Перла-филмът,който ще остане в сърцата ни-15

  • 40 962
  • 441
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 1
Благодаря за линковете, mimola! Hug  bouquet

# 421
  • Мнения: 199
Някой може ли да даде линк за вчерашните серии

# 422
  • "Перла"
  • Мнения: 1
cassiopea 
за нищо,превода не е нещо,ама толкова е могъл потребителят,
все пак е нещо Simple Smile
 
 

# 423
  • Мнения: 1
cassiopea 
за нищо,превода не е нещо,ама толкова е могъл потребителят,
все пак е нещо Simple Smile
 
 

Пак се разбира! Wink

# 424
  • Мнения: 342
Аз нищо не разбрах,много са объркани линковете
еп 81 еп 100;частите и го зарязах  Peace

# 425
  • "Перла"
  • Мнения: 1
.::Перличка::. Ако си го гледала на турски филма и ти става ясно за какво иде реч по последователността.Наистина ,че се преведени хаотично епизодите,това е избрал човека ,това е превел.Пак е нещо Simple Smile

# 426
  • Мнения: 0

това е 75. , излъчен в Турция и Румъния. В оригинал сериите са 100 (от по 75-80 мин).
Тук гледаме орязания вариант от по 46-48 мин. и затова при нас сериите са 161.

Тоест и номерацията е друга. Това, което виждате в този епизод, при нас ще е 120-121еп.

Иначе това е финалният 100 еп.  http://vbox7.com/channel:95397?&page=7  (по нашата номерация 161)

Последна редакция: пт, 04 сеп 2009, 15:33 от BGpapa

# 427
  • Мнения: 84
Здравейте Перли!!!

Аз от снощната серия и от поведението на този Енгин се потресох....имах чувството,че мен удря този.....и толкова злобен.
Така се разстроих,така....че сърцето ме болеше направо.НЯмах никакво желание да влизам,да чета,дакоментирам.Легнах си разстроена...ужас направо.

Нямат ли в Турция закрила на жената? Или то като на филм уж.

Харесва мифилма,как са снимали,отгоре,отдолу,лицата им,израженията,все едно гледаш артиста в лицето.

Точно заради това имах чувството,че този се надвесил над мен и ме бие..........

# 428
  • Мнения: 0
Здравейте Перли!!!

Аз от снощната серия и от поведението на този Енгин се потресох....имах чувството,че мен удря този.....и толкова злобен.
Така се разстроих,така....че сърцето ме болеше направо.НЯмах никакво желание да влизам,да чета,дакоментирам.Легнах си разстроена...ужас направо.

Нямат ли в Турция закрила на жената? Или то като на филм уж.

Харесва мифилма,как са снимали,отгоре,отдолу,лицата им,израженията,все едно гледаш артиста в лицето.

Точно заради това имах чувството,че този се надвесил над мен и ме бие..........

отвратително. А гледа ли втора серия на ПЪТИЩАТА НА СЪДБАТА? Галип направо я размаза жена си...
http://vbox7.com/play:d2c6703a след 3 мин, после след 8.45
Просто...  отвратително. Ако не издържаш да гледаш такива неща, по-добре не гледай, гадно е.
Даже и в момента ... в 9 еп. , пак я млати, сега дават по бТВ

# 429
  • София
  • Мнения: 375
Здравейте Перли!!!

Аз от снощната серия и от поведението на този Енгин се потресох....имах чувството,че мен удря този.....и толкова злобен.
Така се разстроих,така....че сърцето ме болеше направо.НЯмах никакво желание да влизам,да чета,дакоментирам.Легнах си разстроена...ужас направо.

Нямат ли в Турция закрила на жената? Или то като на филм уж.

Харесва мифилма,как са снимали,отгоре,отдолу,лицата им,израженията,все едно гледаш артиста в лицето.

Точно заради това имах чувството,че този се надвесил над мен и ме бие..........

за съжаление има много такива жени които са малтретирани по този начин,
но както тя му каза - има разплата за всичко... Whistling

# 430
  • Мнения: 1
Леле майко, какъв актив сте записали  Shocked

А дали наистина са раздробили до 160 серии тука??? no no
Май трябва от 21.09 и аз да променя програмата - ще се връщам от първа серия пак да гледам, че то ще изгубя нишката...
 
А Перличка дали подготвя новата темичка??????? smile3508

# 431
  • Мнения: 84
Здравейте Перли!!!

Аз от снощната серия и от поведението на този Енгин се потресох....имах чувството,че мен удря този.....и толкова злобен.
Така се разстроих,така....че сърцето ме болеше направо.НЯмах никакво желание да влизам,да чета,дакоментирам.Легнах си разстроена...ужас направо.

Нямат ли в Турция закрила на жената? Или то като на филм уж.

Харесва мифилма,как са снимали,отгоре,отдолу,лицата им,израженията,все едно гледаш артиста в лицето.

Точно заради това имах чувството,че този се надвесил над мен и ме бие..........

отвратително. А гледа ли втора серия на ПЪТИЩАТА НА СЪДБАТА? Галип направо я размаза жена си...
http://vbox7.com/play:d2c6703a след 3 мин, после след 8.45
Просто...  отвратително. Ако не издържаш да гледаш такива неща, по-добре не гледай, гадно е.
Даже и в момента ... в 9 еп. , пак я млати, сега дават по бТВ

ООООО не мога да гледам такива работи
чесно казано негледам други търски филми освен Перла и Мелодия на сърцето
С Последния много се ядосвам.......нямам време да гледам,имам занимания с малката.

# 432
  • София
  • Мнения: 375
160 сирии  Shocked Shocked Shocked
аз смятах че ако са 128 ще го дават до 15 ноеври, пък ако са 160 това значи че ще свърши към 29 януари...
кой ще ги чака до тогава, тия акъл нямат..... #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 433
  • Мнения: 1
Не знам дали знаете, но ББ в една от сериите дъщеричката им Мелек ще вдигне висока температура и Инджи и Мехмт ще стоят цяла вечер в болницата неотлъчно до бебчето Sad

# 434
  • Мнения: 1 650
ВВ[color=black ]..............[/color],[color=white ]..........[/color]Ох, не успявам!

Общи условия

Активация на акаунт