Прощъпулник???

  • 4 960
  • 36
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 17 595
 Laughing

За какво да има значение?

За световната история - няма.

За теб - вероятно има. Сигурно, например, най- неудачния момент би бил когато виновника спи...

# 16
  • София
  • Мнения: 5 079
Ние си го направихме в тесен кръг, само семейството, наобяд. Wink

# 17
  • София
  • Мнения: 17 595
Аз знам, че се прави само в сряда и тогава съм го правила и аз!

Тъй ли, и от къде то знаеш това? Би ли споделила източника? Лично не съм чела Талмуда, но пък никой, който го е правил, не е споделял с мен подобно нещо. Ти от къде го научи?

Не мисля че има значение кога по кое време на деня - важното е тати да омеси питата, бебо да тръгне след нея и мама да не спира да тъпа с крачета докато я раздава, това знам аз така направихме и ние.

Още големи познания.

Готова съм с всеки да се хвана на бас на каквото си поиска, че Рамзес питка не е месил.
Нито пък египетските принцеси са имали навика да търчат като щури насам - натам и да раздават нещо.
Това са пълни, абсолютни, абсурдни глупости.

Единственото важно в случая е да се позабавлявате - както, когато и ако имате желание.

Добра идея също така, освен ако самите вие не сте езичници, е да не влагате езически смисъл в символичното припомняне на историята на Моисей.

# 18
  • Мнения: 202
Аз пък му съчетах първият рожден ден и прощъпулника на едно.

# 19
# 20
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
За първи път го чувам пък това Thinking
Ние го направихме преди обяд

# 21
  • Стара Загора
  • Мнения: 135
Тъй ли, и от къде то знаеш това? Би ли споделила източника?
Проблем ли има?




# 22
  • Мнения: 566
на Цветелина го направихме в неделя една седмица след като проходи стабилно,следобед в 5 часа тогава е почивен ден а и децата са се наспали,много се смяхме,еххххххх спомени ,скоро пак ми предстои такъв купон Mr. Green.

# 23
  • Мнения: 1 512
Направихме го в неделя на обяд тъй като всички почиват и не съм месила пита.Просто в събота сестра ми  беше поръчала пита за неделя и съответно  я донесе в нас.Според мене това с прощъпулника е само за да стане купон,а не че има някакво значение относно взетия от детето предмет и професията след време.

# 24
  • София
  • Мнения: 17 595
Тъй ли, и от къде то знаеш това? Би ли споделила източника?
Проблем ли има?

Не, никакъв - с изключение на пълната липса на достоверност на твърдението...

# 25
  • Стара Загора
  • Мнения: 135
Тъй ли, и от къде то знаеш това? Би ли споделила източника?
Проблем ли има?

Не, никакъв - с изключение на пълната липса на достоверност на твърдението...
Мисля, че казах "аз знам". Всички майки около мен включително и аз сме го правили в сряда и пак тогава ще го направя когато се наложи.

# 26
  • София
  • Мнения: 17 595
Тъй ли, и от къде то знаеш това? Би ли споделила източника?
Проблем ли има?

Не, никакъв - с изключение на пълната липса на достоверност на твърдението...
Мисля, че казах "аз знам". Всички майки около мен включително и аз сме го правили в сряда и пак тогава ще го направя когато се наложи.

Е, това все пак едва ли е най- достоверния източник.
Предполагам, че не би следвало да се прави от залез в Петък до залез в Събота. Всичко друго са нечии измишльотини. И не е хубаво да се налагат като ограничения на други хора. Хора, които биха искали да се порадват... когато на тях е удобно.

# 27
  • Мнения: 9 468
По мои съображения бих го направила през деня Peace

# 28
  • София
  • Мнения: 250
Направете го тогава, когато на вас ви е удобно. За мен това е приятен повод, да се съберем семейството и да се позабавляваме. Единственото условие е да си икарате приятно  Peace

katiABV, напълно съм съгласна с теб  newsm10

# 29
  • Мнения: 780
Не съм се съобразявала с дните.Май, беше неделя.
Сама си направих питката, да чакам тати...все едно да чакам писмо от арменския поп...

Общи условия

Активация на акаунт