Бебенца красиви,мъничко остана,през ОКТОМВРИ ще сте с мама

  • 12 206
  • 287
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 23 232
Плами,супер събуждане си имала.Най-мразех,от двата ми престоя в болницата,тези сутрешни инжекции и се чудех защо трябва да са в 6ч.,а и да влетяват в стаята като под тревога??!!Всеки път така се стрясках и ми спираше сърцето.
Много жалко,че контракциите ти не поспират,а са и болезнени.при това положение как ще процедирате?щЕ чакате ли до последно или ще ти направят по-рано секцио?

# 61
  • Мнения: 20
Привет мамички! Да ви кажа относно тези бактерии, имах Е.coli като разбрах, че съм бременна и тогава бях само на Уринал, колкото да ми облекчат състоянието. Но към 14 г.с. получих болки ниско долу и се наложи да пия антибиотик. Пих 10 дена Зинат. Момичета, ако ви се наложи да пиете антибиотик, има определени, които могат да се пият, така че не се притеснявайте. Но по-добре е да ги махнете, отколкото да ги оставите, особено като сте бременни, защото се получат по лесно усложнения с бъбреците.
Вчера си взех изследванията и се оказа, че имам белтък в урината.... Една от причините може да бъде пак бактерии, аман от тези бактерии. #2gunfire Колкото и да се опитвам да ги изтрепя, пак се появяват.
 Ани, в Майчин дом ли ще раждаш? При кой доктор? Аз там ще раждам, но нормално. People Angel Не остана момичета, взе да ме хваща шупето. Praynig

# 62
  • София
  • Мнения: 1 197
дубрутрууууууу
много ранобудници тази сутрин. и аз така точно в 4 Shocked до 5 си натисках главата във възглавницата и съм успяла да заспя поне за час и половина, ама това ината ми е голяма работа Crazy
plamitoto интересно събуждане  Hug Hug Hug пази се много и пази леглото, и както деси е казала ако ти е скучно се вдигаме и идваме да те видим, само пиши!!!  Hug Hug Hug
megs   Hug Hug Hug Praynig Praynig Hug Hug Hug много стиснати палци, положителна енергия и спокойни мисли и дано в края на днешния ден има само хубави новини покрай теб Praynig Praynig Praynig дръж ни в течение - ще те мислим!!! Hug
Чо ко малката е истинска принцеса  Heart Eyes радвам се че вече се виждате често и че скоро ще гушкаш и двете съкровища! гушни ги и от нас - непременно! и чакаме още снимки Peace
желая на всички весел и спокоен ден Peace  bouquet Hug

# 63
  • Мнения: 571
Добро утро. Аз кукнах в 4:00 часа и досега се въртях в леглото.
Вчера ми казаха много хубава новина Simple Smile Моя приятелка, която 10г. нямаше детенце е бременна  Heart Eyes
Следи се при Щерев и вече е в 3 месец Grinning

plamitoto кофти преживяване наистина.
Ани честита дата
Пловдивчанки добре изглеждате  Hug

# 64
  • Мнения: 1 668
Привет и от мен. Аз също кукувам от рано, но ходих да дам кръв и урина за изследвания. Пуснах си всичко възможно на този свят, че направо да ги нося при лекаря и да ми дава амбулаторната карта, че в момента е в отпуска и трябваше в понеделник да се виждаме за некви направления. Та пуснах каквото се сетих и забравих да пусна васерман... Направо ще се изям от яд, а в Крио сейф го искат и него... Та сега в понеделник ще ходя пак - голяма съм патица значи.

# 65
  • Мнения: 752
Минавам само да кажа добро утро.
Вчера вече казах на шефа си, че повече няма да ходя на работа и спирам да следя и да се занимавам с каквито и да е служебни неща. От тогава само за работа мисля и дали няма нещо да объркат и оплескат.

Пловдивчанки чудесни сте, всички изглеждате много свежи.
Искренно завиждам на мамите от София, Пловдив и Варна за срещите. Как успявате да се наприказвате, аз се усещам, че съм станала много приказлива напоследък отворили се тема за раждане, колички, бебета.

Лек ден, момичета.

# 66
  • Мнения: 1 341
Добро утро!
Тази нощ нещо не можах да спя добре, но ще наваксам на обяд.

Плами, сънувах те бе душа. Сънувахте с бебе, момченце, 2 кила и нещо и се казва Станислав! Joy Откакто те сънувах не съм мигнала и те мисля как си, що си. Дръж още малко фронта! Praynig
А за събуждането, думи нямам! Shocked

Пловдивчанки, много сте хубавки бре. Heart Eyes
Миркам, а ти си в прекрасна форма. Потника го познах, моя позната с която си бутахме количките заедно преди няколко години ги твори. Peace И дори вчера разбрах, че и тя чака бебе февруари месец. Heart Eyes

Хайде аз си допивам кафето и ще водя малката на градинка.
После ще ви навестя пак.

# 67
  • Бургас
  • Мнения: 420
Добро утро!

Пламито - ти си геройче;-) Hug

Мегс,  Hug много те мисля  Praynig

Деси, секцио, понеже бебчето ми върви по-едричко (съпоставено с моите проопорции) Wink а и както доки каза - вече си на 28г. (даже кажи речи 29г.), с риск да ме скастрите, но това са думи на доктора.  Confused Аз съм сттааааара Cry
За момента натежаващият фактор е размера на бебето Simple Smile Peace

# 68
  • Sofia
  • Мнения: 26
Deska,nqmam nikakva predstava kakvo me pravqt Sad Sutrinta misleh,4e kato mi svarshi sistemata i shte mi mahnat abokata,a te mi slojiha nova za oshte 24 h Cry Hemoglobina mi e padnal i mi davat i maltofer,tonovete sutrinta bqha malko pod minimuma,no moje i 4ove4eto da spinkashe?...Pitam gi dali e redno bolkite da ne spirat, a te samo se podhilkvat i mi kazvat "E,ti si zapo4nala da rajdash,a iskash da nqma bolki!!!!l Sad Neshto dnes mi izbivat balansite i mai shte se nareva edno hubavo kato doide mishko,zashtoto edno 4e ne davat nikoi da idva da te vidi,moq idva za po 20 min na den,a tuk vse edno si im opitno zaiche Sad E,hubavata novina e,4e ot dnes sam oficialno v 9-ti mesec Grinning

# 69
  • Мнения: 68
Ooooo Plami Много гадно събуждане наистина  #Cussing out Мен ме събужда Алекз всяка сутрин с гушкане и целувка   Heart Eyes Кураж мила, стискай зъби и като видиш някоя по-готина акушерка или сестра да влиза при вас, използвай възможността и я хвани на къс пас да ти каже какво точно се случва. Ако не успееш до обед се обади на лекарката си! Според мен е хубаво сега да си спокойна и е много важно да знаеш какво се случва. Ако са ти казали, че вече раждаш, защо са ти сложили нова банка за задържане? Да не би да има нещо друго в банката?  newsm78
Рони Вчера забравих да ти пиша, че щом на Емка бадемка и харесва на градината я оставяй за повече. Хубаво е, че можеш по всяко време да си я вземаш. Но имаш свободата да я оставяш, примерно, ако навън времето е дъждовно и гадно, знаеш че тя там се забавлява и и е приятно. На теб ще ти е тегаво максимум 2 седмици докато свикнеш  Hug
Ипаменче датата я избрахме на следния принцип. Като казах на мъжа ми да избере дата, той  каза: "Ами, нека да помислим за нещо общо между нашите дати на раждане и тази на Алекз", общото е, че и тримата сме родени на нечетни дни, затова и се разбра, че трябва да е нечетно. Избора беше между 23, 25 и 29 (27 не може, защото е неделя  Rolling Eyes) За 25.09 видях едни ужасни хороскопи, 29.09.2009 ми се стори МНОГО нагласено и някак си каръшко и затова остана 23.09.2009.
 Герчо ooooh!
Пловдив супер сте!  Peace
Мимис В Майчин дом при Д-р Георгиева, понеже е в отпуск от 16 до 22.09, ако бебо тръгне тогава при Д-р Бейлерян. Много се радвам за теб че ще раждаш нормално!  Hug

# 70
  • Мнения: 1 668
Сега пък да ви се оплача - спрели са ни топлата вода от вчера и некви идиотки ми обясняват, че ще имам чак в неделя вода и що не сме чели съобщенията на техния сайт - предупредени сме били  #Crazy. Ами мамка му и скапана държава... вместо кафе да пием сутрин ще си четем новините на топлофикация, софийска вода и енергото, че видиш ли в техните сайтове можело и да пише, че ще останем без ток, вода или топло... Един душ не може да си вземе човек. Сутринта се мих със студена вода - направо ми секна дъха.

# 71
  • Мнения: X
Добро утро момичета.Като гледам тая нощ никой не е спал.
Аз даже неможех да се обърна на страни.Цяла вечер ме боля корем,гадене.страшни газове EmbarassedСамо по гръб ми беше добре.
И тая сутрин познайте,немога да излезна от тоалетната. Tired
Моито дете като ме видя,че се държа за коремчето и вика,утре ще идва бебето и толко е убедена,че чак да и повярваш.Винаги съм се чудела дали първото дете усеща нещо,което ние неможе да усетим. newsm78
Плами,супер гадно събуждане,и все пак,бъди все така позитивно настроена.
Мегс,миличка,да знаеш,че те мислим и чакаме новини.
Аиде стига толко,че много се разбъбрих.Лек ден.  bouquet

# 72
  • Мнения: 76
Добро утро и от мен Hug
Плами пази се много,още малко Hug
Мегс стискам палци за теб и за майчето  Hug  bouquet
Ани не остана още двайсетина дена Hug(ако идваш на сам и имаш време ,звънкай за кафенсе)
Пловдинчанки страхотни сте Hug
На всички желая лек и спокоен ден Hug  bouquet

# 73
  • Пловдив
  • Мнения: 17
Добро утро на всички мамита,

Срещата вчера беше супер добре си побъбрихме, следващия път с бебчовците Simple Smile и повече снимки ще направим.

Момичета като ви чета и си мисля, че съвсем скоро ще започне бебевалежа, все повече стават момичетата с контракции - най-важно е да има здрави бебенца накрая.

Аз вчера бях при моя доктор, всичко е наред и скоро май няма да се ражда.

За вагиналните прегледи - правен ми е един в първия триместър, втори като си взимах болничния и моя доктор ще ме провери в 38 седмица за разкритие.

# 74
  • Мнения: 203
Добро утро мацки!Пак не сте спали виждам,а някой пък са ги събудили с трясък #2gunfire
Пловдивчанки много сте готини бе Hugбраво!!!
MellyG.-какъв е този доктор бе,че аз трябва да съм баба тогава,като прехвърлих 30-те Joy
yana_ya-вчера по обяд май пихме кафенце една до друга без да се познаем Wink
Пожелавам Ви хубав и спокоен ден без контракции,болки и оплаквания Hug
Айде аз да я захващам пак   typeuu

Общи условия

Активация на акаунт