СЛИВЕН - златна есен е дошла

  • 40 167
  • 739
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 12
Благодаря,luna ,за бързия отговор.Да на етикета пише,че е подходяща за всекидневна употреба от кърмачета и за приготвяне на храна за тях.Но исках да знам дали сте доволни от нея.Но явно още не е много позната на пазара.Мерси  bouquet за отговора.

# 16
  • Мнения: 15 619
Благодаря,luna ,за бързия отговор.Да на етикета пише,че е подходяща за всекидневна употреба от кърмачета и за приготвяне на храна за тях.Но исках да знам дали сте доволни от нея.Но явно още не е много позната на пазара.Мерси  bouquet за отговора.
Не е позната, защото от скоро я бутилират, доколкото знам.  Thinking Но местните я пият.
Ще питам. Peace

# 17
  • Мнения: 95
Хоооп и аз да се запиша в нова тема, за която благодаря на Меги  smile3525!
Миленка и на нас ни липсаш много  smile3518, но трябва да се работи няма как.
Feromon4o не мога да ти помогна за съжаление с инфо за тази вода сега я чувам за пръв път.

Приятен и усмихнат ден на всички!  newsm68

# 18
  • Мнения: 165
Здравейте и от мен! Hug
Миленче, и на мен ми липсваш много.Усеща се липсата ти.Днес нали почиваше защо не дойде с нас? NaughtyСкоро ще оредеем на кафето Сиска ще забягва към София да чете за държавния,Анита свършва майчинството, и аз след някой и друг месец почвам работа..... Sad
Feromon4o и аз тая вода не съм я чувала, не мога да ти помогна.

# 19
  • Мнения: 119
Миленче, и на мен ми липсваш много.Усеща се липсата ти.Днес нали почиваше защо не дойде с нас? NaughtyСкоро ще оредеем на кафето Сиска ще забягва към София да чете за държавния,Анита свършва майчинството, и аз след някой и друг месец почвам работа..... Sad
Feromon4o и аз тая вода не съм я чувала, не мога да ти помогна.

Ми работете за втори деца, щом ще си липсвате толкова.... Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 20
  • Мнения: 91
Миленче, и на мен ми липсваш много.Усеща се липсата ти.Днес нали почиваше защо не дойде с нас? NaughtyСкоро ще оредеем на кафето Сиска ще забягва към София да чете за държавния,Анита свършва майчинството, и аз след някой и друг месец почвам работа..... Sad
Feromon4o и аз тая вода не съм я чувала, не мога да ти помогна.

Ми работете за втори деца, щом ще си липсвате толкова.... Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Взе ми думите от устата  Joy

# 21
  • Мнения: 165
Миленче, и на мен ми липсваш много.Усеща се липсата ти.Днес нали почиваше защо не дойде с нас? NaughtyСкоро ще оредеем на кафето Сиска ще забягва към София да чете за държавния,Анита свършва майчинството, и аз след някой и друг месец почвам работа..... Sad
Feromon4o и аз тая вода не съм я чувала, не мога да ти помогна.

Ми работете за втори деца, щом ще си липсвате толкова.... Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Взе ми думите от устата  Joy
Ей взехте ни на мезе значи! Rolling Eyes Joy Joy Joy

# 22
  • Мнения: 9
Днес не почивах, че и грозде приемах, преди час се прибрах каталясала newsm27
Не може второ, трябва да натрупам още стаж .... а и с това момче ме е страх и второто да не излезе момче - ще лудна  #Crazy
Дидка и Катя да кажат как се чувстват като малцинство у тях сред толкова мъже?
И утре може да не съм на кафе, че мъжа ми няма да ходи на работа  #Cussing out аман, трябва да правя баничкии за закуска и после цял ден ще сервирам и отсервирам.

# 23
  • Мнения: 20
Ехееее, аз се позатрих за малко и вие сте се разписали- айде ж същия дух  Hug

Ееее, Миленка, не че имам оплаквания от мъжа си ама заради такава жена като тебе бих обърнала резбата  hahaha закуска, обяд, вечеря- мъжа ти голям щастливец, моя горкия все гладен ходи (нали си има кухня  Crossing Arms ) ама моля ти се не споменавай на кафето, че си такава домакиня, че пак ще ме.... накове  hahaha

Руми, Ванче и цялата сутришна кафяна тайфа и вие ще ми липсвате. Ама да ви кажа ни деца ми се равят (за сега), ни ми се работи- малко ли ми е здверчето на главата  Tired Да поздравите останалите от мен (не че няма да се чуем по скайп- форума де  Mr. Green ) ама и вие много ще ми лисвате  Heart Eyes Ние сме вече в София. Изпитите ми ще са на 10 и 16 октомври, което означава да очаквате завръщането ми живит и здраве на 16-ти  Praynig вече дипломирана  Praynig Praynig Praynig Скъпия ми съпруг утре е рожденник и става на цели 29 години,за което черпя всички съфорумки виртуално. Решихме да го отпразнуваме на Рупите като си спретнем там пикник  Party Дано прекараме добре, после ще ви пусна снимков материал.

Айде лека, мека и доходна  Mr. Green малко се поотплеснах- ама така е с мойто дар слово  Mr. Green

# 24
  • Мнения: 165
Добро утро на всички! Hug
Сисе, честит ти рожденик!Да ти е жив и здрав и много да се обичате и слушате!
Успех на изпита!Ще стискаме палци  

# 25
  • Мнения: 9
Сисе съсипваш ме от   Joy
Честит ти рожденик, да ти е жив и здрав и все така да се обичате! Дано сте изкарали добре днес.
Много скоро ти е дипломирането, чак мен ми се разтрепери като преди изпит, стискаме палци и те чакаме да почерпиш  Wink
Моя син кашля като разпар и текат еди сополи цели реки, само се надявам да не го боли гърлото. Писна ми  да ходя по лекари, ще си го лекувам както си знам.
Нямам търпение да ида на рбота че да си почина от съботата.

# 26
  • Мнения: 20
Здражейте и от нас. Ние се завърнахме от еднодневниш ни поход. Беше страхотно. Посетихме храма на баба Ванга, гроба и къщичката й. Много вярвам в силата й, а това място ме зарежда с положителна енергия- просто невероятно. Всички топнахме крака в минералните извори, дори на малкиш много му хареса. Макар, яее за втори път посещаваме това място немога да си простя това, че не сме забелязали, че има минерални бани и канилни също  #2gunfire Така куриоза на деня беше, че аз и приштелката ми се съблякохме по сутиен и бикине, за да се накиснем целите  Embarassed Добре, че нямаве почти никакви хора, само две мили жени, които ни окуражиха да не се притесняваме, че нямаме бански и да се потапяме, яе кефа е на Н-та степен- и така си беше. А мъжа ми само седеш около извора и мрънкаше нещо под ммустак- завиждаше ни  hahaha По едно време реши да не осане прекаран, нави крачолите и влезе до колене, а ръцете си до лактите намаза с кал  hahaha е нямаше така гледка като нас. На тръгване към София решихме да минем през Роженския манастир- и от там съм очарована. А на връщане хапнахме в Мелник. Изобщо прекарахме страхотен ден и още ме държи емоцията. Малкиш се дърьа неприлично прилично   bowuu и толкова му се чудехме по пътя към вкъщи та той реши да си отмасти като от Сандански до Благоевград удари един рееееееееееееввв ама  реееееввввв  Crazy  Crazy  Crazy  CrazyНо за цял ден му е простено. Ето и снимките: http://siska8607.snimka.bg/other/rupite2009.418517.14648479 А каква жега беше...  ooooh! 37 градуса- едва дърьахме по едно време.

Момичета, благодаря ви за милите думи за моя скъп съпруг, ама не пропускайте следното: Да продължава в същия дух да си рови сам в хладилника  Joy

Айде лека ви нощ, мен ме чака продължение на вечерта и допълнение към подъра ми:  luvbed luvbed

П>П> Сори за правописните грешки- от незнание са- бухахаххаха- не бе просто не мога да привикна на кирилицата от копм. на лаптопа.

# 27
  • Мнения: 66
Здравейте мами от Сливен.Моля за мнение за неонатологичното отделение в Окръжна болница и за лекарите работещи в него.

# 28
  • Мнения: 4
Sisi 99,аз родих в Окръжна болница  в Сливен преди 3 месеца.По отношение на докторите в родилно отделение съм много доволна,е с малки изключения(д-р Радков не ми направи никак добро впечатление,но той вече не е там-доколкото знам)В неонатологичното отделение има 2-3 сестри,на които им е постоянно криво,но като цяло всичко е на ниво-това си е лично мое мнение.Преди да родя изчетох куп публикации относно тази болница и повечето мнения са добри.А също и че в Окръжна болница е най-добрата апаратура ,ако стане нещо с бебето(да не дава Господ).Аз имах варианти да раждам и в София-е родих тук,всичко мина нормално,предполагам че и за моeто бебе са се погрижили добре.ами това е от мен и успех  Grinning

Последна редакция: нд, 06 сеп 2009, 14:56 от renkatasf

# 29
  • Мнения: 17
здр и от мен.
аз моята гинеколожка няма да я хваля(Кузманова), защото не съм доволна от нея, но виж от Михайлова, която ме изражда съм мн доволна.
в неонатологията в окръжна са мн готини всички и мн добре се грижеха за бебчетата ни.
искам да ви питам мамчета как се справяхте с коликите на бебчетата, че моя Марти горкия много го мъчат. слагаме капки саб симплекс, ама не помагат. направо ми е жал да го гледам как се мъчи горкото от болки.

Общи условия

Активация на акаунт