За новия каталог на Avon

  • 2 907
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 186
А за това новото червило със самообновяващ се блясък нещо да кажете

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=38029.0

# 16
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Уф, разубедихте ме...Питах за молива, защото към някой продукт върви и спирала за 2,90, а от тази спирала съм много доволна и исках нова...Тюх.

# 17
  • София
  • Мнения: 5 828
Аз имам синия молив, ползвам го като сенки и ми харесва. Кремът за бюст веднъж съм си купувала - ефект 0.

Повече ми харесват другите моливи - от Арабския блясък. Аз имам Shimmering Bronze, става и за сенки и за червило, особено като имаш малко тен става страхотно.


Ако може да питам за тази новата Матираща пудра с успокояващ ефект - защо ми изглежда зелена  newsm78

# 18
  • Мнения: 1 645
Немислимо е и безрезултатно да се спори коя фирма е добра или не е,момичета HugИма доволни от една и недоволни от друга...от един продукт-доволни,от друг-не.И в крайна сметка спора е безсмислен.Който си харесва дадена фирма или продукт-ще си ги ползва,нали така?!Пък и от човек до човек има разлика,и от кожа до кожа.
От двата продукта за които се пита съм ползвала само крема за бюст и според мен има ефект,и дори да е самовнушение заблуда,важното е че аз се чувствам добре...което ще рече,че не съм си хвърлила парите на вятъра.
Нищо лошо не мога да кажа за Ейвън.Цената определя и качеството...както е при всички фирми.

# 19
  • София
  • Мнения: 10 310
Хайде и аз да си кажа  Mr. Green значи крема не струва... а от гела(стария) хората са много доволни  Thinking
А моливите са със много сполучливи цветове, но за отрицателно време се набиват в сгъвката на очото   Sick

# 20
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 708
От молива съм супер недоволна. Въобще не седи като на рекламата. Много е прозрачен и има ефект на сенки. Ако го вземеш с такава цел сигурно няма да се разочароваш.  Ти ъм кой цвят си се ориентирала?

# 21
  • Мнения: 2 952
Ако ставаше с крем!!! Не е логи4но , не  сме открили ние тайната на красотата  Крема  за  бюст ...Това  е също като хап4етата за отслабване ... удрят по слабото място на жените за пари.Виж молив и 4ервило , сенки ....това си е нещо нормално...грим ..колко ти допада или не е друга работа ....-

Общи условия

Активация на акаунт