Мека мебел - 5

  • 180 417
  • 905
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 37
Просто имат два варианта възможни... Не правят всякакви.
Това е често случаят и при други фирми и модели - имат по-малка и по-голяма версия...
- да се намеси кака Мерудийка...  newsm62

# 286
  • Варна
  • Мнения: 1 571
ТУТИ, блаодаря ти  Hug
Krista_di явно не е точно така, виж тук не е даден размер 2.00/2.50 а на ТУТИ са им направили.

# 287
  • Мнения: 37
Може и да греша. На нас също ни го предложиха като вариант 2-2,50 - по-малка версия, но не сме питали за други размери - по-нестандартни... То сигурно си зависи от модела - доколко могат да се намалят отделните части - ако е така разделено на седалки.

# 288
  • Мнения: 6
Ние пък си купихме един диван българско производство с кожа от Италия. Мн е удобен и като за естествена кожа е с добра цена.
Само ме е яд, че избързахме, защото сега има промоция. www.evrodom.eu, а е произведен от Начеви Сливен.

# 289
  • Мнения: 1 418
Дивана е на модули.Можете да питате какви размери точно предлагат.
2/2.5 ни устройва напълно.

# 290
  • Варна
  • Мнения: 1 571
И мен 2/2.5 ме устройва идеално Peace Ако се спра на него, ще настоявам да ми кажат всички възможни размери.
А как е за спане? Вашите имат ли механизъм? Ламелените май не са от най-добрите. Няма да ми трябва за постоянно ползване, само за гости.

# 291
  • Мнения: 404
Ние пък си купихме един диван българско производство с кожа от Италия. Мн е удобен и като за естествена кожа е с добра цена.
Само ме е яд, че избързахме, защото сега има промоция. www.evrodom.eu, а е произведен от Начеви Сливен.

Със здраве да си го ползвате. Много е красив.
Това модел Queen ли е? Моля те, кажи какви размери е и има ли механизъм за спане? В какви други цветове се предлага? Какъв е пълнежа?

# 292
  • Мнения: 1 418
И мен 2/2.5 ме устройва идеално Peace Ако се спра на него, ще настоявам да ми кажат всички възможни размери.
А как е за спане? Вашите имат ли механизъм? Ламелените май не са от най-добрите. Няма да ми трябва за постоянно ползване, само за гости.
Ние не искахме механизъм.Неприятно ми е гостите ми да
ми спят в хола,още повече,че е свързан с кухнята.
Сутрин ставам рано,пия кафе,пуша...не мога да се
съобразявам с тях.Имаме една стая,която ползваме
за такива случаи.

# 293
  • Мнения: 6
Ние пък си купихме един диван българско производство с кожа от Италия. Мн е удобен и като за естествена кожа е с добра цена.
Само ме е яд, че избързахме, защото сега има промоция. www.evrodom.eu, а е произведен от Начеви Сливен.

Със здраве да си го ползвате. Много е красив.
Това модел Queen ли е? Моля те, кажи какви размери е и има ли механизъм за спане? В какви други цветове се предлага? Какъв е пълнежа?

Мерси, мерси! И аз съм много доволна! Има механизми за релакс или както там им казват - седалките се издърпват и става доста широко. Според мен може някой гост да спи на него без проблем. Размерите са 270/170 см. Има възможност и за по-голям размер, но при нас не се събира!
Седалките са доста дебели, около 25 см. Мисля, че е пенополиуретан, т.е. това май е същото като дунапрен.
Мъжът ми го хареса, защото пълнежът не е рехав и хората в магазина ни обясниха, че така е сигурно, че няма да се сплеска.
Когато дойде дивана се наложи да свалят седалките, за да влезе в апартамента
и видях, че отдолу е с решетка от ластици, която го прави удобен за седяне. Аз съм си заплюла лежанката Simple Smile
Ако този модел не ви се събира, в Евродом Бургас, от където ние пазарувахме предлагат изработка по размер, ако моделът позволява.
Ние първоначално харесахме един друг с по-малки размери, но като видяхме Куин мн ни хареса и си променихме решението.

Аз доста проучвах за диваните преди да изберем, защото майка ми си купиха един уж немски диван и не издържа и 1 година.
Ако ви се налага да спите на дивана всяка вечер, според мен е най-добре с един механизъм, който е като чекмедже или пък с падащ гръб.
Ламелните механизми не стават за всяка вечер. В квартирата ни имахме такъв и беше неудобно. За резервно легло става обаче.

# 294
  • Мнения: 404
Къде в София може да се види този модел? Ходих до Лабиринт, но там имаше само Канзас, който ни е голям, но иначе наистина беше удобен.

# 295
  • Мнения: 128
Да ви споделя нещо!По-отдавна в темата писах за нашата злополучна поръчка на диван.Ставаше въпрос за това,как са ни объркали ориентацията на ъгъла.Е,поправиха си грешката.Дивана е у дома и на мен ми харесва много.Изобщо няма да казвам как го вкарахме...вратите ни не са от най тесните но се наложи да се разглобят някои неща по дивана за да влезе.Но ,не за това ми е думата!Ужасно съм притеснена,защото се оказа че облегалката на дивана е сякаш прекалено въздушна.Някак си,с много малко пълнеж,ако ме разбирате.Една вечер седяхме облегнати и имам чувството че облегалката има вече лека вдлъбнатина,а какво ще стане след месец,а след година... ooooh!
Дивана си дойде с гаранция,но не сме го купили от производителя ,а от магазин който продава на различни фирми.
Айде,оплаках ви се! Sad

# 296
  • Мнения: 37
На мен същото не ми хареса в този диван Канзас на ТЕС-А/Братя Начеви - изглеждаше ми удобен, но сякаш пълнежът на седалката беше много рехав, имах чувството, че седя върху дъската отдолу. А иначе съпругът много се е влюбил точно в този...
Ако имате такива притеснения, потърсете ги по-скоро - би трябвало да си го оправят.

 smile3547Аз все още не съм си избрала нищо и посещавам темичката за вдъхновение. Хайде,  мили сестрички по съдба, споделяйте!

# 297
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
На мен същото не ми хареса в този диван Канзас на ТЕС-А/Братя Начеви - изглеждаше ми удобен, но сякаш пълнежът на седалката беше много рехав, имах чувството, че седя върху дъската отдолу.

Добре, че казахте, защото и ние си бяхме харесали този модел.

# 298
  • Пловдив
  • Мнения: 2 202
Ние преди седмица си купихме от Перфекта диван, много съм доволна, удобен е и не е толкова твърд като повечето български, които спестяват от дунапрена  Laughing

# 299
  • Sofia
  • Мнения: 9 719
Сега е момента да си изберете, онзи ден гледах по магазините и навсякъде има коледни промоции Peace

Общи условия

Активация на акаунт