Мелодията на сърцето - 31: чуй я, виж я ,наслади й се

  • 24 673
  • 449
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 3 098
Йозшенер е страхотен.  Cry С душата си по4увствах болката му.

Дъщеря ми забеляза,4е Ламия за пръв път не си издърпа ръката от тази на Джемил.

# 376
  • Мнения: 910
Никой не може да живее с толкова злоба в себе си, още по-малко човек с толкова серизони емоционални дефицити като Кенан....
Той вече се самоубива, позволявайки тези чувства да го обсебват.

# 377
  • Мнения: 13
Ох тъжно, тези моменти като взима ръката й направо са ми толкова мили....
А Кенан не можа ли да поизчака малко, каква доволна усмивка само

# 378
  • Мнения: 275
Те ти Ламио избор Simple Smile
Ама и финала един - направо руска тройка.

# 379
  • София
  • Мнения: 1 430
боже, ще умра от мъка направо, този Джемил ми скъса сърцето smile3518 Weary smile3518
момичета, половината серия изпуснах, гледах само картинки #Cussing out #Cussing out
егати неканените гости
моля който качва серията във В-бокса да даде линк после, плиииз, ще съм много благодарна
серията е невероятна и искам да си я изгледам с текст #Cussing out #Cussing out

# 380
  • Мнения: 1 064
Здравейте!
Ох, последният кадър направо кърти - Ламия гледа през Кенан...

... Ламия за пръв път не си издърпа ръката от тази на Джемил.

Аааа, имаше още един път - като се срещнаха в студиото, когато Ламия щеше да снима втората си реклама. Тогава пак не си издърпа ръката, а Джемил се усети, че я задържа прекалено дълго и той я пусна.

Ееее, не мога да публикувам!

# 381
  • 221B Baker Street
  • Мнения: 1 950
джеми пак ме разплака  Confused

# 382
  • Мнения: 3 098
А Кенан не можа ли да поизчака малко, каква доволна усмивка само
Как да о4акваме мисъл в главата му,след вси4ко видяно от него?

# 383
  • Мнения: 1 064
Абе, Кенан как можа да отиде в съда, след като Джемил му каза за любовта си! Не можеше ли да прояви малко деликатност... А, извинявайте за повторението, ама направо съм възмутена. Кенан няма никакво уважение към чуждите чувства...

# 384
  • 221B Baker Street
  • Мнения: 1 950
Кенан и деликатност - няма такова нещо - той е толкова втренчен в себе си,че чувствата на другите изобщо не го интересуват  ooooh!

# 385
  • Мнения: 3 098

... Ламия за пръв път не си издърпа ръката от тази на Джемил.

Аааа, имаше още един път - като се срещнаха в студиото, когато Ламия щеше да снима втората си реклама. Тогава пак не си издърпа ръката, а Джемил се усети, че я задържа прекалено дълго и той я пусна.


Е,ние бяхме на по4ивка по това време,когато тя ставаше звезда.Не сме го гледали този момент.

# 386
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
http://www.youtube.com/watch?v=RckMIlJQI74 Това е!

# 387
  • Мнения: 3 098
А, извинявайте за повторението, ама направо съм възмутена. Кенан няма никакво уважение към чуждите чувства...
Той на себе си няма,как да уважава другите?

# 388
  • Разград
  • Мнения: 377
Здравейте, момичета!  Hug
Абе аз бях безпристрастна, но вече Кенан не мога да го гледам! В тази серия се видя каква душица малка е!
Свалям шапка на Джемил и на майсторската игра на Йозшенер!
Също така тук и Ламия много ми хареса! Вече е ясно че обича Джемил, но тя дали го разбра?!?
И аз поплаках денс!

# 389
  • Мнения: 0
Абе, Кенан как можа да отиде в съда, след като Джемил му каза за любовта си! Не можеше ли да прояви малко деликатност... А, извинявайте за повторението, ама направо съм възмутена. Кенан няма никакво уважение към чуждите чувства...
страшното е , че той НЕ може да види какво прави/причинява, защото този език не го говори... и е непрекъснато като слон в стъкларски магазин:(
а и който не уважава себе, си не уважава и другите....

Общи условия

Активация на акаунт