Как да изсветля боядисаната коса ? 2-ра тема !

  • 98 436
  • 202
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 3
Момичета,в начлото каквото и да правите резултата няма да е задоволителен(за жалост) и  аз минавам през такъв етап вече 2 месец.Пробвах обезцветителя на Бес,косата ми стана 10000 цвята(и аз бях с черна коса) последното което ползвах беше това  http://www.keune.bg/Cream%20Bleach-141.html ,като цяло съм доволна от тази марка,ако ви попадне и черната маска за коса,която е за много увредена коса,си я вземете,уникална е.На предната страница имам снимки да видите какви цветове съм била.Сега при мен е проблем ,че цвета не ми е равномерен ,според фриз-те нямало и как да стане това,само с ножицааааааааааааа,а аз вече доста си намалих косата.Ако някои знае изсветляваща боя,моля нека да сподели,и сложете някоя снимка ,за да видим резултати,след ползването на различни продукти Simple Smile

# 121
  • Мнения: 9
проблема е в цвета зависи какъв искаш да постигнеш ако искаш от черно до русо няма как да стане, за това помага наистина само ножицата за изравняване а аз искам шоколадово мисля че трябва да стане по лесно но и аз вече доста си намалих косата и не искам да я режа повече...

# 122
  • Мнения: 3
Днес ходих ОТНОВО за боя Sad ,продавачката ми каза,че сега имало някакво масло,което е на принципа на ремулвера,т.е. обезцветява ,но е сравнително щадящо.Интересното беше,че се смесва с 40% оксидант,а на мен това ми се вижда много.Ако някой проявява интерес може да разпита за подобен продукт Simple Smile

# 123
  • Мнения: 0
Здравейте,от много години се боядисвам с черна къна и всеки път когато реша да я пусна я боядисвам пак,заради светло кестинявата ми която излиза и ставам....муцка  Mr. Green Питала съм фризьорки,те казват че няма начин да се махне къната.Та сега съм решила да пробвам да си боядивам корените с най тъмното кестеняво което мога да намеря,поне да се слее докато падне къната.Въпроса ми е дали после тази боя ще падне или ще трябва да я чакам и нея да израсне,за да си ми остане естествения цвят???

# 124
  • Мнения: 72
И аз се боядисах но с черна боя започва да пада но надолу има лилав оттенък  hahaha но няма да си я боядисвам вече...

А за тва да се боядисаш с тъмно кестенява боя все пак и нея трябва да подържаш защото и тя ще падне малко по малко а и пак ще има разлика ... за да ти падне по естествен начин изисква много търпение в период от 4 до 5 години  Whistling  То има един шампоан с който се миеш и пада но ме е страх понеже имам чувствителна кожа да не получа някои нежелан страничен ефект  Simple Smile

# 125
  • Мнения: 9
tochiica моляте сподели за този шампоан как се казва, какъв е колко пъти се използва ще ти бъдем много благодарни ..

# 126
  • Мнения: 72
СТАВА СЪЩО И С ТОЗИ ПРОДУКТ
ДЕЙСТВИЕ

COLOR OFF Е НЕОБХОДИМИЯ ПОМОЩНИК НА ВСЕКИ ФРИЗЬОР!

ОТСТРАНЯВА ЦВЕТА ЧАСТИЧНО ИЛИ ЦЯЛОСТНО!

КОСАТА ОСТАВА ЖИЗНЕНА И ЗДРАВА!

НЕ ОБЕЗЦВЕТЯВА И НЕ ИЗСВЕТЛЯВА ЕСТЕСТВЕНИЯ ЦВЯТ НА КОСАТА!

Единствено с COLOR OFF може да премахнете за един ден напълно всички черни, червени и други тъмни цветове от косата и веднага след това да нанесете боя за да смените тотално цвета на косата, без да я увредите с агресивни продукти. COLOR OFF е уникален продукт, който отстранява частично или цялостно боята за коса, без да променя или изсветлява естествения цвят на косата. Не съдържа амоняк и е изключително деликатен към структурата на косъма и скалпа. Пшеничните протеини предпазват и подхранват косата.

УПОТРЕБА

ЦЯЛОСТНА КОРЕКЦИЯ
1. Прилага се на здрава, суха коса.

2. Смесете равни части (напр. 30 мл. + 30 мл.) от Флакон 1 (Редуктор) и Флакон 2 (Катализатор). Нанесете сместа с помощта на гъбичка бързо и равномерно върху косата.

3. Покрийте много добре с найлоново стреч фолио или с пластмасова шапка, за около 30 минути, или 15 минути, ако използвате затоплящ уред. Проверявайте често степента на отпадане на изкуствения цвят върху определен кичур коса.

4. Когато желаният резултат е постигнат, изплакнете добре и измийте косата с освежаващия шампоан за боядисана коса на Vitality's. Оставете шампоана да престои от 3 до 5 мин. изплакнете добре, подсушете и нанесете на косата СТАБИЛИЗАТОРА за неутрализиране на процеса. Оставете да престои 5 минути, след което изплакнете добре отново косата.
ВАЖНО: Ако косата е боядисвана продължително време с черна или друг цвят боя и изкуствения цвят не е отстранен успешно може да се наложи да повторите процедурата и задължително ползвайте загряващ уред.

5. Подсушете косата и нанесете желания цвят. За по-добър резултат използвайте нюанс с един тон по-светъл от предварително избрания. Ако не боядисвате с нов цвят за финал нанесете маска със силикон и кокос или маска с бамбук на Vitality's. Оставете да престои 10-15 минути и изплакнете.

ЧАСТИЧНА КОРЕКЦИЯ: Да просветлим цвят, който е станал много тъмен или пепеляв.
1. Смесете 10 мл от редуктора с 10 мл от катализатора. Добавете 20-30 мл от шампоана за боядисани коси на Vitality's.

2. Нанесете сместта на желаното място и я оставете да действа 5 - 15 минути (като често проверявате избрания кичур коса).

3. Когато желаният резултат е постигнат, изплакнете добре и измийте косата с освежаващия шампоан за боядисана коса на Vitality's. Оставете шампоана да престои от 3 до 5 мин. изплакнете добре, подсушете и нанесете на косата СТАБИЛИЗАТОРА за неутрализиране на процеса. Оставете да престои 5 минути, след което измийте отново косата.
Да не се прилага на коси третирани с къна или метални соли.

# 127
  • Мнения: 72
п.п : Извинете не видях че съм качила цялата информация

Последна редакция: ср, 30 мар 2011, 12:03 от tochiica

# 128
  • Мнения: 72
Сутринта си сложих и има ефект  Peace

# 129
  • Мнения: 0
tochiica Мерси   bouquet

# 130
  • Мнения: 89
сега и ако споделите цента и от къде мога да го поръчам  Flutter

# 131
  • Сoфия
  • Мнения: 295
Здравейте   bouquet
И аз имам същия проблем-боядисвам се черна,обаче с боите на Лореал,без амоняк.
Пада ми доста бързо цвета,а и никога не съм била гарваново-черна.
Сега ми се иска да се боядисам кестенява (ест. цвят ми е тъмно-кестеняв)-
средно кестеняво.Доста ми падна черното и опитах с Палете ,златно мокачино-
хвана ме леко в корените и има лек оттенък,но на долу си стои черното  Sad
Трябва ли да изчакам още да падне черното ,или да пробвам с обезцветител и ако
с какъв ще ме посъветвате  newsm78

# 132
  • Мнения: 18
Точица, моляте да споделиш откъде си взела този продукт, защото аз гледах в един сайт но там не пишеше ценна и пратих запитване, но не ми отговориха.

# 133
  • Мнения: 9
tochiica сподели на каква цена го взе и след като си се мазала вече с него сподели резултата с какъв цвят си била, колко е бил напластен и колко падна от него , какво се получи при теб на теб разчитаме...благодарим за подробното инфо което си дала..!!!

# 134
  • Мнения: 72
Леля ми ми го поръча тя е фризьорка и много от клиентките и са се оплаквали че не могат да си възвърнат естествения цвят та тя се нави да го търси и като го видях и го взех моментално без да я питам  hahaha  проверих и в интернет за повече информация и го открих и в този сайт  http://www.vitalityclub.bg  а и сложих цялата информация ... косата ми отново си е тъмно кестенява и се радвам вече няма да се еб*ват с мен че имам лилава коса  Mr. Green много съм доволна   Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт