МAРТенче-диваче за купони плаче!

  • 10 245
  • 289
  •   1
Отговори
# 45
  • Варна
  • Мнения: 858
Здравейте, момичета  Hug
Аз влизам да ви почерпя и ... какво да видя .... наистина много ме трогнахте, благодаря на всички за прекрсаните пожелания  Hug
И сега да ви разкаже нещо  Blush  Тази нощ мъжа ми като се върна от работа в 4.30 и ме събуди. Както ви казах при нас нощите са кошмарни и тъкмо съм заспала за поредната 30-минутка и чувам: Бебче, бебче, събуди се, миличка, искам да ти подаря нещо мъничко, може ли да се събудиш.... След известно време се усетих че не сънувам. Отворих си очите а той вика : Ще се омъжиш ли за мен и държи кутийска с годежен пръстен  Crazy   Heart Eyes Та и и за това да почерпя, вече сме официално сгодени  Blush




Вероники, добре завърнала се, липсваше ни  Hug
Елвинг, честит рожден ден на свекито ти   bouquet
И баща ми има рожден ден днес, да му че честит и на него   bouquet

# 46
  • Мнения: 288
Мале,Десиии... cry Направо настръхнах!Много романтично!Рядко се срещат вече такива мъже,да знаеш,пази си го! Mr. Green
А честито!!! Hug

# 47
  • Мнения: 170
Dessiss: Ей, че хубавo начало на деняяяя! Simple Smile Чак на мен ми стана едно такова готино..

Първо честит ти рожден ден! Пожелавам ти много здраве, любов в къщи, късмет в живота, парички в джобчетата и мноооого усмивки!
И честит годеж! Наистина мнооого романтично предложение!
Пожелавам да запазите искрите такива и след поне още 50г!

  bouquet

# 48
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Честит рожден ден на ДЕСИ   bigdance2
Да си здрава и все така красива и обичана   bouquet

# 49
  • Мнения: 267
Десис,миличка,честит ти двоен празник  Hug
все така да бъдеш обичана и многоооо щастлива  Heart Eyes Hug

# 50
  • Мнения: 68
Вероники,добре дошла,бяхме се затъжили за теб. Hug
Деси,честити рожден ден на патерици,а за предложението за брак ,нямам думи,мъж ти е много романтичен,ЧЕСТИТО.

Ние от вчера пълзим(стил червей),но важното е че се предвижва в желаната посока и има мир и спокойствие.
Сложихме си и последния пентаксим, бяхме малко нервни,но  вече сме добре.
Сутринта дадохме ,кръв и урина и сега си чакаме резултатите.Дано всичко е наред ,че нали трудно ни върви захранването.

Зеленко,вие как сте,започнайте ли с пюретата?

хубав ден

# 51
  • Мнения: 698
Ех, Дес и аз се развълнувах. Много романтично наистина. Честито и да се обичкате много.
Мацки, да ви питам.....понеже скоро ще почваме пюрета и се оглеждам, но това което видях в Кауфланд и близките аптеки и магазини е, че няма голям избор на ХИП. Знаете ли къде има голям избор?
И оше нещо да питам. За картите на Памперс дето се лепят точките. Проверих в няколко детски магазина, но нямаха ?????????????
Хубав ден и зао за сега от мен  Hug
P.S  Зеленко, много интересна статийка   bouquet

Последна редакция: ср, 02 сеп 2009, 14:20 от kikoimery

# 52
  • Мнения: 660
Деси, много романтично предложение за брак. Чак ме просълзи. Много щастие ви желая от сърце и цял живот така влюбени да сте.

Вероники, добре дошли. Вчера се бях сетила за вас. Дано успеем и да се видим на някоя среща.

Отивам да дремна и аз с дребното, че едва гледам. Tired

# 53
  • Мнения: 305
Ей Деси, направо ме просълзи!

Честит рожден ден мила и честит годеж! Пожелавам  на цялото ви семейство много здраве и успехи! Бъдете много щастливи и като за начало пожелавам повече спокойни нощи! Simple Smile

# 54
  • Мнения: 69
малей dessiss  Heart Eyes всичко хубаво на теб и цялото ви семейство,много щастие,късмет и любов цари до края на дните ви  bouquet  (стана ми много хубаво)

   

# 55
  • Стара Загора
  • Мнения: 135
Вчера се бях сетила за вас.
И аз така!

Деси честито ти и сгодяване. Страхотна изненада си получила. Браво   bouquet

Момичета някоя от вас може ли да ми каже кога на пазара вече има червено цвекло. Искам да купя и като правя пюрета на Симона да и сложа да я пробвам дали ще го яде!

# 56
  • Мнения: 105
Деска, честит рожден ден и честит годеж   bouquet Желая ти много здраве, късмет и дълги щастливи дни заедно с децата  Hug

# 57
  • София
  • Мнения: 263
Олее, тема, пълна с цвутя, панделки и финтифлюшки- само така!
Десис, честит Рожден ден и честит годеж!  bouquet
Всичко което си пожелаеш да ти се сбъдва бързо и лесно и да му се наслаждаваш от сърце, с любимите си същества до себе си!!!
                                        

Вероники  Hug Hug

За среща в Несебър или Слънчев бряг мисля, че ще съм на линия в събота- дали ще е останал някой. Не ми отговаряйте тук, че ние и днес сме в  Казанлък- утре тръгваме към морето и там нямаме нет. Аз ще ви пиша смс-и, да се организираме.

# 58
  • Мнения: 64
Desiss,

Честит рожден ден и честит годеж!

            newsm51

# 59
  • Мнения: 645


Деска честит ти троен празник. Желая ти да си много щастлива и любимите хора да са винаги до теб.

Вероники
и аз тия дни си мислех за теб. Как стана банята?

Слънце за цвеклото не знам, но мерси че ме разбра правилно.

Последна редакция: ср, 02 сеп 2009, 17:31 от КаЯна

Общи условия

Активация на акаунт