Японски чай "Инхуа" - 5 част

  • 126 396
  • 483
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 0
Фрешка, аз посещавам фитнес, 3 пъти седмично засега по 30 минути  Laughing Начинаеща съм в това отношение и се надявам скоро да увелича продължителността и честотата на тренировките. Иначе се чувствам добре с чайчето и ще си го пия. Знам, че резултатът идва след месеци, а и не бързам да слабея. Не гледам толкова много кантара, за мен по-важно е как изглеждам   bouquet

# 421
  • Мнения: 49
Аз си се следя на кантарчето ... Отчет след вторият блистер - няма промяна, но продължавам Simple Smile

# 422
  • Мнения: 49
Първата кутия свърши ... финал: -2,6 (+0,4 след 3-тият блистер  Blush, ама аз съм си виновна, хапвах по малко, но от всичко)

Слънчогледка чакаме похвали и от теб  Hug

# 423
  • Мнения: 0
Здравейте!

Аз от чая определено не отслабвам, но ми действа много добре!
Заради ефекта му, понякога се налага да го пия през ден, а не всяка вечер.

Не мисля, че ще отслабна от него, но ...нищо не се знае  newsm78

# 424
  • Мнения: 0
Здравейте,

видях темата и въпреки, че не пия чая имам опит така да се каже. Майка ми го пие от години и според мен постигна ефект лениви черва. Не се отслабва от чая резултата е диуретичен.
Периодично го спират от производство и се запасява, но не може вече без него. Не мисля,че това е полезно.

# 425
  • Мнения: 0
Пих, пих и... нъц  Crossing Arms След две опаковки резултат на килограми няма. Виждам промяна в тялото си като цяло, но я отдавам на сериозните тренировки в комбинация с диетата. както и да е, продължавам да спортувам, да ям правилните храни и да видим какво ще стане  Peace Докато пих чая, ходех редовно до 00, но изпражненията бяха редички  Embarassed Надявам се полезното от чая да се е "натрупало" в мен и да видя ефект след като го спра. На всички останали- успех!   bouquet Явно при някои действа, при други-не и аз не съм от печелившите  Laughing

# 426
  • Мнения: 0
Аз да ви кажа съм на половината на втората опаковка и вече разбрах горе долу как действа.Чая според мен задържа вече свалените килограми и не позволява на организма да ги върне .Поне при мен така действа.Без някакъв режим към чая поразяващ ефект няма да има.А иначе аз съм много доволна защото 5-6 дена гледам да се храня умерено и свалям по 1-2 кила после няколко дена се храня както обикновенно и не качвам грам,после пак така.

# 427
  • Мнения: 0
mini_mouse==>, май наистина си права  Thinking И аз като пих чайчето, без значение колко ядох, стоях на едни и същи килограми. Така че тези, които се чудят как да задържат сваленото без кански глад и ограничения, ще оценят действието на чайчето  Peace

# 428
  • Мнения: 0
Да той е добър за повреме на диета и СЛЕД диета защото е адски трудно да запазим вече сваленото.Аз примерно свалям за 10-15 дена 6-7 кг с глад и много ограничения  и като започна стария си начин на хранене веднага връщам поне 3 кг  и след две седмици останалите 3-4кг.Но определено от както пия чая всяко свалено килце е трайно свалено независимо какво хапвам.Аз свалих 20 кг за 2 месеца и нещо и това от което истински се страхувам е да не се върна пак в началото,защото имам още доста за сваляне.За сега съм намерила своя начин,с който успешно да свалям лека полека и ще продължавам с чайчето.А някой да каже нещо повече за таблетките?Има ли смисъл да ги взема и тях или не?

# 429
  • Мнения: 49
Аз също се убедих, че докато приемам таблетките и съм на режим (диета+спорт) свалям килограми, но след като започнах да си похапвам сладко и спрях спортуването не качих свалените килограми, а си ги задържам, т.е. хапче или чай, ефектът е един.  Simple Smile

# 430
  • Мнения: 29
Аз изпих по 2 опаковки и от чая и от капсулите като ги пиех по 3 пъти на ден за по-добър резултат, но не свалих нищо и се отказах. Ходех по често по голяма нужда, но килограмите ми не помръднаха. Сега реших да си взема Мейзитанг А1 пък да видим какво ще стане. Искам да отбележа също че аз по принцип избягвам да ям хляб и сладки неща, но резултати няма

# 431
  • Мнения: 0
Аз да се похваля че продължавам да свалям кг.Средно по 1.5-2 кг седмично.Не знам дали е от чая или от "режима" на който карам но движението е надолу и това много ме радва.Изпих вече 2 опаковки чай почвам 3та.Ще споделям как вървят нещата.Успех на всички,не се отказвайте

# 432
  • Мнения: 49
Поздравления mini_mouse==>!
Аз съм на втора кутия, но това което свалих в началото, качих отново Cry
Ще изпия каквото съм купила, но нещо губя надежда да има ефект.

# 433
  • Мнения: 32 488
Браво на теб mini_mouse.
Мисля, че каквото и средство за отслабване да си купим, ако няма правилен режим на хранене и движение ефектът ще е нулев.
Аз спрях Инхуа чайа. Минах си на китайския зелен. Иначе свалих само 4 кг. Но не са от Инхуа, а от Шуслеровите соли. Но така се получи, че не можех да спазвам режим на хранене и не отслабнах много.

# 434
  • Мнения: 1
Kalan, разкажи ни как отслабна със Шуслеровите соли? Коя е комбинацията и каква е дозировката? Аз съм много доволна от солите, но ги използвам най- вече за грип и разкрасяване   Blush

Общи условия

Активация на акаунт