
   Дреме ми колко и е къса полата или колко и стърчат циците! Но ако започне да ми дъвче дъвка с отворена уста или да мляска на масата, тогава полата сигурно ще е проблем. Няма значение дали ще е много къса или много дълга, както казах, по принцип не ми пука.  Laughing

Извън темата: Наистина ли някой се сравнява със свекървата/снахата за фигура, мода и прашки?!  Joy Joy

# 46
  • Мнения: 411
вярно е 4е по дрехите се посреща,но преди да си е отворила устата да проговори след това  по ума се изпраща.
може да е обле4ена като монахиня през деня за замажи о4и,пък ве4ер да застане на някой ъгъл по жартиери,докато скъпия е нощна смяна например.

# 47
  • Мнения: 12 692
Трещерица,казах го на шега,въпреки че е истина  Joy
Лошо ли е че свекърва ми спортува,пази диети,в резултат на което има страхотно тяло за годините си и може да си позволи да носи прашки и е достатъчно разкрепостена newsm78?

Разпечатай си чувството за хумор и не забравяй,че никой няма да те пита ти какво харесваш Wink
От сърце ти пожелавам снаха по твой вкус ,защото явно ще си свекърва с високи претенции  bouquet

Нямам предвид частта за свекървата.

# 48
  • Мнения: 91
само искам да се държа със снахата така както би ми се искало да се държат с моето моми4е.



И аз, и аз!! newsm10 smile3501

# 49
  • Мнения: 194
Не изчетох темата,признавам, но от първият пост останах с впечатление, че красива е  = на курва, защо не ина чалга.

Гнуся  се от чалга визия Sick и ще го демонстрирам, като една лоша свекърва. Mr. Green

Красотата за мен е далеч от демонстративно изпъчените цици и пластовете вакса.

# 50
  • Мнения: 1 210
Зависи от погледа и дар словото.

# 51
  • тук-там
  • Мнения: 4 274
Дразнят, бе....Аз съм по-хубавата от двете снахи и знаЙтИ ли колкУ ми е тежко  Mr. Green, ма пък със свекъра се разбирам Thinking, що ли?

# 52
  • Мнения: 426
Дразнят, бе....Аз съм по-хубавата от двете снахи и знаЙтИ ли колкУ ми е тежко  Mr. Green, ма пък със свекъра се разбирам Thinking, що ли?
И аз се разбирам с моя Grinning

# 53
  • London,Istanbul,Varna
  • Мнения: 30
Разбира се,че конституцията и екстериора са важни....После ще я помоля да нарежи кашкавал  Laughing.
 

# 54
  • тук-там
  • Мнения: 4 274
Разбира се,че конституцията и екстериора са важни....Отпосле ще я помоля да нарежи кашкавал  Laughing.
 



Ъ?

# 55
  • Мнения: 804
Здравейте,
Не приемайте много сериозно темата за да няма конфликти  Laughing-просто едно леко неделно намигване.
Та все пак представете си че едно момче води в къщи красиво и дори предизвикателно момиче и го представя като новата си приятелка. Каква ще е реакцията на майка му?
И ако същото това момче заведе в къщи обикновено, дори леко грозновато момиче, скромно изглеждащо, с блузка закопчана догоре (защото няма цици и копчетата не й се пукат).  Коя от двете мислите че майката би одобрила без дори да е обелила и една дума с нея? В тоя ред на мисли, не мислите ли че хубавите момичета са леко дискриминирани в това отношение и на тях винаги им се налага да се доказват повече, докато по-смотанките автоматично се приемат като свестни.
Не харесвам невзрачни и глуповати жени, освен това нямам навика да съдя за хората по циците. Не съм сигурна коя бих харесала, защото се говори само за външен вид, обаче съм сигурна, че сина ми не би са повлиял от моето мнение за жената, която обича.
И в тази връзка: Щом тя е избрала сина ми значи е изключително умна и с добър вкус, щом сина ми я е избрал е сигурно, че освен изброеното е и най-красивата.

# 56
  • Мнения: 426
Разбира се,че конституцията и екстериора са важни....После ще я помоля да нарежи кашкавал  Laughing.
 
 
Превод за блондинките моля

# 57
  • Мнения: 289
nevenababy, на мен ли така ми се струва, или ти твърде много мислиш за свекърва ти  Wink

# 58
  • Мнения: 426
Здравейте,
Не приемайте много сериозно темата за да няма конфликти  Laughing-просто едно леко неделно намигване.
Та все пак представете си че едно момче води в къщи красиво и дори предизвикателно момиче и го представя като новата си приятелка. Каква ще е реакцията на майка му?
И ако същото това момче заведе в къщи обикновено, дори леко грозновато момиче, скромно изглеждащо, с блузка закопчана догоре (защото няма цици и копчетата не й се пукат).  Коя от двете мислите че майката би одобрила без дори да е обелила и една дума с нея? В тоя ред на мисли, не мислите ли че хубавите момичета са леко дискриминирани в това отношение и на тях винаги им се налага да се доказват повече, докато по-смотанките автоматично се приемат като свестни.
Не харесвам невзрачни и глуповати жени, освен това нямам навика да съдя за хората по циците. Не съм сигурна коя бих харесала, защото се говори само за външен вид, обаче съм сигурна, че сина ми не би са повлиял от моето мнение за жената, която обича.
И в тази връзка: Щом тя е избрала сина ми значи е изключително умна и с добър вкус, щом сина ми я е избрал е сигурно, че освен изброеното е и най-красивата.

Много сте умна бе госпожо smile3501

# 59
  • London,Istanbul,Varna
  • Мнения: 30
Разбира се,че конституцията и екстериора са важни....Отпосле ще я помоля да нарежи кашкавал  Laughing.
 



Ъ?

В началото... А "после" като една стара българска народна приказка. Не си ли я чувала? Laughing

Общи условия

Активация на акаунт