Билки при киста ?

  • 94 478
  • 106
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 1 423
Щом имаш дете пий противозачтъни и не се занимавай с кисти. Не се осланяй на билки, освен проблем няма какво друго да ти донесат щом правиш често кисти.

# 61
  • Мнения: 10
да опитах и със противозачатъчни пих ги 6 месеца но не се получи

# 62
  • Мнения: 10
до сега съм пила цилест и марвелон не ми помогнаха незнам мисля че може би не ми изписват правилното лечение а съм ходила по много доктори Sad

# 63
  • София
  • Мнения: 1 423
Как не се получи? Като пиеш противозачтъчни нали нямаш кисти?

# 64
  • Мнения: 10
да и аз мислех така ама излезе съвсем друго при последния преглед ми казаха че е станала двоина и затова се претесних и започнах със билките казаха че противозачатъчните нищо не са свършили

# 65
  • София
  • Мнения: 1 423
Не искам да те плаша, но иди на друг гинеколог,ако трябва да ти препоръчам някой. Не е добре кистата да расте от противозачтъчни, може да параовариална и да няма нужда да й правиш нищо. По-добре да те види още някой доки, защото кистата не е шега работа. така се впрягам защото много съм изпатила от кисти -пукащи, разтящи, оперции..

# 66
  • Мнения: 10
там е работата че аз нямам никаква представа каква е кистата никои до сега не ми е казал каква е много ще съм ти благодарна ако ме насочиш при някои които наистина си разбира от работата

# 67
  • Мнения: 10
много ми се иска да си побъбря със жена като теб понеже си доста в час незнам с какво се занимаваш и кога можеш да ми пишеш но ако имаш възможност от 14 до 16и30 имам възможност да седна на компа тогава бебко спинка и мога да си позволя този лукс

# 68
  • София
  • Мнения: 1 423
Все пак не съм лекар,ама съм пациент с кисти ще ти напиша координатите на няколко лекаря от които съм доволна на лични.

# 69
  • Мнения: 10
много ти благодаря за всичко ще започна да деиствам

# 70
  • Мнения: 2
Здравейте и от мен , отскоро чета из форумите но сега реших и аз да пиша. Преди години бях поликистозни яйчници близо 2 години- моята рецепта беше билки - 3 4 месеца - бял равнец , жълт кантарион и мащерка , по една супена лъица на запарка и по три пъти на ден отварата по 200 мл. Спрях кафето и постоянно ми се и спеше. Бях пила и противозачатъчни и за стимулиране на овулаията никакъв ефект. След третия месец обилен МЦ и тогава преглед - нямаше кисти. Резултата беше дошъл чак да не се вярва. Бях и стресирана че евентуално бих имала пролеми , операции тн.

# 71
  • София
  • Мнения: 1 423
Майка ми веднъж беше пила някакъв билков буламач-мащерка и т.н и като и тръгна цикъла много трудно и го спряха...Поликистозата не се лекува нито с билки,нито с хомеопатия, с нищо! Не лъжете хората напразно, че могат да се излекуват. Това е съсътояние,което не е опасно, не е приятно,но е за цял живот.

# 72
  • Мнения: 10
остана ми малко време за компютъра и искам да ви кажа момичета че в зависимост от кистите билките помагат незнам защо ШМАТИ е толкова против тях в момента съм на билкови хапчета и се чувствам много по добре нямам никакви болки мц ми е редовен и кистите които имах изчезнаха

# 73
  • Мнения: 61
Според мен опитай с геритамин и бирена мая.Успех!

# 74
  • Мнения: 10
геритамина съм го пила доста време да кажа ефекта беше минимален а колкото до бирената мая поотслабнах доста макар че някои я пият за напълняване при мен беше с обратен ефект а и вкусът и е отвратителен

Общи условия

Активация на акаунт