От къде сте (в България)?

  • 12 831
  • 267
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 959
От Добрич

# 16
  • Мнения: 734
Абе Jungle, голем си образ. Mr. Green Hug
Как става номера с прибирането на мама при теб, че и аз искам моята като се пенсионира да дойде при нас. Grinning
 

Ероус, имам снимки на сайта, ако искаш ходи ме виж, може да сме се засичали по търговската улица. Аз само през лятото съм била по този край но знае ли човек, света е малък.

Дорит;) номера става с много молби...знаеш ли откога я молим, а тя се дърпа като инато магаре. Като надух корема обаче, започна сама да си предлага услугите хехеххехех
Лошото е че моята не е в пенсионерска възраст и малко много и се пътува на жената, не я свърта на едно място - имала си била семейство в европа, имала си била родители в павликени, имала си била друго дете освен мене!!!!да се прибирам и да ги натоварвам всичките на един самолет, че ми писна;)

Анижи, я кажи душице ти кой набор си? Аз в Добрич завърших Английската Езикова и живях там 10 години, може да се познаваме;) С голям мерак учих там - по "Централ" и "Трите Вятъра" си пишехме домашните а в "Звезда" се готвехме за годишното класно;)) Ако не успеех да се подготвя достатъчно добре, в деня на контролното звънках от уличния телефон пред киното, че в сградата има бомба и отивах да ям пици....еййй много огладнявам като се натоваря интелектуално;)
Директора - г-н Тодоров сигурно са го сменили вече 11 г минаха оттогава, но не вярвам да ме е забравил;))

Последна редакция: пт, 09 сеп 2005, 10:16 от Jungle

# 17
  • Мнения: 71
Аз съм родена в Нова Загора, то там съм живяла 11 години на пресекулки. Перфектно съчетание от морски и балкански гени - майка ми е от бургаско, а баща ми е от котленско  Wink
Иначе - подвизавала съм се 5 години в Сливен (има ли някой от Френската там?),  7 години в София (пак на пресекулки), 2 години в Стара Загора и 5 години в Белене (живяла съм срещу Острова  Wink - по-добрата ми половинка е от там). 
От там нататък .... на 1 септември навършихме 8 години в странство - 4 в Северен Кипър и 4 в Низоземско.....

# 18
  • Мнения: 734
Ей Джънгъл4е, изкефи ме максимално, смяла съм се с глас  Hug Това малко ми напомня един велик постинг на Майка Зайка в темата "Българин или 4ужденец..."  Mr. Green 

кажи откъде си бе;)) да не се отклоняваме от темата;)
ПС Твойта мома много порастнала , да ти е жива и здрава!

# 19
  • Мнения: 1 173
Дорит;) номера става с много молби...знаеш ли откога я молим, а тя се дърпа като инато магаре. Като надух корема обаче, започна сама да си предлага услугите хехеххехех
Лошото е че моята не е в пенсионерска възраст и малко много и се пътува на жената, не я свърта на едно място - имала си била семейство в европа, имала си била родители в павликени, имала си била друго дете освен мене!!!!да се прибирам и да ги натоварвам всичките на един самолет, че ми писна;)

Е там е работата, че и моята има още едно детенце и родители в Плевен и сега едвам я склоних да дойде за раждането за 2-3 месеца.
Пък и с документите тук не знам как ще стане....
Ама то до пенсия има още много време, тогава ще му мислим. Grinning

# 20
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Ей Джънгъл4е, изкефи ме максимално, смяла съм се с глас  Hug Това малко ми напомня един велик постинг на Майка Зайка в темата "Българин или 4ужденец..."  Mr. Green 

кажи откъде си бе;)) да не се отклоняваме от темата;)
ПС Твойта мома много порастнала , да ти е жива и здрава!
Хи хи  Mr. Green Софийско келеШ4е съм аз  Twisted Evil Ина4е тоя спорт с готвенето на домаШни и класни по кафетата и аз го владеех Пък като духнехме от даскало къв боулинг праскахме в НДКто,мамма миа  Wink

# 21
  • Мнения: 4 244
РоСеЛиНи, я кажи по кое време си се подвизавала из Заарата?

Джънгъл, маменце ние да не излезем рода с тебе  Mr. Green щом татенцето е загорски левент? Ама и разказа ти си го бива, направо ме заби в земята Hug

Ще си кажете вие, всичко ще си кажете!  Laughing
да има друга да докладва за заралийска рода или да е живял там, че да се намерим по света
Открих вече едно другарче от едно време, дано да има и други

# 22
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Джънгъл, я да те питам, кой ти бе англииския учител в гимназията в Добрич?

Аз съм Видинлииче, но нямам родствени връзки с района. Майка ми е чиста Свищовлиика, баща ми е шуменлец, чиито родители се местят във Варна.

Полвината рода на мъжа ми са френски хугеноти, останалата местни.

Къде е ИРИ? Миленче,чувала ли си я?

Не съм,Мирони4... Thinking И аз онзи ден питах другата италианска мама Десита дали знае неЩо,но и тя ми каза " Не знам" Ще взема да и пусна един смс да видя какво става  newsm78

# 23
  • Мнения: 513
Аз съм родом в София, мама е от град Рила на няколко км от Благоевград, а тате е от Ловеч. Прабаба ми е от Шумен, дядо от Александрово (едно селце до Левски). Живяла съм голямата част от живота си в Ловеч и после в София.
Откъде ли съм и аз?  newsm78
Мъжот е от Добрич, така че сега има и там рода.

Палмира, баба ми също беше еврейка. И имената са ни такива то си личи де.

# 24
  • Франция
  • Мнения: 152
Аз съм от Шумен. Дано се появи някой от там  Praynig

# 25
  • Мнения: 71
РоСеЛиНи, я кажи по кое време си се подвизавала из Заарата?
.......

В Заарата се подвизавах от есента на 1991 до пролетта на 1993. Живеех срещу ЗЗУ-то и работех в ТЕЦ "Марица-Изток II"...
Хубав град е.... И колко спомени ме гонят там.... А пък гарата.....

# 26
  • Мнения: 4 244
РоСеЛиНи, я кажи по кое време си се подвизавала из Заарата?
.......

В Заарата се подвизавах от есента на 1991 до пролетта на 1993. Живеех срещу ЗЗУ-то и работех в ТЕЦ "Марица-Изток II"...
Хубав град е.... И колко спомени ме гонят там.... А пък гарата.....

Хахахаха, в блокчетата "Добре дошли в Стара Загора" ли беше?
Аз по това време работех в ОРБ като мед. сестра в 3 вътрешно, ако си имала вземане даване с тая институция по това време, може и да сме се срещали там или по някоя дискотека

# 27
  • Мнения: 71
РоСеЛиНи, я кажи по кое време си се подвизавала из Заарата?
.......

В Заарата се подвизавах от есента на 1991 до пролетта на 1993. Живеех срещу ЗЗУ-то и работех в ТЕЦ "Марица-Изток II"...
Хубав град е.... И колко спомени ме гонят там.... А пък гарата.....

Хахахаха, в блокчетата "Добре дошли в Стара Загора" ли беше?
Аз по това време работех в ОРБ като мед. сестра в 3 вътрешно, ако си имала вземане даване с тая институция по това време, може и да сме се срещали там или по някоя дискотека

Ми зависи.... "Добре дошли..." .... "На добър път..."..... За дискотека не зная, но често с "тайфата" ходехме на биричка във Врвея или пък в моменти на голяма депресия (доста бурен ми беще онзи период от емоционална гледна точка  Wink) - анонимно в "Калория"....

# 28
аз пак сам от гара Левски "пази багажа" ....
Ауууу там сменяхме влака за Свищов и ни правеха престой от 1 час. Вярно голямо пазене падаше  Crazy Laughing Laughing

Джънгълче, разби ме с родословното ви дърво  Mr. Green

Аз съм ...... newsm78, родена в Свищов (сборлийче, бързам за купона Party), но само родена. Иначе прекарала годинките си в Габрово като изключа средното в Дряново и висшето в Свищов (ко да прайш при пъпа си съм се върнала  Laughing)
Мама е иначе от едно В.Търновско селце с името Павел, а тате от Плевенско такова - Милковица (какво правят в Габрово, ум не ми го побира newsm78). Иначе имаме някакви роди по Павликени, Александрово (там и някакви ренти от земи майка взема Confused Grinning). Абе то колко е Б-я (една шепа), май ако се понапънем всеки ще е с някого рода  Joy

# 29
Такава тема имаше неотдавна, не знам дали има смисъл да се повтаряме и да се броим толкова скоро отново.
За протокола: София.
Вяра, вярно че имаше такава тема, но и много нови вече се включиха. Така като гледам май ще открият нови "родови" връзки  Wink Peace

Общи условия

Активация на акаунт