Отговори
# 300
  • Мнения: 4 187
Имаме нужда от нова тема, желаещи да я пуснат има ли  Grinning?

# 301
  • Всеки ден трябва да се инжектираме с малко фантазия, за да не умрем от реалност: Рей Бредбъри
  • Мнения: 4 327
star и аз това си мислех ... ама си нямам и идея как става  Wink
Така, че ... бия отбой по този въпрос  Tired

# 302
  • Мнения: 304
Добро утро и от мен!
Днес направо се успах -станах преди 15мин. и сега така ме мързи,че нищо не ми се попипва.Видях,че снощи сте си писали за иментата.Аз ще си имам страхотни проблеми с родата на мъжо по този повод-те си имат родови традиции по отношение на кръщаването на първия внук на рода,а сега това ще е нашия бебо-първи правнук на рода.Аз съм си решила още от 14 годишна ,ако имам момче как ще се казва и сега не си отстъпвам от решението.Даже има музика в името комбинирано с фамилията,а и няма да се казва на никого!!!Обачееее......
Като отявлен инат ще си отстоявам своето оначе,а и най-хубавото е ,че мъжле е зад мен плътно-и на него му харесва името,което съм избрала.Даже вчера като ни пита една приятелка дали сме мислили за име,той твърдо отвърна,че сме го избрали и така ще си се казва.На мен ми стана много забавно,защото звучеше така ,все едно убеждава майка си hahaha.
Мързи ме ли-я как съм се разписала по никое време Joy!!!
Айде,мацки,лек ден!!!

# 303
  • Мнения: 7
Добро утро Simple Smile
Благодаря за страхотната закуска   bouquet
Гледам имената снощи сте обсъждали. Аз много искам детето да има имен ден. Двамата с таткото имаме именни дни на едни от най-хубавите християнски празници. Страхотно е защото всички приятели се сещат за теб и празника е неописуем, по-хубав и от рождения ден. Аз лично си мисля ако е мъж да се казва Ивайло или Константин, а ако е девойка Ивайла или Камелия. Естествено буквичките са на единия дядов и баба. Лично аз много харесвам и Ангел и Ангела, но пък съм чувала, че на починал човек не било хубаво да се кръщава първа рожба, а така се е казвал бащата на моя мъж. Има време, така че ще го мислим още.
Иначе предложенията в генерато за имена бяха умопомрачителни  Joy
Пожелавам ви хубав ден с много усмивки.  Hug

# 304

Общи условия

Активация на акаунт