Кристиан на мама Страйпър е малък МАЙски юзър!

  • 29 832
  • 736
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 937
Коледно парти
(за тези които не ги вълнува да пропуснат абзаца)
Здравейте, Даниеле клубчето всъщност е на № 109 там е новия салон в една нова сграда боядисана в бледо жълто на самата улица има витрини с детска занималня но нашия салон е отстрани на сградата и се отваря само за тържества води се Зала 3.
Избрах меню от предложени варианти за сутрешно парти на стойност 151 лв.
Програмите там са по 140 лв. но поисках само Дядо Коледа които взема пари на дете от 0-10 - 6 лв, от 10-20 - 5 лв. над 20 деца - 4 лв. и отделно по 6 лв. на дете като наем зала.
Предложиха ни коледна торта цената и е 50лв. с много красиви коледни картинки, но очаквам вашето мнение ако искате все пак да има за какво да събереме децата на едно място да ги снимаме с торта и така....вие решавате нея мога да я потвърдя малко преди партито избрала съм  картинката  Mr. Green.
Хайде каквото зависеше от мен е свършено - така че се надявам да уважите труда ми и да се видиме там!  Heart Eyes

Сега за Мариса малко - лелята ми разказа оня ден нещо много интересно, че Мариса командвала децата, кой къде да седне, кой с какво да си играе, много се е била отпуснала и като ги накара да седнат ставала и им изнасяла концерт, пеела им всичко песнички които знае а те са доста....мен най много ме изненада това че на въпроса ми ама децата седат ли, тя ми отговори о да и не говорят седат и я слушат, умрях от смях да ви кажа. Дн по късно ми казва че учителката им по музика казала че иска да говори с родителите на Мариса и ок уредихме си среща ииии тя ми каза съвсем сериозно да се замисля да я запиша да пее някъде защото имала много силен глас сред цялата група само тя се чувала (тези които я познават не се съмняват в това) и че пеела изключително вярно което трябва да се развива докато е време  Shocked ние с баща и така гледахме. Да вярно чявам я че пее вярно но чак пък толкова  newsm78
Та това е от мен за детето.
Вие сте!

# 721
  • Мнения: 480
Ехооо, здравейте момичета!
Толкова се зарадвах за организирането на Коледното ни парти! Браво, Галче!!!
Надявам се да можем да дойдем този път с Марти и да нямам изпит. Неостана  - още малко и завършвам, уж си мислих, последен семестър, магистратура, ще е по-леко, но уви... товарят ни като магарета. На всичкото отгоре в четвътък имам контролно - стискайте палци!

Марти е добре, почти не плаче сутрин като тръгва на детска. Вечер само ме пита - като се наспим на детска ли сме? - като му дам положителен отговор и се започва - не искам, там е гадно, храната е гадна, отказвам се, няма да ходя там повече и т.н.
Исках да ви питам, как се справяте със сополите? Не знам от детската ли са, какви са, но то са капки, промивки и пак подсмърча, тууу... Нашия педиатър каза, че е нещо нормално и сега само го промивам вечер с физиологичен разтвор.

Велиска, много е пораснал Алекс - сладур.

Целувки на всички!!!

 

# 722
  • Мнения: 4 370
За сополи ползвам само стеримар и ако нещо се усилят хомеопатия.

# 723
  • София
  • Мнения: 1 499
Галя, благодаря за труда по организацията. Всичко звучи добре и приемливо като условия. Говореше се за два часа - 10.00 и 10.30, кой остава?
Значи за дете се получава по 6 лв за наем на залата и по 5-6 лв за дядо Коледа, цената на менюто се дели на присъстващите родители, а цената на тортата, на бройката на децата? Правилно ли съм разбрала калкулациите newsm78 А за подаръците как ще се разберем за ориентировъчна цена?
Гичо, дано баща ти бързо да се възстанови.
Велиса, браво че пусна нови снимки, дано и други мами да последват примера ти Laughing
Браво и на Мариса, че е такава оправна и талантлива и че си изкарва добре на детската. Ние, да чукна на дърво, сме добре, Румен си ходи на градина, днес ми донесе едно листо от глина, което са правили на приложните изкуства и беше много горд с постижението. Май много малко деца ходят на градина, едната учителка била болна и са ги събрали с втора група, ама като гледам, не го притеснява това.
Ники, дано успеете да дойдете за партито, дано и Гичо пак да дойде да се видим, и на Люси да не им е рано, а и други мами колкото повече, толкова по-весело Simple Smile
Лека вечер!

# 724
  • Мнения: 1 733
Галя, благодаря за труда по организацията. Всичко звучи добре и приемливо като условия. Говореше се за два часа - 10.00 и 10.30, кой остава?
Значи за дете се получава по 6 лв за наем на залата и по 5-6 лв за дядо Коледа, цената на менюто се дели на присъстващите родители, а цената на тортата, на бройката на децата? Правилно ли съм разбрала калкулациите newsm78 А за подаръците как ще се разберем за ориентировъчна цена?
И аз така мисля. За часа, последно остана 10.00.
За подаръците - миналата година бяха до 20 лв. Мисля, че и сега е добре да е така.
Олче, как е Вели?

# 725
  • София
  • Мнения: 5 079

Супер! LaughingБлагодаря, че попита. Hug
Ходи с огромно желание на градина, плакал бе само първия ден, пу пуу, направо тича сутрин по пътеката. И на логопед ходи така, с огромно желание. Станал им е любимец в градината, нали е по - чешит и особен, подкупва ги и аз не знам с какво. Но съм възхитена от отношението им и грижите, които получава. Като за дете с някакъв проблем.
Не можем да се преборим само със спането на обяд, то аз си го и очаквах де, засега си го взимам, ако толкова не може да лежи няколко часа, ще говоря да го оставят да рисува, да играе или нещо от сорта, защото едва ли ще имам възможност да продължа да го водя вечно на половин ден. Въпреки, че градината ни е на няколко преки тук, а и мога да го взимам с кола. Thinking
Онзи ден бяха правили някакви апликации с есенни листа, нашият пльоснал едно огромно в средата на гланцовият лист, умрях да се смея на "творбата" му, с негово име... Децата подредили някак естетически листенца, Велизаркин на количество залага.  hahaha

Галя, едно оромно благодаря за организацията, труда и нервите, които хвърляш по Коледното мероприятие. Не се включих с коментари, предложения и действия досега, защото се пренесохме в къщата миналата седмица, още живеем на кашони, краят му не се вижда. Sick Но поне става хубаво.  Rolling Eyes

Даниелка, чакам снимки на малката бубулечка!!! Heart Eyes И на красивия батко, разбира се. Hug

Всичко най - най - най на всички и да нацелувате порастналите сладури! Hug Hug Hug Hug Hug


# 726
  • Мнения: 4 370
Хайде пишете да стъпим поне на 50та страница че новата тема е готова: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=447751.msg13177656#msg13177656

Марти на Надя умишлено го пропуснах, защото не са се разписвали отдавна и вече може и да не им се пише в нашата отчетна. Но ако се разпишат обещавам веднага да им пусна темичка за тях!

Новата тема направих леко Коледна, защото с това темпо и многото страници, може и да пропуснем Коледата  Mr. Green

# 727
  • Мнения: 937
И сега къде да пишеме!  Mr. Green;

Часа за коледното парти е 10:00 защото от толкова им започват партитата там. Торта не съм поръчмала чакам да кажете да има ли такава.

Браво на децичата как ходят с желание на градина, а на Вели специални похвали за ходенето при логопедката, а има ли напредък Олче? И няма да се разминеш само с едно "Става хубаво" тук се уважават снимките  Mr. Green че да може да коментираме...

Люба къде се загуби?

# 728
  • Мнения: 152
Гале, май не е само Люба. Но то така става, като почна да пиша аз и другите изчезват.  Wink
Аз се въздържам от желания и коментари за Коледното парти, тъй като до последно ще сме на щрек. Две години се каним и не успяваме за това този път, няма да го мисля, пък дано стане.  Simple Smile

# 729
  • Мнения: X
Обаждам се,щото ме потърсихте поименно,ама ние все още "оживяваме" от грипа дето ни тресна........докато голямата ми уста разправяше,че "такова животно нема" и набързо се изпонатръшкахме  всичките...и все още си  влачим екстрите/понеже,хванахме промоция с фул екстри/....та,не ми се пише,ни ми се чете...........хвърлям по едно око,ама набързо и гледам повече да лежа,че нещо все ме унася.

# 730
  • Мнения: 937
Люба а както виждаш ние тук се стараеме да не задържаме за дълго очите ти в монитора..... Mr. Green
Хей стегнете се и пишете!

# 731
  • Мнения: 214
Хаде, да сипя по едно кафе, белкем има раздвижване
  Wink

Болничките, бързо да оздравяват Praynig Hug

# 732
  • Мнения: X
Гичо,мерси за кафенцето,ма гледам нещо ни изневеряваш с друг форум/на картинката/ Mr. Green
Ние сега се връщаме от лекар-успокоиха ме,че кашлицата можела и месец да продължи.......и,че ако се разминем без пневмония-ще черпим.......аман вече. #Cussing out
Галче,аз обещавам да си наваксам с писанкото,ама после,че сега отивам да бъркам манджи......

# 733
  • София
  • Мнения: 2 671
Люба, дано ви се размине  Praynig

# 734
  • Мнения: 214
Люба ,дано ви се размине Praynig Всички ли сте на този хал?

Общи условия

Активация на акаунт