Самолет,бебешка количка и столче 3а кола

  • 4 458
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
.....По принцип имаш и застраховка на багажа, така че ако се случи нещо на столчето, авиокомпанията го плаща.....
Направо виждам как Бългерия еър го изплаща  Crazy

Хондич, напълно си права.... bowuu Wink и аz не виждам как ще стане таzи работа, ама дано да не се стига до там ....

# 16
  • Мнения: 1 116
Амейче, просто приемат за по-безопасен вариянт ако детето е в "полите" на родителя. Раздават едни по-малки колани за малките деца и бебетата, които се прикачят към този на родителя. Това е в техните инструкции и те това спазват Confused
Бългерия Еър дават такива колани и чехите мисля че дават, но KLM например не дават, бебето трябва да е в скута и се връзвате двете с твоя колан. Кошче дават само за малко бебенце, Криси беше на годинка и не ни дадоха. Но това явно зависи от стюардесите, по тяхна преценка. Когато пътувахме с чехите бяха дали кошче на бебе над годинка, в което обаче стоеше по-голямата сестричка която видимо беше на 2.5г, а малкото спеше на земята. Сега навръщане с KLM, когато най-после ми дадоха место отпред(че на отиване бяхме сврени на задните редове) и поисках кошче стюардесата тръгна да ми дава, ама мина някаква друга и като видя Криси каза, че много е голяма.
да им се невидят инструкциите #Cussing out ние пътуваме 2 часа, а теzи дето пътуват по 12, какво правят? не могат да отидат до WC_то, ако са сами ? newsm78
А могат, могат, ние ходехме трите заедно до WC_то.

# 17
.....А могат, могат, ние ходехме трите заедно до WC_то.
Малееее, де се сбрахте.  Crazy Laughing. Смешно ми на мене, ама ако "ножът беше опрял в мойто гърло" нямаше да се смея Whistling

# 18
  • Мнения: 1 116
Ами събрахме се, нали сме едни снажни, снажни Laughing, кой в ръцете ми, кой на главата ми Simple Smile, както казваш като опре ножа в гърлото всичко е възможно.

# 19
  • Мнения: 7 837
Ние с мъжо, нали сме неразделни, та заедно сменяхме памперси във WS-то  Laughing
Голямо блъскане и ритане беше  Crazy

А как някои хора в това клаустрофоби4но пространство и секс успяват да правят, не ми е ясно  Mr. Green

# 20
....

А как някои хора в това клаустрофоби4но пространство и секс успяват да правят, не ми е ясно  Mr. Green
Добре са разглеждали "Кама Сутра" Flutter Flutter

Общи условия

Активация на акаунт