От къде сте (в България)?

  • 12 874
  • 267
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 392
Да не излезем рода сега??? Леля ми беше(не знам сега дали е) директор на училището там.

# 196
  • Германия
  • Мнения: 8 106
ооо и аз имам роднини в село Василовци,Ломско Grinning ходила съм там на панаир даже Grinning
Стига бе, че то близо до моето! Но пък за панаир не знаех newsm78

# 197
  • Мнения: 1 072
ооо и аз имам роднини в село Василовци,Ломско Grinning ходила съм там на панаир даже Grinning
Стига бе, че то близо до моето! Но пък за панаир не знаех newsm78
Пепелски, може сьбор да се има впредвид, то май на пове4ето 4еда градски селските работи им се струват като панаир.
Маймунка, ниЩо ли4но кьм тебе, само така се прислам4их за думите ти Heart Eyes Wink

# 198
  • UK
  • Мнения: 1 334
мдаааа събор исках да кажа:))))))) а пък моят роднина беше кмет преди има-няма 3-4 години:)) абе гаранция сме рода Hug
Пепеляшка, кое е твоето село?

# 199
  • Мнения: 1 194
Ох, все се каня да се представя. аз съм от Първомай, Пловдивско. май аз наистина нямам съгражданки.
Иначе съм габровска снаха Wink

# 200
Az sum ot Chirpan.V momenta vuv Finlandiq.

# 201
  • Германия
  • Мнения: 8 106
....
Пепеляшка, кое е твоето село?
Расово

# 202
  • UK
  • Мнения: 1 334
имам един съученик дето баща му е от там Grinning

# 203
  • Германия
  • Мнения: 8 106
имам един съученик дето баща му е от там Grinning
а такааа кой е татко му? И още ли живее там?


Аз пък все се надявам тайно да засека някога в интернет братовчедките ми Мария (някъде в Австралия) и Наталия (знам, че е в щата Кънектикът, но градчето не помня Rolling Eyes)

# 204
  • UK
  • Мнения: 1 334
татко му се казва Дичко Прокопиев, не живее там,в Козлодуй живее. ама помня,че това им беше селото.

# 205
  • Германия
  • Мнения: 8 106
татко му се казва Дичко Прокопиев, не живее там,в Козлодуй живее. ама помня,че това им беше селото.
а ясно, един от многото "козлодуйски емигранти". Спомням си, като малка, как рано сутрин тръгваше пълен автобус с работници за АЕЦ. Беше едва ли не престиж да се работи там

# 206
  • Мнения: 4 212
Ей, все гражданки от село сме се събрали Mr. Green

# 207
  • UK
  • Мнения: 1 334
той направи доста успешен бизнес, селото може да се гордее с него Grinning. ако се сещаш имаше една майонеза Растма Май-това е едно от няколкото "предприятия",които холдингът му притежава.
сега видях какво е написала Тея Laughing и аз имам село Grinning

# 208
  • Германия
  • Мнения: 8 106
той направи доста успешен бизнес, селото може да се гордее с него Grinning. ако се сещаш имаше една майонеза Растма Май-това е едно от няколкото "предприятия",които холдингът му притежава.
сега видях какво е написала Тея Laughing и аз имам село Grinning
Хм ..гледай ти какви неща може да научи човек на хиляди км от селото си и след толкова години... Thinking

# 209
  • Мнения: 74
Hei,az sam ot Burgas bg Pozdrav za vsichki mami,koito obichat Burgas i moreto newsm68 i nazdrave s burgasko beer3

Общи условия

Активация на акаунт