Има ли смисъл да се надявам?

  • 3 952
  • 59
  •   1
Отговори
# 15
  • област Софийска
  • Мнения: 1 719
Надежда винаги има! Не губи вяра, 4 месеца са много малко време. Просто трябва да имаш търпение, макар че знам колко е трудно, но друго не ти остава. А аз лично от тестове, било то кръвни или Шуър чек, преди закъснение не виждам никаква полза и не правя такива, макар че пробваме от година и половина. Успех ти пожелавам!

# 16
  • Мнения: 919
Вчера ми дойде М.  Cry
Ще стане друг път...

# 17
  • София
  • Мнения: 1 555
pipiole - Горе главата, нов месец - нов късмет. Вашето бебче ви чака.  Hug

Аз следях темата и много се чудих дали да пиша, защото бях 90% сигурна, че така ще завърши всичко. Не исках да съм лош пророк обаче. Sad Преди 2 месеца и аз изживях същото - стойност 0,89. Хем знаех, че е отрицателна и въпреки това се надявах - разбира се дойде ми. Но горе главата и напред - ще успеем, ако не този месец следващия.  Hug

# 18
  • Мнения: 919
Ивон До песледно вярвах, че ще съм бременна. Дори когато ми дойде първите капки бяха бледи, кафеникави (знаете) и аз си казах - това е зацапването, имплантацията...Много съм тъжна...

# 19
  • София
  • Мнения: 1 555
Ох, милата.  Hug Hug Hug То точно така и при мен - три уринарни теста бях правила и ми се привиждаха втори черти, после и този неопределен кръвен тест.... бях сигурна просто, че съм бременна. На всичкото отгоре и 5 дена ми закъсня... но ми дойде. В началото си казах - може да е само зацапване и да съм бременна, но не.

По тази причина сега се опитвам да се въздържам от ранни тетове - просто, за да не се разочаровам. Но е трудно...

pipiole
- Прегърни сега прекрасната си дъщеричка, сигурна съм, че скоро ще стане кака.  Hug

# 20
  • Мнения: 9
здравеите на всички аз сьщо правя дпити от 8-9 месеца и мога да ви посаветвам да НЕ СЕ ВМАНИАЧАВАТЕ с тестове преди закасненията на мц няма да покаже резултат правила сам само 2 теста за цялото време до сега и разбрах че няма смисал но незабравяите НАДЕЖДА ИМА ВИНАГИ стискам палци на всички горе главата да се похвалите в най скоро време с  preggo

# 21
  • Мнения: 214
Колкото по малко мислите за евентуално зачеване, и се наслаждавате на миговете с любимия сигурна съм резултата няма да закъснее  Hug

# 22
# 23
  • Мнения: 67
Здравей,това все едно аз съм г описала,опитваме от май и не става. Дойде ми на 15.08 не съм изследвала кога точно ми е увото,но работихме по въпроса активно, между 10-я и 20-я ден. И сега чакам,имам чувството,че пак не е станало...Спрях да си купувам тестове,след 1-я месец,когато имах "всички" признаци,даже ми закъсня с 3 дни, толкова бях разочарована...Та сега пак имам признаци,ама най-вероятно са си ПМС, е тайно си се надявам,но съм решила после да ида на доктор да види всичко ли е наред. Първата ми бременност се получи от първия месец,за това предполагам,че се изненедах така неприятно,че не става и нестава. Важното е да не се вторачваме и да сме позитивни,стискам ти палци. Най-мъчително е седмицата преди да ти дойде,поне пр имен е така,като ми дойде да си призная си поплаквам малко и започвам наново да чакам момента и да се надявам...Дано скоро се похвалим всички тук с успех  bouquet

Последна редакция: вт, 08 сеп 2009, 13:00 от shara

# 24
  • Мнения: 9 448
Винаги има надежда!
Късмет!!! Hug

# 25
  • Мнения: 5
здравейте момичета. Реших и аз да пиша, защото имам нужда да поговоря с някой и да споделя моя проблем. Значи миналия месец на 14.08 ми дойде само за 2 дни и то беше само зацапване все си мислех, че всеки момент ще ми дойде но така и не стана. Реших да не си правя тест и да не си меря БТ, защото нямам никакви симптоми за бременност и за да не се самонавивам. Обаче на 11.09 или най-късно 12.09 трябва да ми дойде (имам супер редовен цикъл) и въпреки, че ми остават два дни изпадам в депресия smile3518 опитвам се да не мисля за това ама уви

# 26
  • Мнения: 2 153
Ами най- рано на 12 ти си направи тест. Преди това не виждам смисъл. Дано да то покажа жалания резултат! Peace

# 27
  • Мнения: 214
Ами най- рано на 12 ти си направи тест. Преди това не виждам смисъл. Дано да то покажа жалания резултат! Peace

с теб съм в чакането  Hug

# 28
  • Мнения: 5
да и аз мисля на 12 да направя тест в случай, че не ми дойде но като, че ли не ми се вярва да съм бременна. Вие от колко време бебеправите или си имате вече дечица?

# 29
  • Мнения: 5
дано не съм оспамила темата желаяви EFP pregnant

Общи условия

Активация на акаунт