В корема на нашите НОЕМВРИйки ритат малки лудорийки-39

  • 15 317
  • 292
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 418
Момичета , вас болят ли ви гърдите ...
Мен зърната и вътре в гърдите сякаш нещо ме прорязва като игла ...
Отдавам го на това че някой от каналчетата са се запушили и сега се отпушват но дали е така...
Иначе имам коластра, малко ако стисна зърното тогава излиза, но не се притеснявам особенно от това  newsm78
По са ми притеснителни тези Бодежи  Twisted Evil


Милейди  Hug Лягай и почивай... колкото по късно се роди бебчето толкова по-добре... Така че всеки ден е от значение ... Трудничко е знам но резултата ще те накара да забравиш после всички мъки  Heart Eyes

# 61
  • Мнения: 21
*MILADY*, кураж!
С теб сме! Продължавай да си почиваш и всичко ще е наред  Hug

# 62
  • София
  • Мнения: 225
*MILADY*  -   Praynig, не остана много. Гледам по лентичката ти, че си 7-ми месец вече, както е писала koldia всеки един ден в повече от значение.  Много fingerscrossed и  Hug!


Гърдите и мен взеха да не наболяват, но много леко, не забелязвам обаче други промени в размер или коластра да се е появила.

# 63
  • Мнения: 334
Здравейте момичета!

Не съм писала отдавна, но иначе ви чета редовно. Днес на връх рождения ми ден бях на ФМ при Марков по съвет на лекаря, който ми води ЖК. Бебка се развива много добре, но се оказа, че е с на няколко пъти омотана пъпна връв около вратлето. Аз много се притесних, и той ме посъветва от тук нататък строг контрол - понеже живея до Майчин дом  - по няколко пъти в седмицата  запис на тоновете. Направо изтръпвам от ужас и страх да не се случи най-лошото Confused

# 64
  • Мнения: 718
Кло, и аз ги имам тия бодежи  Rolling Eyes Не знам на какво се дължи, отдавам болежките на растежа на гърдите, понеже моите бавно и славно се уголемяват  Laughing
Милейди, не се отчайвай  Hug Продължавай активно да почиваш, ако трябва ставай само за WC, нещата ще се наредят. Щом сме избутали до тук, ще устискаме и още малко  smile3503 Опитай да се разсейваш с нещо, депресията с нищо няма да помогне на теб и бебо. Пожелавам ти мъничето да изчака до термин  Hug
Дени, щом док ще следи как е бебчето, значи всичко ще е наред  newsm10




# 65
  • Мнения: 165
Здравейте мамчета.
Аз съм горе-долу добре. Не се оплаквам. Малката също е добре.
НЕспането при мен е на етапи засега - две - три вечери си спя нормално, една се кокоря. Засега е поносимо
*MILADY* горе главата - то не остана
седмиците на бебка са относителни. Понякога 1 милиметър може да даде отклонения не се притеснявайте. Богородичка да е с нас и това е. Само да са здравички - дали по-малки или по големи не е толкова важно.
Аз като се замисля сега влизам в 8 - ми месец, а съм през никъде с покупките и с парите и  ooooh! призлява ми направо.
Както и да е
Желая ви приятен ден и все по-малко неразположения

# 66
  • Мнения: 95
*MILADY* - Стискай, мила! Казвай си като мен "Да мине и днес" и ще видиш как някак си отлитат, като не мислиш за след 2 месеца  hug hug hug

Клодиа - Гърдите си ме болят от както съм забременяла smile3516 И зърната са си ми чувствителни, но "бодежи" нямам

Янечек - Още 14 дни и ще си имате първокласник... Честито!  smile3523 smile3529

Злитова - И аз съм с почти перманентно гадене и току сготвя нещо изключително вкусно ( с много продукти ) после всичко заминава на вятъра! Файда за "Ф"кусотийките tantrum tantrum tantrum

Такаа, аз изчистих  clean, минах с моп, забърсах прах и сега пааак скука до към 15-16 ч. когато ще започна да готвя нещичко за вечеря  cook cook
Но до тогава - свиквайте тууукккк съъъмммм  smile3534 И няма пък да си ходяяяяя  gydi

Нана5кова - Вчера се чудех къде се изгуби, мислех да ти дам СЪРЧ  google Честито влизане в 8-ми месец. Аз съм утре! А за покупките - нищичко не съм купила, не че имам и средствата, споко, имаме още 2 месеца   action032  action032

# 67
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Здравейте и от мен!
И мен ме болят гърдите, дори когато без да искам ги докосна с ръка.

Милади, не се отчайвай. Само трябва да си търпелива и да не ставаш
много-много от леглото.

Аз вчера си направих голямо пазаруване.
Само за мен. И аз съм човек в крайна сметка.
Макар че сега съм дебела, тромава и задъхваща се.  Mr. Green

# 68
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
tetka123 кг не са критерий,може да са толкова,може и да не са,има други параметри,които са по-важни.Пък това,че мъжът се е оказал дама,да е жива и здрава.
deni_  Честит рожден ден!   bouquetДа си жива и здрава,много обичана и щастлива мама на пухкаво ноемврийче.Не се притеснявай,щом докторите следят бебчо,всичко ще е наред.
Днес и една друга мама има РД,но се спотайва.
Срамежливка.Честито и на теб,жива и здрава мама на прекрасно бебче.  bouquet

*MILADY* дръж се,мила,още малко остава,всеки ден е от значение. Hug
На мен ми се появи друго неприятно усещане,не е болка ,но отзад на лявата плешка кожата ми е като изтръпнала,чак до под мишницата.Все едно съм се одраскала,леко ме дразни.Не знам на какво се дължи сега тази гадост.
Пък това бебе днес играе футбол,то голямо ритане,чак крака му напипвам. Mr. Green

# 69
  • Пловдив
  • Мнения: 585
Срамежливка, deni_ - ЧРД  newsm59 да сте живи и здрави и здрави ноемврийчета да родите. Дени щом доктора е казал, ще следиш колкото е нужно и най - вече ти трябва да си знаеш да следиш движенията на бебето по - често! Богородичка да ви закриля  Praynig

Милейди - лежи си и това е. Ще помътим още малко - не остана.

нана
- аз мисля вече да почвам да оглеждам. даже днес навих мъжа ми дапоогледаме за кошарка.

Кло - и мен ме болят гърдите.

Стеле, Злитова
- и аз връщам  Sick ужасно е.

Радоска - моите впечатления са като на другите момичета, но пак ще ида  на тези лекции, защото ми беше луд кеф да прекараме деня заедно и как не се наговорихме  Crazy

Последна редакция: вт, 01 сеп 2009, 13:01 от xelita

# 70
  • Мнения: 418
Леле, какво открих преди малко на крака си  Twisted Evil Twisted Evil Една голяма синина около 10 см. дълга и 3 см. широка.... Shocked Shocked

Онзи ден щях да падна в банята като влизах в ваната се подхлъзнах и си ударих крачето... Заболя ме, но нали нямаше поражения на тумбака не му обърнах внимание ... Сега като погледнах мястото, чак ме хвана страх ...

Май повече няма да влизам във ваната  #Cussing out

Честит Рожден Ден!

Здраве и щастие и много много любов от татковците и палавниците ви[/color]

# 71
  • Мнения: 97
elvireste - мерси - то в същност е доста малко балкончето и беше доста по-зелено преди да замина на море - през това време някаква гад ми опаса де що видя зеленко и цветенце. Яд ме е , че нямам време да си седя там. Дано се задържи по-дълго топлото време през есента.

klodia - сложи си от тези гумените стелки във ваната - може голяма беля да стане за едното нищо. Пазене му е майката.

Милейди - ще устискаш - само спокойствие и топла храна. Не могат ли да те закрепят с лекарства или нещо друго - не ги разбирам много нещата...... newsm78

# 72
  • Мнения: 1 014
Здравейте мамчета!
*MILADY*, лежи и гледай да ставаш само при нужда мила.
Аз днес с целия си акъл се качих сутринта на колата, да закарам малкия на предучилищна. Сама си създавам главоболия (такова движение имаше... къде съм тръгнала...). И не стига стесът от шофирането, ами и детето ми се разрева така здраво (днес му е 2-ри ден и още не е свикнал) и сега сърцето ми е свито и постоянно ми се плаче.
Оплаках ви се  Sad. Извинявайте, ако съм ви натоварила!

# 73
  • Мнения: 25
И аз да се запиша.
За болките в гърдите и аз ги имам даже и бодежите,но не постоянно само понякога.А коластра нямам.
За бебчо още никакви покупки не съм правила,но започвам да се ориентирам за количка и легло.Сега гледам списъците от няколко дни и се надявам всичко да подготвя по-натам защото според мен още е рано.
За спането все още не съм имала вечер през която да не мога да спя но много ми е неудобно.Понякога се случва да се повъртя час- два но после си заспивам.
За говоренето - много често си говоря на бебка и не ме притеснява даже като започна да й говоря тя ми отговаря с ритниче и таткото също й говори.Вечерта беше доста активна даже и таткото не успя да я успокой чак като си легнах се върта,бута и спря.
Някъде бях чела че не било хубаво бебето да е много активно това вярно ли е?Първо се чудиш защо от 10 мин не ритало а като започне да рита защо рита ужас  ooooh!
Комикс много се радвам за вас и на всякъде следя твоите отговори  Hug

# 74
  • Мнения: 257
Привет мамчета!
Милейди,миличка съчувствам ти много!Защо ли все трябва нещо да ни тормози...Знам от опит,че не ти се лежи вкъщи,знам и че с това лежане си мислиш за лоши неща,но нямаш избор.Още малко остана,трябва да сме търпеливи  Hug Heart Eyes Hug Ще пазим леглата и това си е...
Срамежливка, deni_ ,честит рожден ден и на двете! newsm59Да сте живи и здрави и да пазите пупите!Много късмет и любов ви желая!
Нана и ние още нищо не сме купили за бебка.Все си казваме,че има време.А и сякаш сме си суеверни малко Embarassed
Хайде оставям ви за сега,да пишете само хубави неща NaughtyЛек ден!

Общи условия

Активация на акаунт